Ako zväčšiť poprsie? → POROVNANIE 2024 ❤️ +TEST a skúsenosti zákazníkov

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Zväčšenie pŕs
Rady ako na zväčšenie pŕs

Odhliadnuc od istých historických období a niektorých tradičných kultúr, ženské poprsie bolo odjakživa lákavým fenoménom vystaviteľným na obdiv, akousi silnou kartou žien, vďaka ktorej sa im ušlo pozornosti aj obdivu zo strany opačného pohlavia. Je teda prirodzené, že o jeho krásu dbali ženy už od nepamäti, a nie je to inak ani dnes. Ako však na zväčšenie pŕs?

Moderná doba ponúka množstvo príležitostí, ako sa dopracovať k ešte krajším a plnším prsiam. Adeptky na zmenu si môžu vybrať z mnohých „zaručených“ praktík, počnúc cestou prirodzeného zväčšenia pŕs prostredníctvom osvedčených domácich receptov na zväčšenie pŕs, napríklad zväčšenie pŕs bylinkami, až po radikálnejšie riešenia ako je napr. zväčšenie pŕs kyselinou hyaluronovou alebo pomocou skalpela. My sa však pozrieme na menej razantné možnosti.

Top hodnotenie

 Vyberáme najlepšie tabletky na rast pŕs roku 2024 

Spravili sme test v podobe porovnania desiatok obľúbených produktov a zostavili náš výber najlepších tabletiek na rast pŕs

Kliknite a pozrite si naše záverečné zhrnutie najlepších tabletiek na rast pŕs ⏬

My neradíme a neodporúčame skúšanie všetkých prípravkoch, ale odporúčame len tie, ktoré majú preukázateľne výsledky. Potvrdzujú to rôzne testy, ale aj skúsenosti reálnych zákazníkov. O svojich skúsenostiach sa podelili, rovnako výsledky testov a výskumov sme zobrali do úvahy pri zostavovaní odporúčaných prípravkov.

 ☑️ Ako na účinné zväčšenie pŕs? 

Rovnako ako pri snahe o redukciu telesnej hmotnosti, aj v ostatných oblastiach snaženia sa o krajší zovňajšok platí, že sú ľudia, ktorí si vyberú menej náročnú, pohodlnejšiu cestu a pred časovo aj fyzicky náročnou športovou aktivitou uprednostňujú iné alternatívy. Nie je to inak ani vtedy, keď sa žena rozhodne zväčšiť si svoje poprsie.

Uvádzame len overené prípravky, kde môžete očakávať zväčšenie pŕs minimálne o jednu konfekčnú veľkosť
Po mnohých skúšaniach a nezdaroch mnohé ženy dospejú k záveru, že si vyskúšajú toľko diskutované tabletky a krémy. To všetko aby sa po úspešnej kúre mohli pýšiť poprsím zväčšeným aspoň o jednu konfekčnú veľkosť. My nejdeme štýlom odporúčania a skúšania všetkých prípravkov, ale odporúčame len tie, ktoré majú preukázateľne výsledky. O tom, že skutočné fungujú hovorí až 95% žien, ktoré si prípravky reálne vyskúšali. Toto číslo je fakt, ktorý nemôžeme prehliadať, mnohé iné prípravky o takom vysokom čísle nemôžu  ani hovoriť, pretože reálne výsledky nie sú tak pozitívne.

Máte malé prsia a cítite sa kvôli tomu nepríjemne? Ste po pôrode či dlhotrvajúcom dojčení a nie ste spokojná zo svojou veľkosťou a tvarom pŕs? Máme pre vás hneď niekoľko tipov na prírodné prípravky, ktoré preukázateľne pomáhajú.

V prípade, ak je žena nespokojná zo svojim poprsím, vtedy sa znižuje aj je sebavedomie. Mnoho žien teda zvažuje zväčšenie pŕs a neraz sa rozhodnú pre náročnú plastickú operáciu. Existuje ale účinné riešenie pre dosiahnutie väčších, pevnejších a ideále tvarovaných pŕs aj bez plastiky, dokonca ich je hneď niekoľko v podobe rôznych overených prípravkov.

Operačný zákrok treba zvážiť

Každá operácia je závažný zásah do ľudského tela. Vždy preto dobre zvážte, či operáciu postúpite alebo nie. My v tomto odporúčame siahnuť radšej po rôznych overených prípravkov. Ponuka nie je malá a keď si dáte poradiť, môže vám to pomôcť aj bez nutnosti postúpiť operáciu.

Náš tip: Každá operácia je závažný zásah do ľudského tela. My odporúčame najprv vyskúšať rôzne tablety a krémy, operáciu si vždy nechať len ako prípadnú poslednú možnosť. Až 97% žien potvrdzuje účinnosť pri tabletkách BreastExtra+

Nebojte sa tabliet či krémov

Ak nedôverujete Slovensku, vezmite si fakt, že sme v Európskej únii. Aj to je istým garantom kvality. Aj vďaka tomu sa viac dbá na to, aké doplnky výživy, liečivá, tablety, krémy či ďalšie produkty pre lepšie zdravie, prevenciu a krásu sa u nás predávajú. Na základe legislatívy sú všetky takéto prípravky riadne laboratórne preverené a musia byť schválené príslušnými úradmi. Monitoruje sa výroba či dovoz, skladovanie aj samotný predaj.

Tu však treba rozlišovať čo funguje a čo nie. Ak je produkt účinný, zväčša o tom hovoria aj zákazníčky. Ani tu to nie je inak. My vyberáme a odporúčame len produkty, ktoré majú tisíce spokojných zákazníčok. Neskúšajte možno lacné, no možno zároveň aj nebezpečné prípravky, siahnite len po overených prípravkoch.

PRE NÁROČNÝCH:
Tabletky BreastExtra+ ? NÁŠ TIP
Jedná sa o prírodný produkt, bol laboratórne odskúšaný. Účinnosť do prvých 3 týždňov potvrdzuje až 91% žien. Celkovo až 97% žien sa zväčšili prsia o jednu plnú veľkosť košíčka do 3 mesiacov.
Tabletky BreastExtra+
 • 10 000+ spokojných zákazníčok
 • Zlepšenie kvality pokožky
 • Prvé účinky do 2 týždňov
 • Zlepšenie kvality pokožky

Dávkovanie: 2 tabletky 2x denne, účinná kúra trvá 9 až 11 týždňov.

Zloženie a detail produktu

Zväčšenie pŕs vlastným tukom

Pri zväčšení pŕs vlastným tukom sa už však jedná o operačný spôsob zväčšovania pŕs, pri ktorom sa nepoužívajú umelé látky ako silikónové implantáty alebo kyselina hyaluronová. Na získanie potrebného množstva tukového tkaniva sa tuk najčastejšie odsáva liposukciou z brucha, stehien, zadku a bokov. Je to síce stále operačný zákrok, avšak stále bez použitia chémie.

Keď sa chcete jazvám na tele na 100% vyhnúť, skúste si vybrať bezoperačné metódy, ako sú tabletky, krémy, ich kombinácie, samozrejme najlepšie v kombinácii s cvičením a športom. Želaného výsledku sa určite dočkáte! Pri prípravkoch na zväčšenie pŕs, ktoré uvádzame nižšie, sú preukázané priaznivé výsledky. Užívanie má za výsledok prirodzené zväčšenie pŕs o minimálne jednu konfekčnú veľkosť.

 ☑️ Zvoliť tabletky alebo krém? 

Dôležitý je spôsob, akým budete prípravok na zväčšenie pŕs užívať alebo aplikovať. Ako tabletky na zväčšenie pŕs, tak aj krém na zväčšenie pŕs má svoje výhody aj nevýhody. Aby ste si vedeli zvoliť to najlepšie pre vás, je pre správny výber najlepšie poznať všetky jednotlivé výhody a nevýhody. Nižšie sme vybrali tie, ktoré by ste podľa nás mali rozhodne vziať do úvahy pri výbere.

Výhody a nevýhody krémov
 • Aplikácia priamo na prsia
 • Rýchlo sa vstrebá
 • Forma krému nemusí vyhovovať každému
Výhody a nevýhody tebletiek
 • Tabletky stačí zapiť vodou, čo je rýchlejšie a pohodlnejšie ako natieranie krému
 • Dlhšie kúry a vyššia cena
 • Forma užívania tabletiek nemusí vyhovovať každému
Náš tip: Čo sa týka účinnosti, je to produkt od produktu a žena od ženy. Na trhu je viacero overených prípravkov, treba si skúsiť, čo práve vám vyhovuje a funguje čo najlepšie. Za zakúpenie stoja tabletky BreastExtra+.

Overené krémy a tabletky

Netreba sa báť siahnuť po prípravkoch, ktoré sú vyvinuté špeciálne na zväčšenie poprsia. Mnohé sľubujú riešenie na častú otázku ako zväčšiť poprsie. Odpoveď je jasná, vždy len overenými spôsobmi, ktoré sú bezpečné pre nás a naše zdravie. Ak sa chcete baviť o konkrétnych produktoch, za zmienku ich stojí hneď niekoľko. Tu treba dodať, že účinnosť je skutočne preukázaná a výsledky po kúre sú takmer so 100% účinnosťou.

Tabletky BreastExtra+ sú účinné tabletky na prirodzené zväčšenie pŕs. Za jeho účinkami je viac ako 10 000 spokojných zákazníčok, ktoré to potvrdzujú. Celkovo až 97% žien sa zväčšili prsia o jednu plnú veľkosť košíčka do 3 mesiacov. Účinnosť do prvých 3 týždňov potvrdzuje až 91% žien.

 ☑️ Čo funguje na zväčšenie pŕs? 

Podľa dostupných údajov od žien, ktoré si prípravky na zväčšenie pŕs reálne vyskúšali, nižšie vyberáme tie, ktoré sú podľa nich naozaj funkčné a tak môžete očakávať zväčšenie pŕs minimálne o jednu konfekčnú veľkosť. Opierame sa aj o údaje dostupné od výrobcov a distribúcie jednotlivých prípravkov na zväčšenie pŕs.

 • Tabletky BreastExtra+

Až 95% účinnosť prípravkov

Dobrou správou je, že skalpel vôbec nie je jediným riešením, ktorý prinesie očakávaný úspech. Krémy a tabletky na zväčšenie pŕs prinášajú podľa svedectva zákazníčok želaný výsledok: 95% žien užívajúcich tabletky uvádza zväčšenie objemu poprsia dokonca až o jedno číslo košíka. A tak sa zdá, že ženy dnes môžu pomôcť celkom nevinnými metódami, bez toho, aby sa podľahli skalpelu a rizikovému operačnému zákroku.

 ☑️ Čo vybrať podľa dávkovania? 

Správne dávkovanie je dôležité pri každej kúre, vyberte si také, ktoré vám najviac vyhovuje. Zvoľte intenzitu dávkovania, ktorá vás nebude obmedzovať a vy toto dávkovanie budete môcť bez problémov maximálne dodržiavať pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku. Na výber je viacero možností.

Názov prípravku Odporúčané dávkovanie
Tabletky BreastExtra+ 2 tabletky 2x denne

 ☑️ Čo zvoliť podľa dĺžky kúry? 

Uvedené hodnoty nižšie, pre odporúčanú dĺžku kúry, sú pre maximálny a trvalý efekt, ktoré je možné jednotlivými prípravkami na zväčšenie pŕs dosiahnúť. Opierame sa o údaje, ktoré uvádzajú ich výrobcovia a distribúcia jednotlivých prípravkov. Zvoľte si takú dĺžku kúry, ktoré vás nebude nijako obmedzovať a bude pre vás ideálna pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku.

Názov prípravku Odporúčaná dĺžka kúry pre
Tabletky BreastExtra+ 9 až 11 týždňov

*Po užití je potrebné pre udržanie vybrať každých 6 mesiacov 90 kapsúl ako udržovaciu kúru.

Náš tip: V tomto ohľade treba zdôrazniť, že tabletky BreastExtra+ nevyžadujú ďalšie udržovacie kúry.

 ☑️ Fungujú tabletky BreastExtra+? 

Tabletky BreastExtra+ obsahujú prírodné látky, neobsahuje chemikálie, farbivá a ani konzervanty. Nemusíte sa preto báť akýchkoľvek vedľajších účinkov. Výživový doplnok je evidovaný Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Súbor bylín a prirodzených látok v tabletkách BreastEXTRA+ zaisťuje rast pŕs, spevnenie pŕs a ich ideálne vytvarovanie. Výživový doplnok neobsahuje žiadne hormóny a tak nespôsobuje priberanie zbytočného tuku. Výhodou tohto výživového doplnku je aj to, že počas užívania tabletiek na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+ bolo pozorované zníženie menštruačných bolestí. Majú tak aj ďalšie priaznivé účinky pre zdravie, okrem priaznivého vplyvu v podobe zväčšenia pŕs.

Tieto výživové tabletky obsahujú viaceré prospešne látky ako Jam čínsky (320mg), Fenikel (280mg), Senovka grécka (240mg), Angelika čínska (240mg), Pastala rozprestretá (200mg), Sójové izoflavóny (180mg), Serenoa plazivá (160mg), Hydrolyzovaný kolagén (60mg), Želatina, protihrudkujúca látka – stearan horečnatý. Hmotnosť netto: 16,3g (30 tabletkový variant) alebo 48,9g (90 tabletkový variant). Odporúča sa užívať 2 kapsule 2x denne a je dôležité zapiť ich dostatočným množstvom tekutín. Nie sú vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Ako dochádza k zväčšeniu pŕs?

Počas obdobia puberty organizmus ženy začína produkovať pohlavné hormóny estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy. Množstvo ich produkcie ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs.

Výťažky z rastlín, ktoré sú súčasťou prípravku odborníci považujú za fytoestrogény. Sú to prírodné látky podobné hormónu estrgén, ktoré stimulujú organizmus ženy k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy a tým dochádza k postupnému viditeľnému zväčšeniu poprsia.

97% žien až o jednu plnú veľkosť

Pre dôkaz bezpečnosti výživového doplnka BreastEXTRA+ bol laboratórne odskúšaný. 91% žien, ktoré vyskúšali BreastEXTRA+, potvrdil, že sa im veľkosti pŕs počas prvých 3 týždňov viditeľne zväčšili. 97% žien sa zväčšili prsia o jednu plnú veľkosť košíčka do 3 mesiacov.

Tabletky BreastExtra+
Viac ako 10 000 spokojných zákazníčok
Tabletky BreastExtra+
Prvé účinky tabliet už do prvých 2 týždňov

4 kroky na zväčšenie pŕs

Zväčšenie pŕs s BreastEXTRA+ pre dosiahnutie maximálneho účinku sa odporúča prejsť si kúrou v štyroch krokov. Nižšie sú kroky, ktoré sa odporúčajú pri užívaní tabletiek BreastEXTRA+.

 • 1. Začnite užívať výživový doplnok BreastEXTRA+
 • Najvhodnejšie je na začiatku druhej polovice menštruačného cyklu začnite 2x denne užívať 2 tabletky BreastEXTRA+. Po dvoch týždňoch užívania budú už zmeny na vašich prsiach viditeľné, prsia budú pevnejšie a pokožka bude na dotyk jemná a napnutá. To sú signály, že výživový doplnok začal účinkovať.

Náš tip: S preukázanou až 97% účinnosťou aj my odporúčame tabletky BreastExtra+.
 • 2. Jedzte potraviny s vysokou výživnou hodnotou
 • Keď sa majú vaše prsia zväčšiť, telo na to potrebuje stavebné látky. Jedzte preto nutrične hodnotnú stravu.Ovocie, zelenina, obilniny a výdatný príjem bielkovín a proteínov v podobe mäsa a mliečnych výrobkov vám zaistia dostatočné množstvo „materiálu“ potrebného na stavbu vašich nových veľkých pŕs.

 • 3. Doprajte si odpočinok
 • Prsia rastú najmä v kľudovom režime, preto veľa relaxujte a odpočívajte. Vyhýbajte sa stresovým faktorom a spite aspon 8 hodín denne. Aktívne zložky výživového doplnku BreastEXTRA+ vtedy pôsobia najsilnejšie. Vďaka tomu budete vidieť výsledky rýchlejšie.

 • 4. Dodržujte plán
 • Mnoho žien reruší pravidelné užívanie tabletiek ihneď, ako sa dostavia prvé výsledky v podobe zväčšenia prsníkov. Napriek prvotnému nadšeniu však pokračujte v užívaní podľa plánu a doprajte si tak trvalo pekné prsia, vďaka ktorým budete sexi ako nikdy predtým.

Záverečné zhrnutie

Pri našom článku je samozrejmosť, že ak máme brať do úvahy dávkovanie, dĺžku kúry, účinnosť prípravku a cenu, musíme vedieť odporučiť to, čo je podľa nás najlepšie. Vyberáme náš výber tých produktov na zväčšenie pŕs, ktoré sú podľa nás tie najlepšie tabletky na zväčšenie pŕs na trhu a ďalšie prípravky, ktoré si je možné kúpiť.

 Najlepšie tabletky na zväčšenie pŕs 

Aj keď na túto tému je ponuka rôznych prípravkov naozaj široká, je len málo produktov, ktoré sú overené a testované. My sme vybrali hneď 2 z nich, ktoré môžeme odporučiť. Ak nechcete vyhadzovať peniaze, či poškodiť si svoje zdravie, môžeme vám odporučiť len overené produkty, ktoré nájdete nižšie. Boli laboratórne testované, obsahujú len prírodné zložky a ich priaznivé účinky deklarujú tisíce spokojných zákazníčok. Toto sú produkty, ktoré na základe reálnych skúsenosti môžeme označiť ako overené.

PRE NÁROČNÝCH:
Tabletky BreastExtra+ ? NÁŠ TIP
Jedná sa o prírodný produkt, bol laboratórne odskúšaný. Účinnosť do prvých 3 týždňov potvrdzuje až 91% žien. Celkovo až 97% žien sa zväčšili prsia o jednu plnú veľkosť košíčka do 3 mesiacov.
Tabletky BreastExtra+
 • 10 000+ spokojných zákazníčok
 • Zlepšenie kvality pokožky
 • Prvé účinky do 2 týždňov
 • Zlepšenie kvality pokožky

Dávkovanie: 2 tabletky 2x denne, účinná kúra trvá 9 až 11 týždňov.

Zloženie a detail produktu

Oficiálny predajcovia

Nižšie odporúčame len autorizované obchody a spoľahlivých predajcov. Ak sa rozhodnete pre nákup u vybraných predajcov, môžete si byť istý originalitou tovaru a pokojného nákupu.

OBCHODPOZRITE
Alza.sk Alza.sk
MerkuryMarket.sk
Okay.sk
ASKO-nabytok.sk
4Home.sk 4Home.sk
Klarstein.sk
Notino.sk Notino.sk
Mobelix.sk
Vivantis.sk Vivantis.sk
AndreaShop.sk AndreaShop.sk
inSPORTline.sk inSPORTline.sk
TPD.sk TPD.sk
Tescoma.sk Tescoma.sk
ZOOT.sk ZOOT.sk
BudChlap.sk BudChlap.sk
Brasty.sk Brasty.sk
Kondela.sk TempoNabytok.sk
DrMax.sk DrMax.sk
WebSupport.sk WebSupport.sk
Zerex.sk Zerex.sk
MegaPrsia.sk MegaPrsia.sk
Lieky24.sk Lieky24.sk
Wedos.sk Wedos.sk
AliExpress.com AliExpress.com
Bohatstvo-prirody.sk Bohatstvo-prirody.sk
Siko.sk Siko.sk
Shooos.sk Shooos.sk
Market24.sk Market24.sk
eJoy.sk eJoy.sk
Primulus.sk Primulus.sk
Dobra-miska.sk Dobra-miska.sk
iSEXshop.sk iSEXshop.sk
FootShop.sk FootShop.sk
eObuv.sk eObuv.sk
Modivo.sk Modivo.sk
Blancheporte.sk Blancheporte.sk
Autovybava.sk Autovybava.sk
Babickarstvo.sk Babickarstvo.sk
BabickinaZahrada.sk BabickinaZahrada.sk
ESAT.sk ESAT.sk
IDEA-nabytok.sk IDEA-nabytok.sk
Magnet-3pagen.sk Magnet-3pagen.sk
Sperky-eshop.sk Sperky-eshop.sk
Timestore.sk Timestore.sk
NajZlato.sk NajZlato.sk
Vejare.sk Vejare.sk
Protein.sk Protein.sk
Booking.com Booking.com
NejlevnejsiPNEU.cz NejlevnejsiPNEU.cz
Martinus.sk Martinus.sk
Invia.sk Invia.sk
Menox45.sk Menox45.sk
NaZuby.eu NaZuby.eu
MetalShop.sk MetalShop.sk
Erexan.sk Erexan.sk
BIOnatural.sk BIOnatural.sk
Erex24.sk Erex24.sk
HomePoint.sk HomePoint.sk
Herbatica.sk Herbatica.sk
Hotels.com Hotels.com
Bubulakovo.sk Bubulakovo.sk
DekorHome.sk DekorHome.sk
Firmaren.sk Firmaren.sk
GangstaGroup.sk GangstaGroup.sk
GigaLash.sk GigaLash.sk
Chocolissimo.sk Chocolissimo.sk
MobileGo.sk MobileGo.sk
Parys.sk Parys.sk
SoftCotton.sk SoftCotton.sk
Triola.sk Triola.sk
Bux.sk Bux.sk
Coinbase.com Coinbase.com
LekarenDoma.sk LekarenDoma.sk
Amiatex.sk Amiatex.sk
Holime.eu Holime.eu
DobryTextil.sk
GymBeam.sk
RajNechtov.sk
e-Spotrebice.sk
Alensa.sk
Electronic-Star.sk
MojNabytok.sk
OkuliareWayfarer.sk
TimeStore.sk
Powerlogy.com
DigiSlovakia.sk
ValachShop.sk
Incacollagen.sk
Heliumking.sk
DekorTextil.sk
AutoObuv.sk
AJprodukty.sk
69shop.sk
Skladove-okna.sk
IntimneNakupy.sk
Nutraceutics.sk
AVON-registracia.sk
Yves-Rocher.sk
ZlavaDna.sk
CisteOblecenie.sk
Dilego.sk
1autodiely.sk
LondonClub.sk
NejvyhodnejsiPneu.sk
BezDoteku.sk
SanaSport.sk
I-Living.sk
Pneu.sk
Sconto.sk
e-Matrac.sk
LucyStyle.sk
MojaLekaren.sk
Grizly.sk
Alinda.sk
MP3.sk
BeLenka.sk
Decathlon.sk
Artmie.sk (pôvodne MaliarskePlatno.sk)
Roboticky-Vysavac.sk
PantaRhei.sk
Svetla.sk
Restorio.sk (Online-Antikvariat.sk)
Candylife.cz
Eyerim.sk
Lidl.sk
Kniland.sk
Danimani.sk
Roy.sk
Symprove.sk
Dyson.sk

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

4.6/5 - (678 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

Zľavy na KuponyZdarma.sk

Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
Prejsť na výber TOP mobilov >>

Doprajte si oddych ❤️
Vybrali sme najlepšie akciové wellness pobyty roka 2023
Najlepšie pobyty
Prejsť na najlepšie pobyty >>>

TOP 12 pobytov roka 2023 ❤️