Kalorik SKV 1000 ✔️ RECENZIA → Lacný tyčový vysávač roka 2024 +Skúsenosti zákazníkov

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Kalorik SKV 1000 recenzia – tyčový vysávač roka
Vyskúšali sme vysávač Kalorik SKV 1000
Vysávač je potrebný v každej domácnosti, a čím je jednoduchší na používanie a údržbu, tým lepšie. V tomto sa jednoznačne dáva do popredia Kalorik SKV 1000 (TKG SKV 1000), ktorý tieto požiadavky na šikovného pomocníka v domácnosti maximálne spĺňa, v mnohých ohľadoch dokonca prevyšuje. Hlavne ak sa vám nechce trápiť s ťažkými vysávačmi, ktoré hučia a nevládzete ich ťahať po celom dome. Pozreli sme sa na jeho funkcie a skúsenosti s ním bližšie.

Taktiež ak si máčať ruky vo vedre so špinavou vodou a žmýkať handru, je tyčový vysávač Kalorik SKV 1000 perfektnou voľbou. Jednoducho, tým, že sa vynašiel vysávač sa uľahčil život nejednej žienky domácej. Tiež sa vám môže stať, že sa vám niečo vysypalo na zem a potrebujete to rýchlo upratať, no nechcete sa zaťažovať nejakým umývaním.

Kalorik SKV 1000Tyčový vysávač Kalorik SKV 1000
 • Praktické prevedenie 2 v 1 – tyčový aj ručný vysávač
 • Ľahká a rýchla manipulácia pri upratovaní
 • Nenáročný na údržbu, netreba meniť žiadne sáčky
 • Podlahová hubica s pojazdnými kolieskami
 • Vďaka filtru zachytí aj najmenšie čiastočky prachu
Kde kúpiť výhodne?
Ukázať najlepšiu ponuku

Najlepší tyčový vysávač

Ak si vyberáte vysávač, existuje viac druhov, a to klasické, tyčové alebo ručné. Existujú tiež robotické vysávače, no to už je úplne iná kategória. A čo sa dnešnej recenzie týka, baviť sa budeme konkrétne o takom hybride tyčového a ručného vysávača. Presne takýto typ vysávača je vhodný nie len pre obyčajné gazdinky, no tiež pre starších ľudí, ktorí sa nevládzu ohýbať a ťahať za sebou práve tie klasické vysávače. Taktiež má ďalšie výhody, samozrejme aj cena je často nižšia, takto je to aj pri tomto vysávači.

Najväčšou výhodou tohto vysávača je to, že vám pri jeho používaní netreba nič navyše. Netreba k nemu dokúpiť žiadne vrecká, do ktorých smeti nazbierate. Stačí len povysávať a potom vysypať do smetí. Raz za čas ho môžete lepšie očistiť, aby slúžil čo najdlhšie.

☑️ Jednoduchosť používania aj skladovania

Čo sa týka nie len tohto tyčového vysávača, ale celkovo vysávačov tohto druhu, ich najväčšou výhodou je práve praktickosť. Najviac vhodný je na každodenné vysávanie, kedy chcete doma udržiavať neustále poriadok.

Veľmi praktický je aj na údržbu, keďže sa v ňom nachádza trvalý filter, ktorý sa dá veľmi jednoducho vyčistiť. Nemusíte tak dokupovať sáčky a vymieňať ich, aj samotná údržba je o to lacnejšia a rýchlejšia, čo určite oceňujeme.

Kalorik SKV 1000 recenzia – tyčový vysávač roka
Vďaka filtru zachytí aj najmenšie čiastočky prachu

Keď sa vám vysype niečo na pohovku alebo do koberca s dlhým vlasom, bez problémov tento tyčový vysávač zmeníte na ručný a povysávate, kým sa to roznesie po celej izbe. Aj keď máte možno menší byt, nemusíte sa báť problémov so skladovaním. Pri klasických vysávačoch si musíte vyhradiť špeciálne miesto v skrini alebo dostatočne veľké miesto v rohu. No vysávač Kalorik môžete uskladniť takmer kamkoľvek. Vďaka tomu nemáte problémy ani s prevozom, keď si chcete v prípade potreby zobrať vysávač so sebou na cestu.

Všetko v jednom balení

Okrem vysávača sa v balení nachádza viacero komponentov, a tými sú veľká podlahová hubica s pojazdnými kolieskami, ktorú využijete pri variante tyčového vysávača a tiež štrbinová hubica, ktorá je veľmi dobrá pri vysávaní pohovky, rôznych nedostupnejších priestorov alebo auta.

☑️ Technické údaje

Tento vysávač patrí medzi energeticky úsporné spotrebiče, keďže patrí do triedy A, takže aj vďaka tomu jeho prevádzkové náklady sú veľmi nízke. Čo sa týka dĺžky prívodného kábla, je to 5 metrov, čo bude pre väčšinu určite dostačujúce. Výhodou je aj hmotnosť, ktorá je len 2,8 kilogramu, takže manipuláciu a prípadne prenos zvládne naozaj každý. Spolu sú v balení 4 súčasti, taktiež návod a príbalové informácie od výrobcu.

Technické parametre a špecifikácie:

 • Farba: zelená
 • Hmotnosť: 2,8 kg
 • Príkon: 800 W
 • Prívodný kábel: 5 m

Obsah balenia a príslušenstvo:

 • Vysávač
 • Tyč s rukoväťou
 • Veľká podlahová hubica s pojazdnými kolieskami
 • Štrbinová hubica
Kalorik SKV 1000 recenzia

Záverečné zhrnutie

Vysávač Kalorik SKV 1000 si naozaj zamilujete. Či už patríte k rodičom, ktorí musia denno-denne upratovať dom po svojich deťoch alebo starší ľudia, ktorí majú problém s klasickými ťažkými vysávačmi, no napriek tomu si chcú udržať poriadok v dome bez príliš veľkého namáhania sa. Je vhodný nie len na vysávanie podlahy, ale vďaka tomu, že ho viete zmeniť z tyčového na ručný vysávač, viete s ním povysávať takmer všetko. Je jednoduchý na údržbu aj na skladovanie

4.6/5 - (17 votes)
Tyčový vysávač Kalorik SKV 1000, 800 W 38,99 €
Tyčový vysávač Kalorik SKV 1000, 800 W
97.75
Praktické využitie
10/10
  Kvalita prevedenia
  10/10
   Údržba a čistenie
   10/10
    Pomer cena a výkon
    10/10

     Plusy

     • 2 v 1 – tyčový aj ručný vysávač
     • Ľahká a rýchla manipulácia pri upratovaní
     • Vďaka filtru zachytí aj najmenšie čiastočky prachu
     • Nenáročný na údržbu, netreba ani sáčky
     • Podlahová hubica s pojazdnými kolieskami

     Mínusy

     • Trochu vyššia hlučnosť, tá je však u všetkých tyčových

     Kde kúpiť výhodne?

     Ukázať najlepšiu ponuku

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

     Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

     Zľavy na KuponyZdarma.sk

     Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
     Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
     Prejsť na výber TOP mobilov >>

     Doprajte si oddych ❤️
     Vybrali sme najlepšie akciové wellness pobyty roka 2023
     Najlepšie pobyty
     Prejsť na najlepšie pobyty >>>

     TOP 12 pobytov roka 2023 ❤️