Tabletky na chudnutie → Test 2019 + Skúsenosti !! → 100% overené a najlepšie

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Tabletky na chudnutie
Vyberáme najlepšie prípravky na chudnutie
Každý si je vopred dobre vedomý toho, koľko je schopný investovať do svojho projektu chudnutia. Taktiež koľko času, energie, či finančných prostriedkov. Tak, ako neexistuje univerzálny recept zaručeného chudnutia rovnako pre všetkých, tak sa líšia aj jednotlivé praktiky, spôsoby, metódy a cesty za vysnívanou postavou. Rôzne prípravky však môžu vo väčšine prípadov úbytku na hmotnosti účinne dopomôcť.

To, akú cestu si zvolíme, závisí od mnohých faktorov – od našej povahy, stupňa obezity, zdravotného stavu, ale dokonca aj od nášho pracovného či iného vyťaženia. Niekedy by sme sa aj chceli venovať športu, fyzickej aktivite, avšak pri nabitom dennom programe sa ťažko nájde čas. My však volíme ľahšiu cestu a preto sme zostavili tieto rady a tipy, ako vybrať tabletky na chudnutie a proteínovú diétu.

Aj keď mnoho ľudí má zakorené to, že tabletky na chudnutie nefungujú, my tieto rady píšeme pretože prípravky na chudnutie fungujú – tieto výživové doplnky na chudnutie prinášajú podporu úbytku hmotnosti. A tí, ktorí by si to radi vyskúšali, si kladú jednu otázku naisto – ktoré tabletky na chudnutie stoja za to, ktoré určite zaberajú, a ktoré sú tie, ktoré problém nadváhy bezpochybne vyriešia. V tomto článku sa na to pozrieme a predstavíme prírpavky, ktoré fungujú.

 Tabletky alebo proteínová diéta? 

Pre pracovne veľmi zaťažených, alebo pre tých, ktorí by si si krásnu postavu želali len tak akoby mávnutím čarovného prútika, bez toho, aby sa museli pre to niečo aj fyzicky absolvovať, teda bez namáhavého pohybu, je tu riešenie vo forme tabletiek na chudnutie. Zdá sa, že by to mohlo byť atraktívnou alternatívou nielen pre zaneprázdnených, alebo pohodlných adeptov na chudnutie, ale aj pre tých, ktorí sú odporcami rôznych nefungujúcich diét, alebo sú priamo milovníkmi chutného jedla.

Uvádzame len overené prípravky, kde môžete očakávať úbytok na hmotnosti pri dodržaní odporúčaného dávkovania
Pre obsah účinných látok môžeme potvrdiť, že prípravky na chudnutie fungujú, ale aj ďalšie prípravky na chudnutie, ako napríklad proteínová diéta. Treba však siahnuť vždy len po dobre overených a známych prípravkoch. Chudnutie pomocou tabletiek niekedy prichádza na rad až po tom, ako boli už absolvované všetky možné (nefunkčné) diéty a zlyhali aj tréningové plány. A tí, ktorí by si to radi vyskúšali, si kladú jednu otázku naisto: ktoré tabletky na chudnutie stoja za to, ktoré určite zaberajú, a ktoré sú tie, ktoré problém nadváhy bezpochybne vyriešia, alebo aspoň s ktorým si nič nepokazia. V našom článku si posvietime na rôzne výrobky – tabletky na chudnutie, ktoré sú svojím zložením a účinkom výnimočné.

Aby ste sa vedeli rozhodnúť, musíte poznať jednotlivé výhody a nevýhody, ktoré sa dajú nájsť ako u tabletiek na chudnutie, tak aj u proteínovej diéty na chudnutie. Nižšie vyberáme tie, ktorý by ste mali pri výbere a rozhodovaní podľa nás brať do úvahy.

Výhody a nevýhody tabletiek
 • Stačí zapiť vodou
 • Malé tablety môžete mať vždy so sebou
 • Väčšie tablety môžu byť pre niekoho horšie na prehltnutie
Výhody a nevýhody proteínovej diéty
 • Rýchla príprava všetkých jedál na celý deň a 7 dní v týždni
 • Mnoho jedál príjemne sladkých, no pritom zdravých
 • Niekomu nemusí vyhovovať chuť niektorých z jedál

 Ktoré tabletky na chudnutie zvoliť? 

Na trhu je množstvo prípravkov na chudnutie, my vyberáme a odporúčame len tie, ktoré sú dobre známe, overené a vieme o nich, že sú účinné na úbytok hmotnosti. Viaceré určite poznát z reklám alebo rôznych relácii v televízii. My sme sa na nich rozhodli pozrieť bližšie a to hneď na viacero prípravkov na chudnutie, úbytok hmotnosti a získanie nižšej váhy.

Treba však siahnuť vždy len po dobre overených a známych prípravkoch. Chudnutie pomocou tabletiek niekedy prichádza na rad až po tom, ako boli už absolvované všetky možné (nefunkčné) diéty a zlyhali aj tréningové plány. A tí, ktorí by si to radi vyskúšali, si kladú jednu otázku naisto: ktoré tabletky na chudnutie stoja za to, ktoré určite zaberajú, a ktoré sú tie, ktoré problém nadváhy bezpochybne vyriešia, alebo aspoň s ktorým si nič nepokazia. V našom článku si posvietime n rôzne výrobky – tabletky na chudnutie, ktoré sú svojím zložením a účinkom výnimočné.

 Tabletky na chudnutie Fykotin 

Ako prvé vám predstavíme 100% prírodný produkt FYKOTIN, ktorý je prípravok zložený z rastlín, z ktorých každá aj sama o sebe podporuje redukciu hmotnosti. Menovite sú to výťažky z rias (Spirulina, Gracilaria), a z rastlín ako jastrabník, jalovec, Ginkgo Biloba a breza trpasličia. Výrobok celkovo funguje na princípe regulácie glykemického indexu. Fykotin stabilizuje glikemický index na nízkej hladine, čo znamená stabilnú hladinu cukru v krvi, čím sa predíde jeho náhlym zmenám (náhle zvýšenie a následný rýchly spád), čo privádza pocit hladu.

💡 Náš tip: Ak sa bojíte hladovania, Fykotin môže byť to pravé pre vaše chudnutie. Fykotin účinne stabilizuje glikemický index, vďaka čomu sa predíde pocitu hladu.

Sacharidy s vysokým glikemickým indexom totiž nedvíhajú rapídne len hladinu cukru v krvi, ale aj hladinu inzulínu, čo má za následok urýchlené ukladanie cukrov do tukových buniek vo forme tuku, t.j. vedie k tvorbe tukových vankúšikov. Fykotin však zabezpečuje stabilnú hladinu glukózy v krvi aj po konzumácii takýchto jedál s vysokým glikemickým indexom (napr. biele pečivo, chlieb), takže ani nával pocitu extrémneho hladu sa nedostaví. Navyše, znižuje pocit hladu, obmedzuje chuť na sladké, čím pomáha predísť prejedaniu sa.

Výhody Fykotinu na chudnutie

Tabletky na chudnutie Fykotin

 • Rýchle, ľahké a viditeľné chudnutie
 • Žiadne hladovanie ani držanie diéty
 • Poskytuje prirodzené chudnutie
 • Stabilizuje glykemický index
 • Bez vedľajších a nežiadúcich účinkov

Odporúčané dávkovanie Fykotinu

Odporúčané dávkovanie pre Fykotin je 1 tabletka 2x denne.

 Tabletky na chudnutie Chilliburner 

Produkt CHILLIBURNER, vyrobený z chilli papričiek je výrobok určený na kontrolu váhy. Jeho hlavnou účinnou zložkou je výťažok z pálivých papričiek – kapsiacín. Kapsiacinoidy sú skupinou zložiek, ktoré spôsobujú pálenie a tepelnými účinkami spôsobujú oxidáciu tukových tkanív, následkom čoho sa urýchľuje metabolizmus v dôsledku zvýšenia činnosti žalúdočných štiav.

Vďaka týmto vlastnostiam sa chilli papričky zaradia medzi najúčinnejšie prírodné spaľovače tukov, čo môže napomáhať procesu zhadzovania kíl. Je to účinná forma pomoci organizmu, keďže prebytočné kalórie sa spália ešte predtým, než sa stihnú ukladať ako energetické zásoby. Chilliburner je práve na tomto postavený, na účinnosti čili papričiek.

💡 Náš tip: Aj keď sú postavené na účinkoch čili papričiek, nemusíte sa obávať ostrej nepríjemnej chuti. Chilliburner prebytočné kalórie spáli ešte skôr, než sa stihnú ukladať.

Výhody Chilliburneru na chudnutie

Tabletky na chudnutie Chilliburner

 • Podporuje funkciu trávenia
 • Významne podporuje chudnutie
 • Je účinný pri redukcii hmotnosti
 • Pomáha udržiavať zdravú črevnú mikroflóru
 • Bez pocitu hladu a zvýšeného pohybu

Odporúčané dávkovanie Chilliburneru

Odporúčané dávkovanie pre Chilliburner je 1 až 2 tabletky denne.

 Akú zvoliť proteínovú diétu? 

Pri výbere proteínovej diéty je taktiež dôležité voliť správne a preto vyberáme len dobre overený produkt. Skúsenosti zákazníkov hovoria jasne, že express diet je overená proteínová diéta na chudnutie. Ako aj pri iných produktoch, aj tu treba dodržiavať odporúčané dávkovanie pre čo najlepšie výsledky.

 Proteínová diéta Express diet 

5-dňová diéta Express Diet je proteínová diéta fungujúca na princípe ketózy, t.j. prednostného spaľovania tukov za súčasného zachovania svalovej hmoty. V balíku sa nachádza 20 instantných jedál na 5 dní, teda 4 jedál na deň. Ako výhodu pripisujú diéte to, že zabezpečí chudnutie bez hladovania, pričom vysoko kvalitné prírodné proteíny obsahujú len 850 kcal na deň.

💡 Náš tip: Pri Express diet si intenzitu chudnutia a dávkovania jedál určíte vy, podľa toho ako vám to bude vyhovovať.

Formálne sa nejedná o tabletky, avšak ani sa tu nekonzumuje tuhá strava, ale istá prechodná forma medzi dvoma – instantné jedlá v prášku, ktoré sa riadia vodou (kaše, polievky, nápoje). Zabezpečených je 5 chodov na deň, čo sa týka zloženia prípravkov, obsahuje bielkoviny a neobsahuje žiaden tuk ani sacharidy. Zabezpečením dostatočného prísunu bielkovín naše telo pri chudnutí nespaľuje telesné bielkoviny, t.j. svaly, ale už uložený tuk. Pre dosiahnutie tohto cieľa je dôležité, aby sa počas 5 dní diéty iná strava neprijala, a aby sme sa absolútne zriekli sacharidov.

Proteínová diéta Express diet

Výhody Express diet na chudnutie

 • Trvalé výsledky bez JOJO efektu
 • Nie je potrebný zvýšený pohyb
 • Nebudete mať pocit hladu
 • Zabezpečí dostatok energie
 • Úbytky váhy už po pár dňoch

Odporúčané dávkovanie Express diet

Na výber sú 3 rôzne kúry. Dávkovanie je tak voliteľné. Express Diet môžete užívať aj dlhšie ako 5 dní, to už je na vás a vašej potreby úbytku kilogramov.

 • Expresné – konzumácia len jednál z express diet, počas dňa nevynechať žiadne z jedál a mať dostatočný pitný režim
 • Pohodlné – 2-3 porcie jedál z express diéty, inak 1-2 bežné jedlá počas dňa a mať dostatočný pitný režim
 • Dlhodobé – kombinácia jedál express diet a klasických pokrmov, vždy treba mať aj dostatočný pitný režim

Záverečné zhrnutie

Porovnali sme a vybrali najlepšie overené prípravky na chudnutie. Zobrali sme do úvahy skúsenosti zákazníkov, čo si produkty reálne vyskúšali. Pozreli sme sa na zloženie a za zdraviu bezpečné užívanie produktov hovorí aj to, že všetky z produktov nižšie prešli ako schválené slovenským Úradom verejného zdravotníctva.

 Najlepšie tabletky na chudnutie 

Tabletky na chudnutie stačí zapiť vodou a dodržiavať dostatočný pitný režim počas dňa. Žiadne hladovanie, diéty, ani zvýšený pohyb nie sú potrebné. Nezabúdajte však na správne dávkovanie určené výrobcom pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov.

PRE NÁROČNÝCH:
Tabletky na chudnutie FykotinTabletky na chudnutie Fykotin
 • Žiadne hladovanie ani diéty
 • Len prirodzené chudnutie
 • Stabilizuje glykemický index
 • Len 1 tabletka 2x denne
Ďalšie parametre a detail produktu
PRE NÁROČNÝCH:
Tabletky na chudnutie ChilliburnerTabletky na chudnutie Chilliburner
 • Podporuje funkciu trávenia
 • Bez pocitu hladu
 • Nie je potrebný zvýšený pohyb
 • Len 1 až 2 tabletky denne
Ďalšie parametre a detail produktu

 Najlepšia proteínová diéta 

Ak nechcete voliť medzi tabletkami, môžete vyskúšať proteínovú diétu. Táto diéta má pre vás celú radu chutných jedál, aj keď sú mnohe príjemné sladké, sú zdravé a vďaka nim ešte aj schudnete. Nezabúdajte však na správne dávkovanie určené výrobcom pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov.

PRE NÁROČNÝCH:
Proteínová diéta Express dietProteínová diéta Express diet
 • Bez pocitu hladu
 • Nie je potrebný zvýšený pohyb
 • Zabezpečí dostatok energie
 • Dávkovanie si prispôsobíte
Ďalšie parametre a detail produktu

 Najlepšie prípravky za rok 2019 

Porovnali sme dostupné overené prípravky na chudnutie a nižšie vyberáme podľa nás najlepšie prípravky na chudnutie roka 2019. Nezabúdajte však na správne dávkovanie určené výrobcom pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov.

1. Tabletky na chudnutie Fykotin Ukázať v obchode
2. Proteínová diéta Express diet Ukázať v obchode
3. Tabletky na chudnutie Chilliburner Ukázať v obchode

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Exkluzívna ZĽAVA -50% na poistenie
Využijete aj na výlety po Slovensku - pre vaše zdravie, ale aj veci ako mobilný telefón či auto. ZĽAVA -50% pre našich čitateľov:
Cestovné poistenie AXA so zľavou -50%
Na poistenie so zľavou -50% >>

Exkluzívna ZĽAVA -50% na poistenie

Vybrali sme TOP 18 mobilov roka 2019
Najlepšie mobilné telefóny 2019 → Test TOP 18 mobilov roka
Prejsť na výber TOP mobilov >>

TOP mobily roka 2019

Vybrali sme TOP 15 sedačiek roka 2019
TOP SEDAČKY roka 2019 → TEST 15 najlepších sedačiek
Prejsť na náš výber TOP sedačiek >>

TOP SEDAČKY roka 2019