CityZen tričká RECENZIA ✔️ → Prečo (NE)KÚPIŤ? + Naše skúsenosti a hodnotenie

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Od Startupu k obchodu roka, alebo naša recenzia ako sme testovali a vyskúšali česko-slovenské tričká CityZen. V súčasnosti si na kvalite oblečenia zakladáme omnoho viac, než v minulosti. Práve vďaka tomu v dnešnej dobe existuje kvantum značiek, výrobcov, predajcov, e-shopov či kamenných predajní s odevmi z kvalitnej bavlny či vyrobených v krajine, kde sa predávajú. Príkladom takejto fair trade značky je aj CityZen. Čím je táto značka výnimočná a ako sa tričká CityZen skutočne nosia a naozaj sú tak odolné? Vyskúšali sme za vás!

Tričká CityZen sú prémiové kúsky za dostupné ceny. Majú byť výnimočné najmä svojou odolnosťou. Ako uvádza samotná značka. „Nebude na vás vidieť pot nech ste v akejkoľvek situácii. Prekvapí vás, aké pohodlné môže byť na prvý pohľad „obyčajné“ tričko! Fér k prírode. Vyrobené v ČR. 100% prémiová bavlna. Je odolné voči špine. Nie je vidieť pot. Príjemné na dotyk.“ Budeme môcť to isté zhrnúť po našom testovaní aj my? Pre tento test sme dostali celý rad tričiek CityZen, ktoré sme testovali 2 mesiace.

☑️ Neobyčajne-obyčajné tričká

Myšlienka vzniku značky CityZen údajne ležala v hlave jej tvorcu dvadsať rokov. Jeho cieľom bolo vytvoriť tričko s vlastnosťami, ktoré bežné tričká nemajú. V roku 2018 sa sen stal skutočnosťou – predalo sa prvé tričko značky CityZen. O rok neskôr sa ponuka rozšírila o luxusné polokošele a dámske tričká. Zároveň sa projekt CityZen stal Startupom roka a predaj sa naozaj rozbehol. O ďalší rok neskôr sa z Čiech rozšíril aj na Slovensko a dokonca aj do Nemecka. A v roku 2021 získal v súťaži Heuréka shop roka cenu popularity v kategórii Móda a doplnky.

Prečo (NE)KÚPIŤ CityZen tričká

  CityZen tričká RECENZIA a Prečo (NE)KÚPIŤ
  Tričká sme testovali 2 mesiace

 • Môžete naň vyliať prakticky čokoľvek – nič doňho nevsiakne, nevidieť ani pot.
 • Na dotyk veľmi príjemné, jemné a zdravotne nezávadné materiály.
 • Budeme sa opakovať, ale žiadne mapy pod pazuchami ani na chrbte.
 • Hodí sa aj pod košeľu, kde tiež skvele absorbuje pot a zápach.
 • Skutočne vysoká odolnosť – neopotrebováva sa ako bežné tričko.
 • Je fér nielen k vašej pokožke, ale aj k prírode (fair trade výroba).
 • Lokálna značka tričiek, ktoré sú vyrábané priamo na Slovensku i v Česku.
 • Prakticky na všetkých tričkách rovnaký, jednoduchý dizajn.

Spoznajte celú ponuku!

Prémiové tričká CityZen priamo od výrobcu

Prejsť do eshopu

☑️ Príjemné celý deň

V čom by mali byť tričká CityZen také výnimočné? Predovšetkým v tom, že vonkajšia strana je chránená proti škvrne a špinám, takže ak sa vám na ňu čokoľvek dostane, môžete to ľahko zotrieť. Druhým obrovským plus je, že na tričkách CityZen škvrny od potu len tak ľahko neuvidíte. Naozaj to funguje – úprava vnútornej strany totiž maximálne urýchľuje vyparovanie. Rovnako oproti bežným tričkám znižuje zápach, takže pot nie vidieť, ani cítiť.

Tričká CityZen sú vyrobené z prémiovej bavlny z Grécka, USA a Egypta. To, že jej výberu venujú výrobcovia veľké úsilie, je vidieť a predovšetkým cítiť. Materiál je veľmi príjemný na dotyk a priedušný, vhodný aj pre alergikov či ľudí s citlivou pokožkou. Príjemne sa nosí a vydržíte v ňom aj celý deň. Pozrite sa na stránky CityZen, čo všetko si viete z ich ponuky objednať.

CityZen pánske

☑️ Spoznajte tričká CityZen

Niektoré veci je lepšie rovno vidieť, ako o nich len čítať. Pozrite sa preto spolu s nami, čo sú tričká CityZen a prečo sme ich jednoznačne museli vyskúšať aj my. Napríklad taká dĺžka priadze potrebná na výrobu jedného trička je až osem kilometrov.

Unikátne tričká CityZen

Ako funguje tričko CityZen


Ako sa vyrába tričko CityZen


☑️ Ako nové aj po viacnásobnom použití

Ďalšia obrovská výhoda: zabudnite na žmolky a vyťahané oblečenie po prvom vypraní. Tričko drží tvar a svoje vlastnosti aj po viacnásobnom použití, a keďže sa nedá tak jednoducho zašpiniť, nemusíte ho v podstate ani tak často prať. To sme si aj vyskúšali hneď na viacerých modeloch a môžeme to len potvrdiť.

Tí, ktorí si zakladajú na férovosti a najradšej kupujú produkty, o ktorých výrobe vedia všetko, môžu byť tiež spokojní, pretože tričká a iné výrobky CityZen sú vyrábané v rámci celého výrobného procesu v Čechách (z Grécka, USA a Egypta cestuje len bavlnená priadza). Technológia farbenia, ktorá býva obvykle najnáročnejšia voči prírode, je v tomto prípade tiež šetrná a úsporná – všetky produkty a farbivá sú certifikované podľa platnej EU legislatívy.

CityZen tričká RECENZIA, skúsenosti a hodnotenie
Všetko podstatné je na tričku vytlačené, informácia k starostlivosti je na minimálnom kúsku štítku, ktorý pri nosení vôbec neprekáža.

☑️ Od prvej do poslednej nitky

Na e-shope značky CityZen nájdete veľmi podrobný postup výroby každého trička. Dozviete sa tam napríklad, že nakupovaná bavlna je z bavlníka krovitého a že napríklad dĺžka priadze potrebná na výrobu jedného trička je až osem kilometrov. Tiež presný popis pletenia, farbenia, strihania a šitia, takže ak ste radi informovaní o tom, čo si dávate na seba, CityZen vám naozaj nič nezatají – ani cestu malého chumáčika bavlny, ktorú musí prejsť, aby sa stal tričkom. Pozrite sa na stránky CityZen, čo všetko si viete z ich ponuky objednať.

Nezabúda sa ani na posledný krok, zabalenie a odoslanie, pri ktorom značka CityZen uplatňuje to, že je fér k prírode a rovnako, ako sú recyklovateľné tričká, je recyklovateľný aj materiál, v ktorom ich po objednaní dostanete.

CityZen dámske

☑️ Odolné v každej situácii

Za odolnosť tričiek si v CityZen skutočne stoja. Aby to neboli len prázdne slová, na týchto videách môžete vidieť, ako sú tričká odolné voči rôznemu druhu zašpinenia alebo namočenia. Rovnako dobre zvládajú aj pot alebo bežné nečistoty.

Tričko CityZen vs. kola

Tričko CityZen vs. kečup


Tričko CityZen vs. džús


Odolnosti sme tričká podrobili aj my. Takto vyzeral náš test pri prskajúcej vode. Celkovo tričko bolo stále doslova „v suchu“, voda sa ani po dlhšom čase nevstrebávala a ostala len na jeho povrchu. Asi po 15 minútach bolo tričko takmer bez kvapiek, tie sa odparili. Pre rýchlejšie odstránenie ich bolo možné voľne vytriasť.

☑️ Navrhnite si vlastné tričko

Ponuka CityZen sa po tom, čo sa táto značka začala tešiť obľube u zákazníkov, rozšírila. Okrem spomínaných tričiek a polokošieľ si už môžete na ich stránke objednať aj košele a spodnú bielizeň. Tá má navyše okrem zloženia z kvalitnej bavlny aj antibakteriálnu úpravu. CityZen myslí aj na ozaj náročných zákazníkov – v prípade, že vám nevyhovuje žiadna z ponúkaných veľkostí, prípadne máte záujem o branding a originálny model s vlastnou potlačou alebo výšivkou, môžete požiadať o vytvorenie trička na mieru.

Všetky potrebné informácie, či už k vráteniu tovaru, doručeniu alebo starostlivosti o produkty, nájdete na webe, za čo patrí ich stránke ako ďalší bod k dobru – spolu s prehľadným a jednoduchým dizajnom. K objednávke môžete mať aj poštovné zdarma.

☑️ Záverečné zhrnutie

Tričká CityZen sme podrobili naozaj prísnej recenzii. Už len obal, v ktorom prišlo zabalené, vzbudil náš záujem, pretože bol na jednej strane veľmi hygienický a na druhej strane by zabránil akémukoľvek poškodeniu. Na tričko sme skúšali vyliať vodu a tak, ako uvádza výrobca, naozaj na ňom nič nezostalo, voda ostala na jeho povrchu a nevpila sa. Rovnako sme ho podrobili aj záťažovému testu pri rôznych fyzických aktivitách, po ktorých na ňom neostali ani žiadne stopy potu. Môžeme teda s čistým svedomím potvrdiť, že výrobca neudáva na svojej stránke žiadne klamlivé informácie. Ako jedinú nevýhodu by sme asi uviedli fakt, že dizajn a strih CityZen tričiek nie je nijako prevratný a špecifický, ide prevažne o jednofarebné tričká, ktoré sa hodia na šport alebo bežné domáce nosenie. Napriek tomu farby sú elegantné a ľahko tričká zladíte k ďalším kúskom vo vašom šatníku. Pamätajte, že nákupom na oficiálnych stránkach CityZen máte vždy záruku originálneho tovaru.

Tričká CityZen od 37,60 €
Tričká CityZen
97
Dizajn a vzhľad
9/10
  Kvalita prevedenia
  10/10
   Údržba a čistenie
   10/10
    Pomer cena a trvácnosť
    10/10

     Plusy

     • Môžete naň vyliať prakticky čokoľvek – nič doňho nevsiakne, nevidieť ani pot.
     • Na dotyk veľmi príjemné, jemné a zdravotne nezávadné materiály.
     • Skutočne vysoká odolnosť – neopotrebováva sa ako bežné tričko.
     • Je fér nielen k vašej pokožke, ale aj k prírode (fair trade výroba).
     • Lokálna značka tričiek, ktoré sú vyrábané priamo na Slovensku i v Česku.

     Mínusy

     • Prakticky na všetkých tričkách rovnaký, jednoduchý dizajn.

     Kde kúpiť výhodne?

     Ukázať najlepšiu ponuku

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

     Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

     Zľavy na KuponyZdarma.sk

     Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
     Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
     Prejsť na výber TOP mobilov >>

     +6€ KREDIT na Wolt!

     Uplatnite kód "AFFWOLTSVK23" s extra zľavou do prvých 3 objednávok po 2€.
     Wolt
     Využiť zľavový kód na Wolt >>