Tabletky na chudnutie → RECENZIE ❤️ 2024 !! +Skúsenosti, porovnanie a TEST najlepších

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Tabletky na chudnutie
Vyberáme najlepšie prípravky na chudnutie
Každý si je vopred dobre vedomý toho, koľko je schopný investovať do svojho projektu chudnutia. Taktiež koľko času, energie, či finančných prostriedkov. Tak, ako neexistuje univerzálny recept zaručeného chudnutia rovnako pre všetkých, tak sa líšia aj jednotlivé praktiky, spôsoby, metódy a cesty za vysnívanou postavou. Rôzne prípravky však môžu vo väčšine prípadov úbytku na hmotnosti účinne dopomôcť.

To, akú cestu si zvolíme, závisí od mnohých faktorov – od našej povahy, stupňa obezity, zdravotného stavu, ale dokonca aj od nášho pracovného či iného vyťaženia. Niekedy by sme sa aj chceli venovať športu, fyzickej aktivite, avšak pri nabitom dennom programe sa ťažko nájde čas. My však volíme ľahšiu cestu a preto sme zostavili tieto rady a tipy, ako vybrať tabletky na chudnutie a proteínovú diétu.

Top hodnotenie

 Vyberáme najlepšie tabletky na chudnutie roka 2024 

Spravili sme test v podobe porovnania desiatok obľúbených tabletiek na chudnutie a zostavili náš výber najlepších

Kliknite a pozrite naše záverečné zhrnutie najlepších tabletiek na chudnutie ⏬

Aj keď mnoho ľudí má zakorené to, že tabletky na chudnutie nefungujú, my tieto rady píšeme pretože prípravky na chudnutie fungujú – tieto výživové doplnky na chudnutie prinášajú podporu úbytku hmotnosti. A tí, ktorí by si to radi vyskúšali, si kladú jednu otázku naisto – ktoré tabletky na chudnutie stoja za to, ktoré určite zaberajú, a ktoré sú tie, ktoré problém nadváhy bezpochybne vyriešia. V tomto článku sa na to pozrieme a predstavíme prírpavky, ktoré fungujú.

 ☑️ Tabletky alebo proteínová diéta? 

Pre pracovne veľmi zaťažených, alebo pre tých, ktorí by si si krásnu postavu želali len tak akoby mávnutím čarovného prútika, bez toho, aby sa museli pre to niečo aj fyzicky absolvovať, teda bez namáhavého pohybu, je tu riešenie vo forme tabletiek na chudnutie. Zdá sa, že by to mohlo byť atraktívnou alternatívou nielen pre zaneprázdnených, alebo pohodlných adeptov na chudnutie, ale aj pre tých, ktorí sú odporcami rôznych nefungujúcich diét, alebo sú priamo milovníkmi chutného jedla.

Uvádzame len overené prípravky, kde môžete očakávať úbytok na hmotnosti pri dodržaní odporúčaného dávkovania
Pre obsah účinných látok môžeme potvrdiť, že prípravky na chudnutie fungujú, ale aj ďalšie prípravky na chudnutie, ako napríklad proteínová diéta. Treba však siahnuť vždy len po dobre overených a známych prípravkoch. Chudnutie pomocou tabletiek niekedy prichádza na rad až po tom, ako boli už absolvované všetky možné (nefunkčné) diéty a zlyhali aj tréningové plány. A tí, ktorí by si to radi vyskúšali, si kladú jednu otázku naisto: ktoré tabletky na chudnutie stoja za to, ktoré určite zaberajú, a ktoré sú tie, ktoré problém nadváhy bezpochybne vyriešia, alebo aspoň s ktorým si nič nepokazia. V našom článku si posvietime na rôzne výrobky – tabletky na chudnutie, ktoré sú svojím zložením a účinkom výnimočné.

Aby ste sa vedeli rozhodnúť, musíte poznať jednotlivé výhody a nevýhody, ktoré sa dajú nájsť ako u tabletiek na chudnutie, tak aj u proteínovej diéty na chudnutie. Nižšie vyberáme tie, ktorý by ste mali pri výbere a rozhodovaní podľa nás brať do úvahy.

Výhody a nevýhody tabletiek
 • Stačí zapiť vodou
 • Malé tablety môžete mať vždy so sebou
 • Väčšie tablety môžu byť pre niekoho horšie na prehltnutie
Výhody a nevýhody proteínovej diéty
 • Rýchla príprava všetkých jedál na celý deň a 7 dní v týždni
 • Mnoho jedál príjemne sladkých, no pritom zdravých
 • Niekomu nemusí vyhovovať chuť niektorých z jedál

Môžete si vybrať rovno z toho, čo jednoznačne odporúčame:

PRE NÁROČNÝCH:
Nutrex Lipo 6 → ✅ VÍŤAZ TESTUNutrex Lipo 6
 • Extrémna formula 5-stupňovej výživy
 • Účinne vedie k odbúravaniu tukov
 • 3 aktívne termo fenyletylamíny
 • 2-krát silnejší thyronín, ľahko stráviteľné

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

PRE NÁROČNÝCH:
Tabletky Chilliburner → ⭐ NÁŠ TIPTabletky na chudnutie Chilliburner
 • Podporuje funkciu trávenia
 • Bez pocitu hladu
 • Nie je potrebný zvýšený pohyb
 • Len 1 až 2 tabletky denne

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 Ktoré tabletky na chudnutie zvoliť? 

Na trhu je množstvo prípravkov na chudnutie, my vyberáme a odporúčame len tie, ktoré sú dobre známe, overené a vieme o nich, že sú účinné na úbytok hmotnosti. Viaceré určite poznát z reklám alebo rôznych relácii v televízii. My sme sa na nich rozhodli pozrieť bližšie a to hneď na viacero prípravkov na chudnutie, úbytok hmotnosti a získanie nižšej váhy.

Treba však siahnuť vždy len po dobre overených a známych prípravkoch. Chudnutie pomocou tabletiek niekedy prichádza na rad až po tom, ako boli už absolvované všetky možné (nefunkčné) diéty a zlyhali aj tréningové plány. A tí, ktorí by si to radi vyskúšali, si kladú jednu otázku naisto: ktoré tabletky na chudnutie stoja za to, ktoré určite zaberajú, a ktoré sú tie, ktoré problém nadváhy bezpochybne vyriešia, alebo aspoň s ktorým si nič nepokazia. V našom článku si posvietime n rôzne výrobky – tabletky na chudnutie, ktoré sú svojím zložením a účinkom výnimočné.

 ☑️ Tabletky na chudnutie Chilliburner 

Produkt CHILLIBURNER, vyrobený z chilli papričiek je výrobok určený na kontrolu váhy. Jeho hlavnou účinnou zložkou je výťažok z pálivých papričiek – kapsiacín. Kapsiacinoidy sú skupinou zložiek, ktoré spôsobujú pálenie a tepelnými účinkami spôsobujú oxidáciu tukových tkanív, následkom čoho sa urýchľuje metabolizmus v dôsledku zvýšenia činnosti žalúdočných štiav.

Vďaka týmto vlastnostiam sa chilli papričky zaradia medzi najúčinnejšie prírodné spaľovače tukov, čo môže napomáhať procesu zhadzovania kíl. Je to účinná forma pomoci organizmu, keďže prebytočné kalórie sa spália ešte predtým, než sa stihnú ukladať ako energetické zásoby. Chilliburner je práve na tomto postavený, na účinnosti čili papričiek.

Náš tip: Aj keď sú postavené na účinkoch čili papričiek, nemusíte sa obávať ostrej nepríjemnej chuti. Chilliburner prebytočné kalórie spáli ešte skôr, než sa stihnú ukladať.

Výhody Chilliburneru na chudnutie

Tabletky na chudnutie Chilliburner

 • Nie je potrebný zvýšený pohyb, podporuje funkciu trávenia
 • Významne podporuje chudnutie a to bez pocitu hladu
 • Je účinný pri redukcii hmotnosti pri spaľovaní tukov
 • Pomáha udržiavať zdravú črevnú mikroflóru
 • ľahko stráviteľné, postačia 1 až 2 tabletky denne

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

Odporúčané dávkovanie Chilliburneru

Odporúčané dávkovanie pre Chilliburner je 1 až 2 tabletky denne.

 Akú zvoliť proteínovú diétu? 

Pri výbere proteínovej diéty je taktiež dôležité voliť správne a preto vyberáme len dobre overený produkt. Skúsenosti zákazníkov hovoria jasne, že express diet je overená proteínová diéta na chudnutie. Ako aj pri iných produktoch, aj tu treba dodržiavať odporúčané dávkovanie pre čo najlepšie výsledky.

 ☑️ Proteínová diéta Express diet 

5-dňová diéta Express Diet je proteínová diéta fungujúca na princípe ketózy, t.j. prednostného spaľovania tukov za súčasného zachovania svalovej hmoty. V balíku sa nachádza 20 instantných jedál na 5 dní, teda 4 jedál na deň. Ako výhodu pripisujú diéte to, že zabezpečí chudnutie bez hladovania, pričom vysoko kvalitné prírodné proteíny obsahujú len 850 kcal na deň.

Náš tip: Pri Express diet si intenzitu chudnutia a dávkovania jedál určíte vy, podľa toho ako vám to bude vyhovovať.

Formálne sa nejedná o tabletky, avšak ani sa tu nekonzumuje tuhá strava, ale istá prechodná forma medzi dvoma – instantné jedlá v prášku, ktoré sa riadia vodou (kaše, polievky, nápoje). Zabezpečených je 5 chodov na deň, čo sa týka zloženia prípravkov, obsahuje bielkoviny a neobsahuje žiaden tuk ani sacharidy. Zabezpečením dostatočného prísunu bielkovín naše telo pri chudnutí nespaľuje telesné bielkoviny, t.j. svaly, ale už uložený tuk. Pre dosiahnutie tohto cieľa je dôležité, aby sa počas 5 dní diéty iná strava neprijala, a aby sme sa absolútne zriekli sacharidov.

Výhody Express Diet na chudnutie

Proteínová diéta Express Diet

 • Trvalé výsledky bez JOJO efektu, prvé už po pár dňoch
 • Nebudete mať pocit hladu, funguje na princípe ketózy
 • Úbytky váhy už po pár dňoch, nie je potrebný zvýšený pohyb
 • Zabezpečí dostatok energie na celý deň
 • Úspora času, pretože príprava jedál je jednoduchá a rýchla

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

Odporúčané dávkovanie Express diet

Na výber sú 3 rôzne kúry. Dávkovanie je tak voliteľné. Express Diet môžete užívať aj dlhšie ako 5 dní, to už je na vás a vašej potreby úbytku kilogramov.

 • Expresné – konzumácia len jednál z express diet, počas dňa nevynechať žiadne z jedál a mať dostatočný pitný režim
 • Pohodlné – 2-3 porcie jedál z express diéty, inak 1-2 bežné jedlá počas dňa a mať dostatočný pitný režim
 • Dlhodobé – kombinácia jedál express diet a klasických pokrmov, vždy treba mať aj dostatočný pitný režim

Záverečné zhrnutie

Porovnali sme a vybrali najlepšie overené prípravky na chudnutie. Zobrali sme do úvahy skúsenosti zákazníkov, čo si produkty reálne vyskúšali. Pozreli sme sa na zloženie a za zdraviu bezpečné užívanie produktov hovorí aj to, že všetky z produktov nižšie prešli ako schválené slovenským Úradom verejného zdravotníctva.

 Najlepšie prípravky na chudnutie 

Porovnali sme dostupné overené prípravky na chudnutie a nižšie vyberáme podľa nás najlepšie prípravky na chudnutie roka 2024. Nezabúdajte však na správne dávkovanie určené výrobcom pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov.

Do jedného výberu sme zaradili nielen tabletky, ale aj obľúbené proteínové diéty, ktoré sú veľmi účinné a ďalšie dobre známe prípravky na spaľovanie tukov a redukciu váhy.
1.

Nutrex Lipo 6 Black → ✅ VÍŤAZ TESTU

Nutrex Lipo 6 BlackTento produkt uviedol spaľovanie tukov na úplne inú úroveň. Je to jeden z tuky spaľujúcich suplementov, ktorý posúva spaľovanie ešte ďalej a obsahuje typ ingrediencií, ktoré sú spolu naozaj účinné. Výrazne navyšuje telesnú teplotu, takže funguje na princípe termogenézy a ľahšie tak rozpúšťa tukové zásoby v tele. Spaľovač je vo forme rýchlo vstrebateľných tekutých kapsúl a aj vďaka tomu účinkuje už veľmi rýchlo.

Aké látky sa v tomto účinnom spaľovači nachádzajú? Patria tu napríklad Theobroma Cacao, kofeín bezvodný, Coleus Forskohlii, Citrus Aurantium, Piper nigrum a Theacrine. Tento spaľovač je vhodný pre mužov aj pre ženy, tiež kontroluje chuť do jedla a účinne pôsobí v problematických partiách, ktoré sú u žien a mužov rôzne.

 • Extrémna formula 5-stupňovej výživy na odbúravanie tukov
 • 2-krát silnejší thyronín pre hyperaktívny metabolizmus tukov
 • Účinne vedie k odbúravaniu uložených tukových buniek
 • 3 aktívne termo fenyletylamíny pre hnedé tukové tkanivo
 • Vytvára kompletnú disperziu pre maximálnu pevnosť a silu svalov

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

2.

Good nature Chilliburner → ⭐ NÁŠ TIP

Good nature ChilliburnerPráve tento spaľovač patrí do skupiny tých, ktorý podporujú metabolizmus nie len pri cvičení, ale počas celého dňa a pri bežných aktivitách. Je to prírodný prípravok, ktorý podporuje chudnutie a je spracovaný patentovanou technológiou do mikrokapsúl. Chilliburner chráni traviaci trakt a ústnu dutinu od podráždenia, takže sa nemusíte báť toho, že by vás pálil.

Tento spaľovač prispieva k zníženiu váhy, chuti do jedla a podporuje metabolizmus, zvyšuje výdaj energie, podporuje zdravé zažívanie a lepšie vyprázdňovanie. Ideálne je ho samozrejme skombinovať s troškou viac pohybu a o niečo zdravšou stravou, no a výsledky sa dostavia veľmi skoro. Odporúča sa zjesť jednu tabletu denne na lačno, ideálne pred raňajkami.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

4.

Express Diet 5-dňová diéta

Good Nature Express Diet 5-dňová diétaTento spaľovač tukov je na určité časové obdobie a je v podobe instantných jedál, takže je skôr považovaný za špecifickú diétu. Táto diéta funguje na princípe ketózy. Je to proces, pri ktorom sa spaľujú výhradne tuky a zároveň sa nemusíte báť straty svalstva. Táto diéta je vyrábaná vo Fínsku a bola špeciálne vyvinutá vedcami, takže sa nemusíte báť negatívnych účinkov alebo zdravotných problémov.

Pri 5 dňovej diéte máte na každý deň 4 jedlá, čiže celkovo máte 20 instantných jedál. Najväčšími výhodami tohto spaľovača tukov sú, že aj napriek nízkej kalorickej hodnote jedál netrpíte hladom. Strava zároveň dodáva telu všetko čo potrebuje – vitamíny, minerály a ostatné látky. No a v neposlednom rade je výhodou aj úspora času pri príprave jedál kedykoľvek a kdekoľvek.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

5.

Proteínový kokteil KetoMix

Proteínový kokteil KetoMixProteínový kokteil KetoMix je naozaj chutný, jednoduchý na prípravu a zároveň si ho obľúbite aj vďaka rôznorodému výberu chutí a intenzity. Chute drinkov môžete medzi sebou navzájom kombinovať, takže tento spaľovač určite nie je ničím nudným. Je to zdroj kvalitných bielkovín, ktoré prospievajú k rýchlejšiemu chudnutiu, má minimálny obsah tukov a cukrov, no zároveň obsahuje aj vitamíny a minerály nevyhnutné pre telo.

Príprava kokteilu je naozaj jednoduchá, stačí vám 300 ml vody a šejker na poriadne premiešanie nápoja. Kokteily taktiež neobsahujú žiadne chemické látky a sú účinné na chudnutie bez trápenia sa a hladovania.

Oficiálne stránky | Detail produktu

 

7.

Spaľovač tukov eSlim

Spaľovač tukov eSlimProdukt eSlim pre zníženie hmotnosti je unikátny vďaka svojmu zloženiu. Základom sú 100% výťažky a extrakty prírodného charakteru ako chilli, kofeín, zelený čaj, l-karnitín, citrus aurantium, vitamín c a ďalšie látky pre redukciu hmotnosti. Produkt eSlim je určený na zníženie hmotnosti, zrýchlenie metabolizmu, zníženie chuti na jedlo a pre lepšie spaľovanie.

Stačia 2 tablety ráno a 2 večer. Produkt eSlim a skúsenosti ľudí hovoria o spaľovaní tukov, znížení chuti do jedla, zlepšenie metabolizmu a pozitívny vplyv na znižovanie hmotnosti. Garancia vrátenia peňazí a diskrétne doručenie balíka je samozrejmosťou. Žiadne vedľajšie účinky nie sú známe. Vyrába sa pomocou receptúry z Veľkej Británie. Určený je pre všetkých, čo chcú schudnúť a hľadajú účinnú pomoc.

Oficiálne stránky | Detail produktu

 

9.

BeastPink Beast Burn

BeastPink Beast BurnTeraz tu máme niečo, čo je špeciálne vyvinuté pre ženy. Beast burn je výhodný hlavne tým, že je na spaľovanie tukov rýchly a efektívny. Vhodný je najmä ako doplnok pre športovo aktívne ženy. Tak ako väčšina spaľovačov, tak aj tento upravuje stav metabolizmu, znižuje aj hladinu cholesterolu v krvi, regeneruje svalovú hmotu a má taktiež protizápalové účinky.

Čo sa týka zloženia, tak medzi účinné zložky tohto spaľovača patria ovocie acai, práve ktoré znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zelený čaj, vám dodá energiu a zrýchľuje metabolizmus, kofeín, dodáva potrebnú energiu a spaľuje tuky, extrakt z kôry bielej vŕby, zmierňuje bolesť svalov a podporuje chudnutie, L-karnitín, je najsilnejším z prírodných spaľovačov tukov, synefrín, zvyšuje bazálny metabolizmus, alebo vitamín C, ktorý podporuje imunitný systém a regeneráciu svalov.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

10.

MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite

MuscleTech Hydroxycut Next GenJe to jeden z najsilnejších termogénnych spaľovačov tukov, je založený na báze termogenézy, ktorá vedie k maximálnej efektivite a výdaju kalórií. Odporúča ho množstvo profesionálnych športovcov a bodybuilderov. Prečo máte pri tomto spaľovači naozaj istotu účinku? Bol vedecky testovaný a overený, že poskytuje zosilnenú termogenézu. Medzi jeho výhody patrí aj to, že vďaka nemu sa viete lepšie sústrediť.

Čo sa týka dávkovania, tak je ideálne si ho dať 30-60 minút pred dvoma najväčšími jedlami počas dňa. Nemôžete ale prekročiť množstvo 4 kapsule za 24 hodín. K tomuto spaľovaču by ste mali pridať aj poriadny pitný režim a na dosiahnutie čo najlepších výsledkov pridať aj prísnejšiu diétu. Zloženie tohto spaľovaču je naozaj pestré, a to napríklad vďaka L-ornitínu HCl, zelenej káve aj extraktu z červenej šalvie.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

11.

GymBeam Nero → ⭐ NÁŠ TIP

GymBeam NeroSpaľovač, ktorého zložky sú poriadne premyslené a každá má svoj význam a účel. Je to komplexný spaľovač a zameriava sa na nadbytočné tukové bunky. Má naozaj rýchly nástup účinkov a jeho zložky zároveň kontrolujú vašu chuť do jedla, takže je vhodný najmä v prípade, ak máte naozaj veľkú chuť do jedla. Taktiež upravuje funkciu metabolizmu a vďaka tomu bude váš organizmus spaľovať kalórie efektívnejšie.

Aké sú hlavné výhody tohto spaľovača? Má naozaj transparentné zloženie, je vhodný pre mužov aj ženy a podporuje aj mentálne sústredenie. Na užitie vám stačí len pohár vody, ktorým ho zapijete a užívať by ste mali dve kapsule ráno, hneď po zobudení, a dve kapsule pred hlavným jedlom. Čo sa týka látok, ktoré obsahuje, tak sa tam nachádzajú napríklad chitosan, kofeín či extrakt z čierneho čaju.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

12.

BioTech USA L-Carnitine

BioTech USA L-CarnitineSpaľovač, ktorého zložky sú poriadne premyslené a každá má svoj význam a účel. Je to komplexný spaľovač a zameriava sa na nadbytočné tukové bunky. Má naozaj rýchly nástup účinkov a jeho zložky zároveň kontrolujú vašu chuť do jedla, takže je vhodný najmä v prípade, ak máte naozaj veľkú chuť do jedla. Taktiež upravuje funkciu metabolizmu a vďaka tomu bude váš organizmus spaľovať kalórie efektívnejšie.

Aké sú hlavné výhody tohto spaľovača? Má naozaj transparentné zloženie, je vhodný pre mužov aj ženy a podporuje aj mentálne sústredenie. Na užitie vám stačí len pohár vody, ktorým ho zapijete a užívať by ste mali dve kapsule ráno, hneď po zobudení, a dve kapsule pred hlavným jedlom. Čo sa týka látok, ktoré obsahuje, tak sa tam nachádzajú napríklad chitosan, kofeín či extrakt z čierneho čaju.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

13.

GymBeam CLA

GymBeam CLA 1000Spaľovač, ktorého zložky sú poriadne premyslené a každá má svoj význam a účel. Je to komplexný spaľovač a zameriava sa na nadbytočné tukové bunky. Má naozaj rýchly nástup účinkov a jeho zložky zároveň kontrolujú vašu chuť do jedla, takže je vhodný najmä v prípade, ak máte naozaj veľkú chuť do jedla. Taktiež upravuje funkciu metabolizmu a vďaka tomu bude váš organizmus spaľovať kalórie efektívnejšie.

Aké sú hlavné výhody tohto spaľovača? Má naozaj transparentné zloženie, je vhodný pre mužov aj ženy a podporuje aj mentálne sústredenie. Na užitie vám stačí len pohár vody, ktorým ho zapijete a užívať by ste mali dve kapsule ráno, hneď po zobudení, a dve kapsule pred hlavným jedlom. Čo sa týka látok, ktoré obsahuje, tak sa tam nachádzajú napríklad chitosan, kofeín či extrakt z čierneho čaju.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

14.

GymBeam L-Carnitine → ⭐ NÁŠ TIP

GymBeam L-Carnitine 220 000L-Karnitín je prírodná látka, ktorá je celkovo považovaná za jednu z najúčinnejších, čo sa týka rýchlejšieho metabolizmu a spaľovania tukov. Okrem toho, že je veľmi účinná na chudnutie, tak má aj ďalšie benefity pre zdravie človeka. Medzi ne patria napríklad podpora kardiovaskulárneho systému, regeneráciu svalstva a taktiež eliminuje tvorbu kyseliny mliečnej. Výhodou tohto spaľovača jej to, že neobsahuje žiadne zbytočné konzervanty a zároveň je v ňom L-Karnitín vysoko koncentrovaný.

Pre koho je tento GymBeam spaľovač tukov L-Karnitín 220 000 mg/l 500 ml určený? Pre všetkých, ktorí sa chcú zbaviť nadbytočných kíl, pre profesionálnych aj rekreačných športovcov. Jednoducho pre všetkých tých, ktorí chcú naštartovať svoj organizmus a zároveň zmeniť svoj vzhľad. Odporúčanou dennou dávkou je 20 ml, 30 minút pred tréningom alebo medzi hlavnými jedlami.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

15.

GymBeam Green Tea → ✅ NÍZKA CENA

GymBeam Green TeaČo je iné na tomto spaľovači je to, že je to vlastne vysoko koncentrovaný extrakt zo zeleného čaju, ktorý funguje ako spaľovač, no dokáže nabudiť aj na tréning. Je to extrakt z čajových lístkov rastliny Camellia Sinesis, a medzi vlastnosti tejto rastliny patria aj stimulačný účinok a blahodarný účinok na zdravie. Je bohatý na vitamíny a minerálne látky, no výnimočný je hlavne vďaka bioaktívnym látkam fenolom a polyfenolom.

Green Tea podporuje spaľovanie tukov a zrýchľuje metabolizmus. Kofeín v zelenom čaji podporuje výkonnosť a tiež dopomáha k spaľovaniu tukov. Medzi minerálne látky, ktoré sa v tomto spaľovači nachádzajú, patria draslík, fluór, horčík, mangán aj zinok, no a vitamíny tam nájdete B1, C, E, K aj B2.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

 Najlepšie tabletky na chudnutie 

Ich užívanie je jednoduché, stačí ich zapiť vodou. Sú ľahko stráviteľné. Žiadne hladovanie, diéty, ani zvýšený pohyb nie sú potrebné, aj keď ten môže spaľovaniu tukov vždy výrazne pomôcť, preto zvýšený pohyb vždy odporúčame aj my. Nezabúdajte však na správne dávkovanie určené výrobcom pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov.

PRE NÁROČNÝCH:
Nutrex Lipo 6 → ✅ VÍŤAZ TESTUNutrex Lipo 6
 • Extrémna formula 5-stupňovej výživy
 • Účinne vedie k odbúravaniu tukov
 • 3 aktívne termo fenyletylamíny
 • 2-krát silnejší thyronín

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

PRE NÁROČNÝCH:
Tabletky Chilliburner → ⭐ NÁŠ TIPTabletky na chudnutie Chilliburner
 • Podporuje funkciu trávenia
 • Bez pocitu hladu
 • Nie je potrebný zvýšený pohyb
 • Len 1 až 2 tabletky denne

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 Najlepšia proteínová diéta 

Ak nechcete voliť medzi tabletkami, môžete vyskúšať proteínovú diétu. Táto diéta má pre vás celú radu chutných jedál, aj keď sú mnohe príjemné sladké, sú zdravé a vďaka nim ešte aj schudnete. Nezabúdajte však na správne dávkovanie určené výrobcom pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov.

PRE NÁROČNÝCH:
Proteínová diéta Express DietProteínová diéta Express diet
 • Bez pocitu hladu
 • Nie je potrebný zvýšený pohyb
 • Zabezpečí dostatok energie
 • Dávkovanie si prispôsobíte

Oficiálne stránky | Detail produktu

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

4.7/5 - (385 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

Zľavy na KuponyZdarma.sk

Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
Prejsť na výber TOP mobilov >>

Doprajte si oddych ❤️
Vybrali sme najlepšie akciové wellness pobyty roka 2023
Najlepšie pobyty
Prejsť na najlepšie pobyty >>>

TOP 12 pobytov roka 2023 ❤️