ChudnutimKuZdraviu.sk → RECENZIA ❤️ 2021 !! +Skúsenosti s chudnutím

Chcete poradiť? Opýtajte sa
ChudnutimKuZdraviu recenzia
Vyskúšali sme ChudnutimKuZdraviu.sk
Pozreli sme sa na ChudnutimKuZdraviu.sk, ktorá je ponukou NUTRIADAPT Weight Management Clinic. Ich filozofiou je prirodzene si udržiavať zdravú hmotnosť. Pôsobnosť ich pobočiek je po celom Slovensku a ich služby sú čoraz viac vyhľadávané a všeobecne veľmi dobre hodnotené, preto sa im chceme povenovať v tomto články. Ich pobočky určite nájdete aj vo vašom okrese.

Poslaním výživových poradní ChudnutimKuZdraviu.sk je prispievať edukáciou k aktívnej starostlivosti o vlastnú telesnú hmotnosť a zdravie. Všetko v súlade s najnovšími vedecky overenými postupmi, vďaka ktorým pomáhajú svojim klientom v orientácii sa vo výžive a v naštartovaní takého stravovania, ktoré telu prospeje a povedie k dlhodobo udržateľnej redukcii hmotnosti. Jedná sa o účinný spôsob ako schudnúť, zlepšiť svoju postavu a zdravie.

Výživové poradne ChudnutimKuZdraviu.sk

Poradne NUTRIADAPT sú dobré známe po celom Slovensku aj Českej republike. Ako píšu na svojich stránkach, ich klienti už schudli takmer 550 tisíc kilogramov a nové zhodené kilogramy stále pribúdajú. Často ich oslovujú nielen klienti, čo chcú schudnúť, ale aj nabrať svalovú hmotu, či ako účinne sformovať svoju postavu. Naučíte sa nielen to, ako sa stravovať, upraviť svoju hmotnosť, podiel svalov, tukov, ale aj to, ako si udržať svoju váhu a dobré zdravie.

Prečo skúsiť ChudnutimKuZdraviu.sk

Poradne ChudnutimKuZdraviu

 • Môžete schudnúť, nabrať svalovú hmotu, získať kondíciu, vylepšiť zdravie
 • Klienti už schudli takmer 550 tisíc kilogramov a ďalšie kilá stále pribúdajú
 • Všetko zostavené aj na základe vyšetrení z krvi a čreva
 • Až za 30% úmrtí na Slovensku môžu riziká spojené so stravovaním
 • Viac než 200 výživových špecialistov po celom Slovensku – aj vo vašom kraji
 • LEN TERAZ !! Akčných 7,9€ z pôvodných 19,90€ za konzultáciu s vyšetrením

LEN TERAZ -> AKCIA !!

Získať za akčných 7,90 €

Ako funguje ChudnutimKuZdraviu.sk – POSTUP

Výživový systém je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.
Jedná sa o iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti. K dispozícii sú na pobočkách po celom Slovensku. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nich taktiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod. Ich výživový systém je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií. K dispozícii viac než 200 výživových špecialistov. Každý rok absolvujú minimálne štyri školenia, ktoré je ukončené testovaním a vyhodnotením, vždy preto, aby vám na ChudnutimKuZdraviu.sk mohli garantovať ich odbornosť a vysokú úroveň.

1.

ZÁKLADNÁ DIAGNOSTIKA

Váš biologický a metabolický vek sa môžu výrazne líšiť. To, ako sa cíti vaše telo následne ovplyvňuje aj celý proces chudnutia a tiež nastavenie energetického príjmu. Preto sú informácie o vašom tele veľmi dôležité. Jedná sa tak, okrem iného, o váhu, podiel tuku, množstvo viscerálneho tuku alebo miera hydratácie. Základnú diagnostika je vykonávané opakovane a slúži aj k porovnaniu výsledkov a uisteniu, že cesta, ktorú ste si zvolili, je tá správna.

2.

METABOLICKÁ DIAGNOSTIKA

Nájsť tú správnu cestu by ale nemalo byť založené na taktike pokus-omyl. Preto pre vytvorenie tej správnej stratégie na mieru potrebujeme získať čo najviac informácií. Zaujíma ich predovšetkým vaša zdravotná stránka, zloženie tela, rodinná anamnéza, ale dôležité je pre nás napríklad aj to, či jete pravidelne mäso alebo či netrpíte potravinovými alergiami. Všetky tieto informácie zohľadnia a zostavia vám váš osobný výživový plán priamo na mieru.

3.

VÁŠ OSOBNÝ VÝŽIVOVÝ PLÁN

Osobný výživový plán sa nenazýva „osobný“ len tak, obsahuje aj váš osobný jedálniček na mieru. Prečo by vás mali zaujímať informácie o množstve cukru v nápojoch, keď vy už roky pijete len čistú vodu? Pomôžu vám nájsť ten najlepší variant. Súčasťou osobného výživového plánu, je aj gramážová kuchárka postavená pre vás na mieru. Nájdete v nej recepty, ktoré presne zodpovedajú zásadám vášho odporúčaného stravovania. Na mieru je nielen gramáž a typ potravín, ale napríklad aj počet denných porcií.

4.

CHUDNETE NATRVALO

Tou najdôležitejšou časťou je ale podpora a odborná pomoc, a to v každej situácii. Mnohým ľuďom sa podarí schudnúť, ale iba málokomu sa podarí túto hmotnosť bez odbornej pomoci udržať. Pre vaše telo predstavuje chudnutie stresovú záťaž. Aby ste sa vyhli jojo efektu, je dôležité naďalej udržiavať kontakt so špecialistom a s jeho pomocou tieto fázy prekonať a predovšetkým vytrvať. Vďaka tomu sa váš životný štýl má stať udržateľným a nebude problém si udržať aj hmotnosť. Všetko s ohľadom na lepšie zdravie.

Pre koho je program určený?

K dispozícii viac než 200 výživových špecialistov a to aj vo vašom kraji.
Diagnostika, výživový plán a celá filozofia postavená na tom, ako si prirodzene udržiavať zdravú hmotnosť je vhodná pre všetky vekové kategórie a každého. Poradne ChudnutimKuZdraviu.sk sú celkovo vhodné pre všetkých bez ohľadu na vek a pohlavie. Klienti môžu schudnúť, nabrať svalovú hmotu, získať kondíciu, vylepšiť zdravie – a to upravením stravy na základe vyšetrení z krvi a čreva. Často do poradní ChudnutimKuZdraviu.sk prichádzajú aj diabetici, alebo pacienti s vysokým krvným tlakom či srdcovými a zápalovými ochoreniami. Aj pre nich je tento program určený, pretože je zostavovaný na mieru a maximálne individuálne.

Programy a výživové poradne ChudnutimKuZdraviu.sk sú vyhľadávané medzi zákazníkmi z rôznych kategórii a skupín. Medzi najčastejších zákazníkov patria rôzne skupiny ľudí ako vekom, tak diagnózou, či v rôznych životných situáciách. Patria medzi nich najmä tieto skupiny.

 • Mamičky – či už sa na tehotenstvo ešte len chystáte alebo chcete vylepšiť postavu po pôrode.
 • Seniori – aj v pokročilom veku je strava nie menej dôležité, netreba na to zabúdať.
 • Športovci – pohyb je dôležitý, no strava má byť vždy na prvom mieste.
 • Diabetici – aj im je možné pripraviť program, všetky sú totiž zostavované na mieru.
 • Aktívne žijúci – žiť zdravo nie je len o pohybe, strava by mala byť vždy na prvom mieste.

Chudnutie bez jojo efektu

Dosiahnuť vysnenú postavu je jedná vec, druhou je si ju aj dlhodobo udržať. Najdôležitejšou časťou vôbec je podpora a odborná pomoc, a to v každej situácii. Mnohým ľuďom sa podarí schudnúť, ale iba málokomu sa podarí túto hmotnosť bez odbornej pomoci udržať. Stabilizácia hmotnosti a jej udržanie je tak mnohokrát komplikovanejšie než samotné chudnutie. Preto je také dôležité naďalej udržiavať kontakt so špecialistom a s jeho pomocou tieto fázy prekonať a predovšetkým vytrvať. Vďaka tomu sa stane váš životný štýl udržateľným a nebude problém si udržať aj hmotnosť. Budete mať podporu po celú dobu, vďaka tomu si váhu aj udržíte.

Skúsenosti zákazníkov

ChudnutimKuZdraviu.sk má za sebou reálne výsledky, toto sú ich klienti a ich skúsenosti.

Príbeh pani Miňovej

Raz mi moja známa povedala, že k 50tke si dala darček, schudla a veľmi výrazne. Stala sa z nej iná žena a aj zdravotné problémy sa stratili. Ja som rok, čo rok nebola len staršou, ale aj o kilo ťažšou, aj keď som celý život športovala a myslela si, že mňa sa to ešte netýka a mám to pod kontrolou. S prichádzajúcou menopauzou pribudli pre mňa neznáme pocity, ale aj následky na hmotnosti. Švagriná navštevovala pobočku Nutriadapt Prešov, kde sa postupne učila meniť svoj životný štýl. Pomaly sa nám menila pred očami a začala vyzerať úžasne. O svojich nových návykoch nám rozprávala tak zanietene, že ma motivovala, aby som začala niečo so sebou robiť. Kým som rozmýšľala, ako začať, tak presne na 50tku mi operovali koleno. Na PN po operácii som nepribrala, ale pár kíl som schudla. A to ma naštartovalo a začalo viacej motivovať, aby som sa zverila do rúk odborníkovi. Po prvých meraniach a výsledkoch som si nevedela predstaviť, že ako to zvládnem. Viem, že som dostala paniku a stres z toho, že ako si mám pamätať a zosúladiť všetky tie pokyny a najmä ich dodržiavať, čo a kedy nakúpiť, čo s čím v jedálničku kombinovať, ako si zorganizovať celý čas. Bolo veľa otáznikov. No vďaka mojej poradkyni Zuzane Bakaľarovej, som to zvládla. Vždy mi ochotne poradila, usmernila, vysvetlila všetko, na čo som sa pýtala a povzbudzovala ma. Ak si nájdete systém a najmä ak prijmete a pochopíte všetky dobre mienené rady, tak to ide. Kilá sa postupne strácali a výzvy v podobe nových jedál sa stali súčasťou môjho života. Po každom meraní som sa odvďačila kúpou hoci nejakej maličkosti na seba lebo šatník som musela postupne začať meniť a to každú ženu poteší. Čo je veľmi dôležité na tejto ceste, aby Vás rodina a najbližší podporovali a zdieľali s Vami Vaše malé-veľké pokroky a rešpektovali zmeny, ktoré súvisia najmä s Vašimi inými stravovacími návykmi. Ďakujem všetkým, že ste tu boli pri mňa a so mnou na tejto ceste premeny. Ukončením programu, všetko ešte len začína.

Pani Miňová PRED a PO
Pani Miňová PRED a PO

Príbeh pani Gáborovej

Nutriadapt som navštívila nie preto, že som chcela schudnúť, ale preto, že som mala veľa zdravotných problémov. V roku 1999 som podstúpila operáciu čreva a odvtedy som mala stále tráviace problémy – nafukovanie, hnačky, kŕče. Chcela som upraviť svoj zdravotný stav prirodzeným spôsobom – úpravou stravy, preto som hľadala vhodné riešenie. Jedného dňa som našla reklamu na spoločnosť Nutriadapt. Zaujalo ma to, lebo sa tam venujú aj ľuďom, ktorý majú aj tráviace problémy. Dohodla som si termín na pobočke v Prešove. Veľmi príjemne ma privítali a vysvetlili, čo sa dá s mojim problémom robiť. Mojou výživovou poradkyňou sa stala p. Zuzana Bakaľarová. Som jej vďačná za jej prístup, profesionalitu a odbornosť. Už po 2 týždňoch sa môj zdravotný stav začal zlepšovať. Po pol roku nielenže nemám žiadne zdravotné problémy, hnačky prestali úplne, ale aj moja váha sa mi upravila. Zo 67kg som schudla na 56.5kg. Veľká vďaka p. Bakaľarová. Každému odporúčam Nutriadapt, lebo nielenže si upravíte hmotnosť ,ale zbavíte sa aj rôznych zdravotných problémov.

Príbeh pani Čumovej

Nový začiatok. Celý môj príbeh sa začína jedným prelomovým dňom. Teraz sa určite pýtate, prečo prelomovým? Vďaka jednej krátkej, no natoľko údernej vete: Pani Čurmová potrebujete schudnúť!!! Zasiahlo ma to natoľko, že som si v hlave prehrávala dokola tie isté otázky: Ako začať? Za kým ísť? Na koho sa obrátiť? Teraz to už nebolo len kvôli štíhlej línií či úzkemu dokonalému zovňajšku. Môj stav bol vskutku alarmujúci. Mnohokrát som sa pokúšala striktne dodržiavať rôzne diéty, kúry, či iné. No nakoniec som to vyhrotila až k tzv. hladovkám, ktoré však bohužiaľ prešli do jo-jo efektu. Vo svojom vnútri som si uvedomovala, že niečo so mnou nie je v poriadku. A po tejto zlomovej vete, ktorá zaznela z úst viacerých mojich lekárov, som sa obrátila na novodobé postupy a hľadala som pomoc cez internet. Už som mala dosť svojich pribúdajúcich kíl a všetkého, čo sa dialo okolo môjho zdravotného stavu. Ešte v ten deň som sústredene, no so slzami v očiach, hľadala pomoc. A napokon, keď už som takmer strácala nádej, pomoc prišla ako jasný blesk z neba. Našla som stránku NUTRIADAPT, ktorá má sídlo aj v Prešove. Ešte v ten večer som vypísala formulár. Po telefonickom dohovore s veľmi príjemnou asistentkou Luckou, sme sa dohodli na prvom konzultačnom termíne.
A tak s mojou životnou oporou, manželom, sme sa vybrali k novému lepšiemu začiatku.
Lepší život. Ako sme tak sedeli s manželom a dívali sa na základné výsledky analýzy môjho tela, zostali sme obaja veľmi šokovaní. Tým, kam som sa dopracovala. Po prečítaní analýzy, sa všetky moje myšlienky sústredili len na to, že je to celé zle, že týmto smerom sa už nechcem viac uberať!!! Doslova a do písmena!!! Naučila som sa jesť chutne, bez hladovania a piť dostatočne množstvo vody. Naučila som sa dodržiavať pravidelný účinný režim, ktorý mi predtým chýbal. Každou návštevou – kontrolou v NUTRIADAPTE pod vedením príjemnej, usmievavej, podporujúcej, chápavej špecialistky Ivanky Drabiščákovej som neverila, nechápala, že sa mi konečne začal plniť môj vytúžený dlhoročný sen. A prebytočné kilá, z mojich 101 kíl, odchádzali a ešte stále odchádzajú každým dňom do zabudnutia. Des mám o 31 kg menej. Nakoľko nemôžem cvičiť kvôli zdravotnému stavu, začala som s prechádzkami. Pomohli mi upratať nielen hlavu, ale aj telo. Povedala som si, že všetko sa dá, keď človek chce a ja som veľmi chcela. Nakoľko sa mi zlepšil môj zdravotný stav a to bolo mojím cieľom.
Stojí to za to! Hoci to bola nákladná investícia, vrátila sa mi nevyčísliteľnou hodnotou. Veď predsa som investovala do svojho zdravia tela aj duše. A v takomto životnom štýle zotrvám a budem pokračovať aj naďalej vo svojom živote. Odporúčam to každému, kto si nevie poradiť, určite to STOJÍ ZA TO, veď posúďte sami môj výsledok. Preto sa chcem veľmi pekne poďakovať tejto ušľachtilej inštitúcii, obetavému personálu a hlavne mojej špecialistke Ivanke Drabiščákovej a nakoniec mojej úžasnej rodine, že ma v tom podporovali, držali so mnou, fandili mi, verili mi, že to zvládnem. A ja som ich a hlavne ani seba nesklamala! Za to Vám všetkým patrí jedno veľké neodmysliteľné ĎAKUJEM.

Pani Čumová PRED a PO
Pani Čumová PRED a PO

Čo získate za 7,9 € na ChudnutimKuZdraviu.sk

Na stránkach ChudnutimKuZdraviu.sk sa môžete objednať na úvodný balíček, ktorá pozostavuje zo základnej diagnostiky na profesionálnom prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Získate jednorazovú konzultáciu s výživovým špecialistom a meranie krvného tlaku.

Čo obsahuje vstupná diagnostická konzultácia za 7,9 €

Vyplnením formulára na stránkach ChudnutimKuZdraviu.sk sa prihlasujete na vstupnú diagnostickú konzultáciu za akčných 7,9 € z pôvodných 19,90 € v ktorej získate:

 • Základnú diagnostiku na profesionálnom prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Okrem iného sa dozviete podiel tuku, vody a mineráloch vo vašom tele, váš metabolický vek a viscelárny tuk.
 • Jednorazová konzultácia s výživovým špecialistom k vašim stravovacím návykom, životnému štýlu a spôsobu, ako sa dopracovať k vášmu cieľu.
 • Meranie krvného tlaku.

Záverečné zhrnutie:

Ak vám nie je ľahostajné vaše zdravie, vďaka špecialistom na ChudnutimKuZdraviu.sk získate hodnotné vstupné vyšetrenie, ktoré je aktuálne dokonca za akčnú cenu len 7,9 €. Oceňujeme, že majú dostatok pobočiek po celom Slovensku, pretože veľmi dobre rozumieme tomu, ako dôležité je absolvovať takéto vyšetrenia a konzultácie osobne. Či ste aktívne žijúci, mamička, diabetik, senior, športovec, určite oceníte prínos výživovej poradne, s ktorou dosiahnete merateľné a skutočné výsledky.

ChudnutimKuZdraviu.sk Akčná cena -> 7,90 €
ChudnutimKuZdraviu.sk
97
Rozsah vyšetrenia
10/10
  Pokrytie prevádzkami
  9/10
   Prehľadnosť stránky
   10/10
    Pomer ceny a ponuky
    10/10

     Plusy

     • Môžete schudnúť, nabrať svalovú hmotu, získať kondíciu, vylepšiť zdravie
     • Klienti už schudli takmer 550 tisíc kilogramov a ďalšie kilá stále pribúdajú
     • Všetko zostavené aj na základe vyšetrení z krvi a čreva
     • Viac než 200 výživových špecialistov po celom Slovensku – aj vo vašom kraji
     • LEN TERAZ !! Akčných 7,9€ z pôvodných 19,90€ za konzultáciu s vyšetrením

     Mínusy

     • Aj keď sú poradne po celom Slovensku, uvítali by sme aj ďalšie

     Kde kúpiť výhodne?

     Získať za akčných 7,90 €

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

     Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

     Zľavy na KuponyZdarma.sk

     Výber TOP 15 ❤️ mobilov roka 2021
     Najlepšie mobilné telefóny 2021 → Test TOP 15 mobilov roka
     Prejsť na výber TOP mobilov >>

     Vybrali sme TOP 10 roka 2021 !!
     Poznáme najlepšie → ceny LEN OD 67 EUR
     Najlepšie SMART HODINKY
     Prejsť na náš výber TOP smart hodiniek >>

     Najlepšie SMART HODINKY !!