Oddychový pobyt pre dvoch: ❤️ TOP 12 → 2024 najlepšie akciové wellness pobyty na Slovensku

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Posledné obdobie dovolenkám v zahraničí žiaľ neprajú. Netreba zúfať, ukážeme vám, že aj na Slovensku môžete zažiť skvelú dovolenku alebo wellness pobyt cez víkend. Často sa totiž stáva, že cestujeme po celom svete, no nepreskúmali sme to, čo máme doma a rovno pod nosom. Stačí si vybrať ten správny hotel či penzión, ktorý ponúka ako wellness, tak aj chutné jedlo a aktivity v okolí. Hľadali sme sa vás najlepší oddychový pobyt pre dvoch a wellness pobyty na Slovensku, zároveň aj to, kde si ich užijete za akciové ceny a výhodnejšie.
Oddychový pobyt pre dvoch
Hľadali sme najlepšie pobyty

Samozrejme, pri výbere netreba zabúdať na aktuálne nariadenia vlády, ktoré sa pribežne menia a aktualizujú. Od toho sa odvíja napríklad vstup do wellness alebo podávanie stravy, to si treba ideálne overiť ešte pri rezervácii a počítať s tým, že sa to do doby pobyty môže zmeniť. Máme pre vás výber tých najlepších wellness pobytov z rôznych kútov Slovenska, takže každý si tu nájde niečo pre seba.

Top hodnotenie

 TOP 12 najlepšie pobyty pre dvoch roka 2024 

Spravili sme hodnotenie v podobe porovnania stoviek obľúbených zariadení a zostavili náš výber najlepších, ktoré rozhodne odporúčame

Kliknite a pozrite naše záverečné zhrnutie najlepších pobytov ⏬

☑️ Wellness pobyt pre dvoch

Aj keď vyberáme pobyty hlavne pre dvojice, mnoho z ponúk, ktoré odporúčame zahŕňajú aj ubytovanie a služby pre deti alebo domácich miláčikov. Môžete tak vyraziť vo dvojicu alebo rovno z celou rodinou a aj vašim psíkom alebo iným domácim zvieratkom. Konkrétne podmienky si však radšej overte priamo v danom zariadení ešte pred vycestovaním. Wellness pobyt pre dvoch je čoraz vyhľadávanejšou a populárnejšou voľbou pre maximálny relax a pôžitok, či už cez víkend, ale viaceré však platia aj cez týždeň prípadne počas sviatkov. Ideálne tip ako stráviť príjemné sviatky s plným hotelovým komfortom.

Pri niektorých ponukách sa buď rovno jedná, prípadne si viete priobjednať pobyt aj ako romantický pobyt pre dvoch, wellness pobyt pre dvoch s masážou v cene alebo za príplatok, all inclusive so stravou prípadne aj so všetkým ďalším už v cene, kúpelné pobyty pre dvoch víkendový pobyt pre dvoch last minute za ešte výhodnejšiu cenu. Možností je viac ako dosť, my preto pre vás vyberáme len to najlepšie a čo rozhodne odporúčame. Výber sme zostavili na základe stoviek ponúk, brali sme do úvahy aj hodnotenia samotných zákazníkov.

Záverečné zhrnutie

Oddychový pobyt pre dvoch si viete užiť aj na Slovensku. Ponuka je naozaj široká a aby sme vám pomohli s výberom, máme pre vás náš výber pre najlepšie wellness pobyty pre dvoch. Hľadali sme sa vás najlepší oddychový pobyt pre dvoch a wellness pobyty na Slovensku, zároveň aj to, kde si ich užijete za akciové ceny a výhodnejšie.

Nižšie vyberáme tie naše tipy pre rok 2024 na oddychový pobyt pre dvoch. Mnohé z nich nie sú len najlepšie roka, ale aj najlepšie už celé roky a veľa ďalších ešte celé roky budú obľúbené a vyhľadávané. Väčšina z nich sú doslova legendy čo sa týka wellness pobytov pre dvoch alebo aj rodiny s deťmi či domácimi miláčikmi. Aj keď náš výber je číslovaný, len ťažko ide jednu ponuku označiť za horšiu ako inú, sú to skutočné skvosty z ponúk pobytov na Slovensku.

Pobyty, ktoré vyberáme nižšie, sú zvýhodnené pobytové balíky za akciové ceny. Uvedené informácie sú platné v čase zverejnenia nášho článku a môžu sa meniť. Aktuálne informácie, platnosť a cenu ponuky nájdete po prekliknutí.
1.

Topoľčany, Oponice – Château Appony**** → ✅ VÍŤAZ HODNOTENIA

Topoľčany, Oponice - Château ApponyPre tých náročnejších tu máme odporúčanie na relaxačný pobyt v Château Appony. Z priestorov dýcha história, nachádza sa tam baroková knižnica a luxusný wellness. Na vlastnej koži vyskúšate šľachtický život. Zákazníci hodnotia pozitívne aj milý a ochotný personál, výborné jedlo a čistotu v izbách. Názov to presne vystihuje, jedná sa vskutku o kráľovský pobyt v lone nádhernej prírody a s perfektným a neobmedzeným wellnessom.

 • Polpenzia v cene pobytu zahŕňa raňajky a 3-chodové večere
 • Wellness centrum ponúka neobmedzene bazén, saunu a vírivku
 • V TOP 10 najlepšie hodnotených ubytovaní podľa známeho portálu
 • Dieťa do 6 rokov s raňajkami zdarma, nový detský kútik
 • Jedinečná atmosféra, milý a ochotný personál, výborné hodnotenia
 • Vzácna baroková knižnica a wellness centrum s výhľadom na park

Náš tip na výlet: Na Oponický hrad s prekrásnym výhľadom je to približne len 20 minút pešo.

Cena: od 165 € / 1 noc / 2 osoby

Akciová ponuka | Viac o pobyte

 

2.

Belianské Tatry, Ždiar – Penzión Ždiaranka → ⭐ NÁŠ TIP

Belianské Tatry, Ždiar - Penzión ŽdiarankaTento penzión nás zaujal hlavne jeho výnimočným vzhľadom a tradičnou atmosférou. Už samotný pobyt je skutočným zážitkom. Z wellness môžete obdivovať krásu hôr a večer máte k dispozícií množstvo chutného jedla. Keďže je penzión situovaný vo Vysokých Tatrách, tak sa môžete vydať na túru alebo chodník korunami stromov. Aj priamo Ždiar ponúka viacero atrakcií a je to malebné mieste na trávenie voľného času.

 • Bohaté bufetové raňajky a večere formou výberu z 3 jedál
 • Neobmedzený vstup do wellness s vírivkou počas pobytu pre ubytovaných hostí
 • Priamo z vírivky budete môcť obdivovať panorámu hôr
 • C tradičnom goralskom štýle a s vynikajúcim jedlom
 • Ako bonus je v cene 1x biliard na 1 hodinu a uvítací drink
 • V TOP 10 najlepšie hodnotených ubytovaní podľa známeho portálu

Náš tip na výlet: Chodník korunami stromov Bachledka sa nachádza len pár kilometrov od penziónu priamo v Ždiari. K samotnej atrakcii sa môžete dostať krátkou prechádzkou alebo sa nechať vyviezť lanovkou.

Cena: od 165 € / 2 noci / 2 osoby

Akciová ponuka | Viac o pobyte

 

3.

Slovenský raj, Smižany – Hotel Čingov*** → ✅ NÍZKA CENA

Slovenský raj, Smižany - Hotel ČingovKeď sa povie Slovenský raj, tak si každý z nás predstaví nádhernú prírodu, oddych a množstvo zážitkov. O čo krajšia bude vaša dovolenka, keď ju strávite v hoteli Čingov, ktorý je bránou do Slovenského raja. Izby sú novo zrekonštruované a čím nás tento hotel zaujal, tak je to tým, že ponúkajú špeciálne Senior ALL INCLUSIVE pobyty pre osoby nad 50 rokov.

 • Raňajky aj večere formou bohatých bufetových stolov
 • Ubytovanie v zrekonštruovaných izbách s vyšším štandardom
 • Neobmedzené kúpanie a denne vstup do wellness zóny
 • Zvýhodnené Senior ALL INCLUSIVE pobyty nad 50 rokov
 • Wellness ponúka aj 5 druhov sáun, vírivku a ochladzovací bazénik
 • Oblasť Čingova je bránou do Slovenského raja

Náš tip na výlet: Slovenský raj je považovaný za jednu z najkrajších prírodných oblastí Slovenska a podľa nás právom. Určite sa vydajte na hoci kratšiu a nenáročnú túru, nech sa rozhodnete pre akúkoľvek, určite to bude krásny zážitok.

Cena: od 149 € / 1 noc / 2 osoby

Akciová ponuka | Viac o pobyte

 

4.

Belianské Tatry, Ždiar – penzión Viktória***

Belianské Tatry, Ždiar - penzión ViktóriaTento trojhviezdičkový penzión sa nachádza v srdci najkrajšej časti Vysokých Tatier. Užiť si môžete neobmedzený wellness, oddychovú zónu s výhľadom na okolie a ak sa chystáte na dovolenku s deťmi, tak tie si obľúbia detský kútik a ihrisko. Penzión nás zaujal hlavne možnosťami v okolí – turistickými trasami, kúpaliskami v Poprade a Vyšných Ružbachoch.

 • Luxusné raňajkové bufetové stoly a dvojchodové bufetové večere
 • Neobmedzený vstup do nového wellness s bazénom a 3 saunami
 • K dispozícii vnútorný a vonkajší detský kútik
 • V cene je ubytovanie pre dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a služby
 • Reštaurácia v goralskom štýle a tradičná kuchyňa
 • Okolie ponúka široké možnosti aktivít a atrakcií

Náš tip na výlet: Kežmarský hrad je srdcom historického mesta a je len 23 kilometrov od penziónu a rozhodne stojí za návštevu. Hodinová prehliadka zahŕňa výklad s množstvom zaujímavostí, expozícia je plná netradičných predmetov ako obraz slovenskej „Mona Lízy“ či prvý röntgen na Slovensku.

Cena: od 119 € / 1 noc / 2 osoby

Akciová ponuka | Viac o pobyte

 

5.

Muránska planina – Rekreačný areál Predná hora → ⭐ NÁŠ TIP

Muránska planina - Rekreačný areál Predná horaAk hľadáte ubytovanie v Národnom parku Muránska planina, tak rekreačný areál na Prednej hore je tou ideálnou voľbou. Nie len že máte neobmedzený vstup do wellness, ale k dispozícií je aj vitálny svet a soľná jaskyňa. Navyše môžete ochutnať vlastné remeselné pivo – IPA, materina dúška a biscuit s dôrazom na kvalitu. Areál ponúka pre ubytovanie penzión, kolibu alebo chalúpky.

Milovníkov aktívneho oddychu poteší viac ako 30 cyklistických a turistických trás s krásnymi výhľadmi (od mierne náročných až po tie, ktoré majú prevýšenie nad 1000 m). V okolí do 10 km si môžete v prípade záujmu požičať aj elektrobicykle. Za zmienku tiež stojí i Veľká lúka, zrúcanina Muránskeho hradu (najvyššie položený hrad v strednej Európe), či lúka Biele Vody, kde máte možnosť vidieť sysľa pasienkového a somáriky.

 • Polpenzia formou bufetových stolov zahŕňa raňajky a večere
 • Neobmedzený vstup do Hradného wellness, Vitálneho sveta, Vodného sveta od 9.00 do 21.00 hod.
 • V cene balíčka 1x 25 minútový vstup do soľnej jaskyne pre ubytované osoby
 • Darčekové balenie piva v cene obsahujúce 4x 0,33 lit. piva Predná Hora
 • V cene pre 1 dieťa do 11,99 rokov je zdarma ubytovanie, polpenzia a služby
 • Viac ako 100 km turistických a 30 cyklistických chodníkov

Náš tip na výlet: V blízkosti je najznámejšia lúka plná sysľov v strednej Európe. Ideálne na výlet pre malých aj veľkých.

Cena: od 139 € / 2 noci / 2 osoby

Akciová ponuka | Viac o pobyte

 

6.

Vysoké Tatry – Hotel Lučivná*** → ✅ NÍZKA CENA

Vysoké Tatry - Hotel LučivnáTento hotel pod Vysokými Tatrami ponúka pohodlné ubytovanie s výhľadom na hory. Zo severnej strany štíty Vysokých Tatier, z južnej strany končiare Kráľovej Hole. Súčasťou hotela je krásny anglický park, možnosť výberu pobytu s wellness a raňajkami. Plusom navyše je domáca atmosféra a príjemný personál. Môžete sa venovať odpočinku a relaxácii alebo skúsiť rôzne aktivity, okolie ich ponúka naozaj veľa.

 • Chutné raňajky formou bufetových stolov
 • V cene získate 15% zľavu do AquaCity Poprad
 • 1x za pobyt vstup do wellness centra na 2 hodiny
 • V cene deti do 4,99 rokov bez nároku na lôžko a stravu zdarma
 • Wellness má aj jacuzzi, 3x saunu, ochladzovací bazén a masážnu sprchu
 • Krásny anglický park, v okolí dostupné rôzne aktivity

Náš tip na výlet: Vysoké Tatry ponúkajú množstvo krásnych prírodných scenérii, medzi najobľúbenejšie destinácie patrí Štrbské Pleso, Hrebienok či Skalnaté Pleso.

Cena: od 89 € / 2 noci / 2 osoby

Akciová ponuka | Viac o pobyte

 

7.

Dudince – Hotel Hviezda*** → ⭐ NÁŠ TIP

Dudince - Hotel HviezdaRelaxačný pobyt pre zamilované páry aj rodiny s deťmi. V tomto hoteli si príde na svoje každý. Hotel je výnimočný hlavne pravidelnými piatkovými grilovačkami so živou hudbou a bohatým animačným programom pre všetky vekové kategórie. Plusom je aj množstvo aktivít v areáli a okolí hotela.

Hotel ponúka naozaj veľa, okrem iného je to romantické nočné kúpanie každý piatok od 21.00 do 00.00 hodín, piatkové grilovačky pri živej hudbe na terase aj bohatý animačný program počas celého pobytu a ranné plávanie cez víkend od 7.00 hod. (sobota, nedeľa). Letný večer, jemný vánok vo vlasoch, západ slnka a zvuk bubliniek vášho obľúbeného mojita s mätou priamo z hotelovej záhrady. V cene pobytového balíčka je aj 10% zľava na masáže (nevzťahuje sa na thajské masáže), zábaly a kúpele, tvárové a telové ošetrenia.

 • Bohaté bufetové raňajky a 4-chodová večera – výber z 3 jedál
 • Neobmedzený vstup do bazénového sveta a sáun, 1x welcome drink
 • 3 hodiny zapožičanie bicykla a 1 hodina Adventure Golf
 • Dieťa do 12 a druhé do 6 rokov bez nároku na lôžko zdarma
 • Wellness má aj vírivku, fínsku, infra a parnú saunu
 • Piatkové grilovačky pri živej hudbe na terase

Náš tip na výlet: Spoznajte Dudinské travertíny. Predstavujú chránený prírodný útvar, ktorý sa nachádza v parku v kúpeľnom areáli Dudiniec.

Cena: od 169 € / 2 noci / 2 osoby

Akciová ponuka | Viac o pobyte

 

8.

Belianske Tatry, Ždiar – Penzión Šafrán

Belianske Tatry, Ždiar - Penzión ŠafránTyp ubytovania, ktorý je kombináciou moderného a tradičného. Penzión Šafrán ponúka neobmedzený wellness a inhalačnú soľnú jaskyňu priamo v areáli. Užiť si môžete aj aktivity v okolí – múzeum Ždiarsky dom, lovecký zámoček Hohenlohe alebo obec Osturňa. Dokonalý oddych je zaručený, v cene je neobmedzený wellness.

 • Bohaté raňajky formou bufetových stolov
 • Neobmedzený vstup do wellness v čase otváracích hodín 17.00 – 21.00 hod.
 • Na privítanie dostanete welcome drink
 • Papučky a župan na izbe, 20% zľava na masáž
 • Wellness má aj inhalačná soľnú jaskyňu, vírivku, mydlovú sprchu a sauny
 • Mnoho aktivít v okolí pre strávenie príjemného času

Náš tip na výlet: Navštívte miestne múzeum Ždiarsky dom, lovecký zámoček Hohenlohe alebo obec Osturňu zapísanú v UNESCO.

Cena: od 99 € / 1 noc / 2 osoby

Akciová ponuka | Viac o pobyte

 

9.

Trenčianske Teplice – Hotel Vila Anna****

Trenčianske Teplice - Hotel Vila AnnaOpäť jeden z luxusnejších hotelov, v ktorom si poriadne oddýchnete. Je situovaný v Trenčianskych Tepliciach, len 50 metrov od mestskej promenády. Pobyt je vhodný pre rodiny, dôchodcov aj mladé páry. Ako plus oceňujeme milý a ústretový personál, ktorý chváli množstvo návštevníkov. Jedná sa o jednu z najvyhľadávanejších lokalít pre oddychový víkend pre dvoch.

Vila Anna je priamo v srdci Trenčianskych Teplíc, len 50 metrov od mestskej promenády. Zastavte čas a nechajte sa rozmaznávať na mieste, kde vyniknú protiklady chladu a tepla, čistého a vôňou nasýteného vzduchu, ticha a príjemnej relaxačnej hudby. Ideálne miesto aj na pobyt s vašimi ratolesťami – do 3 rokov majú ubytovanie zadarmo.

 • Raňajky formou bufetu a večere výberom z troch jedál
 • Neobmedzený vstup do 14 m plaveckého bazéna a rekreačno-oddychového bazéna
 • V cene balíčku na vás čaká uvítací prípitok
 • Neobmedzený vstup do saunového sveta
 • Deti do 3 rokov (vrátane) bez nároku na lôžko a stravu zdarma
 • Ideálna lokalita v srdci mesta, len 50 metrov od mestskej promenády

Náš tip na výlet: Nemusíte chodiť ďaleko, hotel je len 5 metrov od nádhernej promenády v centre mesta.

Cena: od 199 € / 2 noci / 2 osoby

Akciová ponuka | Viac o pobyte

 

10.

Vysoké Tatry, Štrbské Pleso – Hotel Panorama Resort**** → ⭐ NÁŠ TIP

Vysoké Tatry, Štrbské Pleso - Hotel Panorama ResortJedna z najvyhľadávanejších lokalít pre wellness pobyt – Štrbské pleso, ktoré leží len pár krokov od hotela. Oddýchnete si v prírode a nadýchate sa pravého, čerstvého tatranského vzduchu. Hotel je výnimočný aj chutným jedlom a priestrannými, modernými izbami. Uvidíte prírodu v tej najkrajšej podobe a nadýchate sa čistého tatranského vzduchu. V rámci polpenzie si vychutnáte vychválenú kuchyňu.

 • Raňajky formou bufetu, večere formou večerného menu alebo bufetu
 • Denne 1,5 hod. vstup do wellness pre osoby staršie ako 14 rokov
 • Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko, aj s detskou postieľku zdarma
 • Jedno dieťa vo veku 4 – 11 rokov na prístelke a polpenziou
 • Neobmedzený vstup do detského sveta PANORAMA
 • Fľaša vína na izbe zdarma, najlepšia lokalita Vysokých Tatier

Náš tip na výlet: Spoznajte Svištiu krajinku na Skalnatom plese, Beliansku jaskyňu a nevynechajte ani Lanový park.

Cena: od 299 € / 2 noci / 2 osoby

Akciová ponuka | Viac o pobyte

 

11.

Spiš, Vyšné Ružbachy – Grand Hotel Strand**** → ✅ NÍZKA CENA

Spiš, Vyšné Ružbachy - Grand Hotel StrandDo Grand Hotela Strand sa chodí oddychovať a vychutnávať si plnú penziu i príjemné procedúry. Už len to všadeprítomné ticho a nádherná príroda pôsobia ako balzam na dušu. Nehovoriac o liečivých prameňoch Kúpeľov Vyšné Ružbachy, ktoré pomôžu uzdraviť telo. V areáli ich máte voľne k dispozícii. Je pre vás k dispozícii lekárska konzultácia a liečebné procedúry vám budú k dispozícii.

 • Plná penzia, v cene sú počas pobytu raňajky, obedy aj večere
 • Vstup do Aqua Thermall Wellness s krytým termálnym bazénom
 • Lekárska konzultácia a liečebné procedúry zahrnuté v cene
 • Dieťa do 3,99 rokov bez nároku na lôžko a služby zdarma
 • Liečivé pramene pre pitné kúry sú voľne k dispozícii v areáli kúpeľov
 • 15 až 21 procedúr pri Komplexných liečebných pobytoch

Náš tip na výlet: Neďaleké mesto Stará Ľubovňa ponúka hneď niekoľko zaujímavých miest. Navštívte Ľubovniansky hrad, skanzen a Vojensko-historickú expozíciu Michala Strenka. Odporúčame sa zastaviť na sladkú bodku po ceste v Hniezdnom v Nestville Chocolate.

Cena: od 80 € / 2 noci / 1 osoba

Akciová ponuka | Viac o pobyte

 

12.

Vysoké Tatry, Starý Smokovec – Hotel Smokovec***

Vysoké Tatry, Starý Smokovec - Hotel SmokovecHotel má perfektnú polohu, je priamo v srdci Vysokých Tatier, ideálna poloha vydať sa na túry alebo objavovať atrakcie v blízkom okolí a ďalších v celom regióne. Prejdite sa po tatranských chodníčkoch alebo sadnite na lanovku a užívajte si obraz našich veľhôr z iného uhla pohľadu. Pokojne to striedajte s oddychom v hotelovom bazéne a saune.

 • Švédske stoly na raňajky, obed alebo večera z ponuky 4 polievok a 15 jedál
 • Denne bazén na 1 hodinu a vstup do sauny na 1 hodinu
 • Jedno dieťa do 4,99 rokov zdarma bez nároku na ďalšie služby
 • V prípade záujmu je možné dokúpiť dieťaťu polpenziu za 6€ / deň
 • 1x káva/koláčik pre ubytovaných hostí v rámci balíčku ubytovania v kaviarni
 • Ideálna poloha v srdci Vysokých Tatier, pri lanovke na Hrebienok

Náš tip na výlet: Ak Starý Smokovec, tak rozhodne navštívte Tricklandiu, ktorá je skvelým miestom pre malých aj veľkých. Pokračujte na Hrebienok, využiť môžete aj zubačku, následne sa vydajte na krátku túru na Vodopády Studeného potoka. Všetko buď v blízkosti alebo perfektnej dostupnosti od hotela.

Cena: od 99 € / 1 noc / 2 osoby

Akciová ponuka | Viac o pobyte

 

Kde hľadať pobyty za najlepšie ceny

Nižšie odporúčame len spoľahlivých predajcov s najlepšími ponukami ubytovania. Ak sa rozhodnete pre objednanie pobytu u vybraných predajcov, môžete si byť istý výhodným nákupom.

OBCHODPOZRITE
Alza.sk Alza.sk
MerkuryMarket.sk
Okay.sk
ASKO-nabytok.sk
4Home.sk 4Home.sk
Klarstein.sk
Notino.sk Notino.sk
Mobelix.sk
Vivantis.sk Vivantis.sk
AndreaShop.sk AndreaShop.sk
inSPORTline.sk inSPORTline.sk
TPD.sk TPD.sk
Tescoma.sk Tescoma.sk
ZOOT.sk ZOOT.sk
BudChlap.sk BudChlap.sk
Brasty.sk Brasty.sk
Kondela.sk TempoNabytok.sk
DrMax.sk DrMax.sk
WebSupport.sk WebSupport.sk
Zerex.sk Zerex.sk
MegaPrsia.sk MegaPrsia.sk
Lieky24.sk Lieky24.sk
Wedos.sk Wedos.sk
AliExpress.com AliExpress.com
Bohatstvo-prirody.sk Bohatstvo-prirody.sk
Siko.sk Siko.sk
Shooos.sk Shooos.sk
Market24.sk Market24.sk
eJoy.sk eJoy.sk
Primulus.sk Primulus.sk
Dobra-miska.sk Dobra-miska.sk
iSEXshop.sk iSEXshop.sk
FootShop.sk FootShop.sk
eObuv.sk eObuv.sk
Modivo.sk Modivo.sk
Blancheporte.sk Blancheporte.sk
Autovybava.sk Autovybava.sk
Babickarstvo.sk Babickarstvo.sk
BabickinaZahrada.sk BabickinaZahrada.sk
ESAT.sk ESAT.sk
IDEA-nabytok.sk IDEA-nabytok.sk
Magnet-3pagen.sk Magnet-3pagen.sk
Sperky-eshop.sk Sperky-eshop.sk
Timestore.sk Timestore.sk
NajZlato.sk NajZlato.sk
Vejare.sk Vejare.sk
Protein.sk Protein.sk
Booking.com Booking.com
NejlevnejsiPNEU.cz NejlevnejsiPNEU.cz
Martinus.sk Martinus.sk
Invia.sk Invia.sk
Menox45.sk Menox45.sk
NaZuby.eu NaZuby.eu
MetalShop.sk MetalShop.sk
Erexan.sk Erexan.sk
BIOnatural.sk BIOnatural.sk
Erex24.sk Erex24.sk
HomePoint.sk HomePoint.sk
Herbatica.sk Herbatica.sk
Hotels.com Hotels.com
Bubulakovo.sk Bubulakovo.sk
DekorHome.sk DekorHome.sk
Firmaren.sk Firmaren.sk
GangstaGroup.sk GangstaGroup.sk
GigaLash.sk GigaLash.sk
Chocolissimo.sk Chocolissimo.sk
MobileGo.sk MobileGo.sk
Parys.sk Parys.sk
SoftCotton.sk SoftCotton.sk
Triola.sk Triola.sk
Bux.sk Bux.sk
Coinbase.com Coinbase.com
LekarenDoma.sk LekarenDoma.sk
Amiatex.sk Amiatex.sk
Holime.eu Holime.eu
DobryTextil.sk
GymBeam.sk
RajNechtov.sk
e-Spotrebice.sk
Alensa.sk
Electronic-Star.sk
MojNabytok.sk
OkuliareWayfarer.sk
TimeStore.sk
Powerlogy.com
DigiSlovakia.sk
ValachShop.sk
Incacollagen.sk
Heliumking.sk
DekorTextil.sk
AutoObuv.sk
AJprodukty.sk
69shop.sk
Skladove-okna.sk
IntimneNakupy.sk
Nutraceutics.sk
AVON-registracia.sk
Yves-Rocher.sk
ZlavaDna.sk
CisteOblecenie.sk
Dilego.sk
1autodiely.sk
LondonClub.sk
NejvyhodnejsiPneu.sk
BezDoteku.sk
SanaSport.sk
I-Living.sk
Pneu.sk
Sconto.sk
e-Matrac.sk
LucyStyle.sk
MojaLekaren.sk
Grizly.sk
Alinda.sk
MP3.sk
BeLenka.sk
Decathlon.sk
Artmie.sk (pôvodne MaliarskePlatno.sk)
Roboticky-Vysavac.sk
PantaRhei.sk
Svetla.sk
Restorio.sk (Online-Antikvariat.sk)
Candylife.cz
Eyerim.sk
Lidl.sk
Kniland.sk
Danimani.sk
Roy.sk
Symprove.sk
Dyson.sk

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

5/5 - (117 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

Zľavy na KuponyZdarma.sk

Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
Prejsť na výber TOP mobilov >>

Doprajte si oddych ❤️
Vybrali sme najlepšie akciové wellness pobyty roka 2023
Najlepšie pobyty
Prejsť na najlepšie pobyty >>>

TOP 12 pobytov roka 2023 ❤️