MOTO PRILBY VYKLÁPACIE ❤️→ TOP 8 ❤️ +TEST 2024 na výklopné prilby

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Moto prilby vyklápacie
Vyberáme TOP moto prilby roka
Výklopné prilby sú vyklápacie moto prilby a ako také sú u motorkárov obľúbené pre ich komfort a pohodlie, ktoré tieto prilby ponúkajú. Jedná sa vôbec o tie najobľúbenejšie typy moto prilieb, ktoré sú vyhľadávané medzi profesionálmi, začiatočníkmi, každodennými či víkendovými jazdcami. Predstavíme vám najobľúbenejšie a najlepšie top výklopné prilby podľa rôznych parametrov a brali sme do úvahy aj ich cenu.

Dnes je na stránkach rôznych výrobcov, predajcov a dodávateľov široký sortiment moto prilieb. V tomto článku sme sa preto rozhodli na ponuku pre výklopné moto prilby pozrieť bližšie. Prinášame náš výber pre top výklopné prilby roka 2024 v podobe tohto nášho výberu najlepších a odporúčaných modelov. Výber je na základe osobných skúseností, desiatok odborných hodnotení, recenzií a ďalších skúseností. Pomohol nám aj nie jeden podobný výber a názory odborníkov či motorkárov.

Top hodnotenie

 Top 8 najlepších výklopných prilieb roka 2024 

Spravili sme test v podobe porovnania rôznych modelov a zostavili náš výber najlepších moto výklopných prilieb

Prejsť na naše záverečné zhrnutie najlepších prilieb ⏬

☑️ Moto prilby vyklápacie a motorkári

Odklápacie moto prilby ako samostatná kategórie prilieb sú medzi motorkármi veľmi obľúbené. Odklopiť ide veľmi ľahko, často len jednou rukou a ide to veľmi dobre aj v rukaviciach. Moderný dizajn a kvalitné ľahké materiály sú zároveň zárukou komfortu a nízkej váhy. Veľké množstvo je vybavené aj reproduktormi, anténami či Bluetooth technológiou.

☑️ Testy pre vyklápacie prilby

V tomto článku sme sa preto rozhodli na ponuku pre výklopné moto prilby pozrieť bližšie. Náš výber je na základe osobných skúseností, desiatok odborných hodnotení, recenzií a ďalších skúseností. Pomohol nám aj nie jeden podobný výber a názory odborníkov či motorkárov. Samozrejmosťou je aj to, že do úvahy sme brali samotnú cenu jednotlivých prilieb.

☑️ Záverečné zhrnutie

Hľadali, skúšali, porovnávali a testovali sme za vás vyklápacie moto prilby. Náš výber je zostavený tak, aby ste videli zároveň prehľad toho najlepšieho, čo aktuálne nájdeme na trhu s ohľadom na rôzne prevedenia, materiály, funkcie a ceny. Nižšie vyberáme tie najlepšie výklopné prilby roka 2024. Mnohé z nich nie sú len najlepšie výklopné prilby súčasnosti, ale budú medzi najlepšími a odporúčanými ešte veľmi dlho.

Ak sa pre niektorú z nich rozhodnete, určite to bude správna voľba. Článok samozrejme priebežne aktualizujeme. Aj keď je náš výber číslovaný, len ťažko ide jednu prilbu označiť za horšiu ako inú, je to skôr pre lepšiu orientáciu v článku. Samozrejme sme pri výbere brali do úvahy aj samotnú cenu jednotlivých modelov.

Prečo vyberáme do jedného výberu špičkové a naopak aj cenovo dostupnejšie vyklápacie moto prilby? Pri tomto našom výbere sa jedná podľa nás o najlepší pomer na základe parametrov, funkcií, hodnotení zákazníkov a odborníkov, kvality spracovania a samozrejme aj ceny.

 

1.

☑️ Schuberth C3 Pro Matt → ✅ VÍŤAZ TESTU

Schuberth C3 Pro MattVyklápacia motorkárska prilba Schuberth C3 Pro Matt vhodná ako pre víkendové jazdenie, tak aj pre športových jazdcov. Poskytuje maximálny komfort a zároveň najvyšší stupeň ochrany, ktorá je pri tejto značke samozrejmosťou. Vďaka integrovanému akustickému golieru je veľmi tichá.

Podšívka je ľahko vyberateľná, minimalizuje hluk a je vybavená dvoma anténami pre vylepšený Bluetooth a FM rádiový príjem. Prilba má zabudovanú slnečnú clonu, ochranu proti zahmlievaniu. Prilba toho poskytuje viac ako dosť, aj čo sa týka vetrania. Jedno vetranie má na brade, ďalšie dva zabudované zväčšené prívody vzduchu sú na čele a nastaviteľné optimalizované výstupy vzduchu sú v krčnej časti prilby.

 • Vylepšená aerodynamika vo vysokých rýchlostiach
 • 2 antény pre vylepšený Bluetooth®- a FM rádiový príjem
 • Vysoká úroveň bezpečia a odolnosti, vďaka kvalitným materiálom
 • Hmotnosť: 1570 gramov (zahŕňa vstavanú slnečnú clonu, akustický golier a antény)

Kde kúpiť | Detail a parametre prilby

 

2.

☑️ Nolan N104 Absolute N-Com → ⭐ NÁŠ TIP

Nolan N104 Absolute Special N-ComPrilba Nolan N104 Absolute N-Com je výsledkom spojenia všetkých výhod inovácii prilieb tohto výrobcu. Táto moto prilba bola navrhnutá pre najnáročnejších motocyklistov, no výborná je aj pre víkendových nadšencov.

Vyklápacia motorkárska prilba disponuje s širokým a ľahko vyberateľným plexi s UV ochranou 400, má výklopný systém Dual Action so zamykaním, poskytuje priestranný interiér aj pre nositeľov okuliarov (Eyewear Adaptive System) a nájdete v nej aj prípravu pre systém Pinlock obmedzujúci zahmlievaniu plexi. Nechýba ani odnímateľné a prateľné čalúnenie a slnečná clona.

 • Výklopný systém Dual Action so zamykaním
 • Vysoká úroveň bezpečia a odolnosti, vďaka kvalitným materiálom
 • Priestranný interiér aj pre nositeľov okuliarov
 • Hmotnosť: 1560 gramov

Kde kúpiť | Detail a parametre prilby

 

3.

☑️ Schuberth C4 Pro Swipe

Schuberth C4 Pro SwipeSchuberth C4 Pro Swipe Grey je jyklápacia motorkárska prilba vhodná ako pre víkendové jazdenie, tak aj pre športových jazdcov. Prilba disponujúca špičkovými technológiami, prvotriednou kvalitou a moderným dizajnom.

Je vhodná pre jazdu vo vysokých rýchlostiach aj počas dlhých ciest, pre všetkých jazdcov s vysokými nárokmi. Prilba má vylepšenú akustiku a je plne vybavená. Disponuje dokonalou cirkuláciou vzduchu, slnečnú clonu, zabudované reproduktory a mikrofón, vyberateľnú výstelku Coolmax, ktorá je antibakteriálna. Vďaka optimalizovanej výplni krku a redukcii hluku okolo mechanických častí, dosahuje približne 85 dB pri 100 km/h. Integrované antény pre príjem Bluetooth a rádia.

 • Vysoká úroveň bezpečia a odolnosti, vďaka kvalitným materiálom
 • Bezšvová a prateľná vnútorná podšívka z Coolmax® materiálu
 • Integrovaná anténa pre optimálny príjem cez Bluetooth a rádio
 • Hmotnosť: 1660 gramov (zahŕňa celú prilbu s príslušenstvom)

Kde kúpiť | Detail a parametre prilby

 

4.

☑️ LS2 FF313 Vortex Solid Carbon

LS2 FF313 Vortex Solid CarbonVýklopná prilba LS2 FF313 Vortex Solid Carbon je špičková karbónová prilba najvyššej triedy. Prilba má integrovanú slnečnú clonu, vyberateľný bradový spojler, nosový deflektor, zapínanie mikropackou a predĺžená rozšírená záruka 5 rokov pri kúpe zo stránok distribútora.

LS2 FF313 Vortex Solid Carbon je výklopná prilba, ktorá je vyrobená s vysokou odolnosťou a pevnosťou. Výstelka je presne vyrezávaná laserom, škrupina má reflexné prvky pre vyššiu bezpečnosť v noci. Karbónová škrupina je vyrobená z širokých karbónových vlákien. Jej prevedenie s vyberateľným bradovým spojlerom Chin Courtain zabraňuje vnikaniu prachu a hmyzu za jazdy do prilby a usmerňuje prúdenie vzduchu.

 • Vysoká úroveň bezpečia a odolnosti, vďaka kvalitným materiálom
 • Vyrobená z vysokokvalitných a dobre odolných materiálov
 • Predĺžená záruka 5 rokov pri kúpe u oficiálneho predajcu
 • Hmotnosť: 1300 gramov

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail a parametre

 

5.

☑️ Schuberth C4 Pro Glossy

Schuberth C4 Pro GlossySchuberth C4 Pro Glossy je vyklápacia motorkárska prilba. C4 Pro Glossy disponuje špičkovými technológiami a prvotriednou kvalitou. Jej moderný vzhľad poskytuje pohodlné vnútro a kompaktný tvar. Prilbu určite ocenia aj športoví jazdci.

Vyklápacia motorkárska prilba Schuberth C4 Pro Glossy má vylepšenú akustiku, je plne vybavená, výborne redukuje hluk, ponúka antibakteriálnu a ľahko vyberateľnú výstelku Coolmax. Prilba má integrovanú anténu pre optimálny príjem cez Bluetooth a rádio. Unikátna metóda výroby škrupiny DFP, dovoľuje zachovať nízku hmotnosť a zároveň optimálnu stabilitu.

 • Má zabudované reproduktory a mikrofón, výborne odvádza okolitý hluk
 • Vysoká úroveň bezpečia a odolnosti, vďaka kvalitným materiálom
 • Vďaka unikátnej škrupine má vysokú odolnosť a zároveň nízku hmotnosť
 • Hmotnosť: 1660 gramov

Kde kúpiť | Detail a parametre prilby

 

6.

☑️ LS2 FF325 Strobe

LS2 FF324 Metro FireflyPrilba LS2 FF325 Strobe je vybavená vysúvacou slnečnou clonou, otváracími extra vstupmi pre prívod vzduchu či praktickým slnečným štítkom. Prilba je perfektne pripravená na enduro a cestovanie, vďaka výbornému prívodu čerstvého vzduchu a pohodlnému vnútru.

V prilbe je obsiahnutá príprava pre bluetooth interkom a má pohodlné rýchlopracky s mikrometrickým zapínaním. Vďaka Dynamic Flow-Through Ventilation má výborný prívod čerstvého vzduchu a Fog Fighter System proti zahmlievaniu.

 • Výborný vysoký pomer komfortu, vzhľadu a ceny
 • Prilba má fluorescenčné prúžky svietiace v tme
 • Kompletne vyberateľný a prateľný antibakteriálny a antialergický interiér
 • Hmotnosť: 1600 gramov

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail a parametre

 

7.

☑️ LS2 FF324 Metro EVO Firefly

LS2 FF324 Metro EVO FireflyLS2 FF324 Metro EVO Firefly je výklopná prilba s integrovanou slnečnou clonou a slnečným štítkom. Prilba poskytujte vetranie Dynamic Flow-through Ventilation a zapínanie rýchloprackou. Nechýba ani príprava na Pinlock.

Jej atraktivný dizajn je okrem iného tvorený fluorescenčnými prúžkami, ktoré v tme svietia. Poskytujte tak komfort, skvelý vzhľad a vysokú bezpečnosť zároveň. Táto homologovaná prilba je tvorená príjemným vyberateľným a prateľným interiérom. Škrupina je vyrobená z vysoko odolného patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy.

 • Vyrobená z vysoko odolného patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy
 • Prilba má fluorescenčné prúžky svietiace v tme
 • Kompletne vyberateľný a prateľný antibakteriálny a antialergický interiér
 • Hmotnosť: 1600 gramov

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail a parametre

 

8.

☑️ LS2 FF393 Convert Hawk → ✅ NÍZKA CENA

LS2 FF393 Convert HawkPrilba LS2 FF393 Convert Hawk to je integrálna, výklopná a otvorená prilba zároveň v jednom tomto modely. Vďaka tomu je využijete ako pre skútre, tak cestné motocykle, štvorkolky či iné motorky. Prilba je extrémne tichá, zároveň ľahká a všetko s dôrazom na presnú výrobu a vysokú kvalitu spracovania. Ventilačný systém je typu In & Out s uzatvárateľnými vstupmi vpredu a hore poskytujúca extraktory vzadu a rýchloupínacou prackou s mikrometrickou reguláciou.

 • Prilba ošetrená kvalitným lakom odolávajúci UV žiareniu
 • Vysoká úroveň bezpečia a odolnosti, vďaka kvalitným materiálom
 • Kompletne vyberateľný a prateľný antibakteriálny a antialergický interiér
 • Hmotnosť: 1650 gramov

Kde kúpiť | Detail a parametre prilby

 

✅ Kde kúpiť moto prilbu

Nižšie odporúčame len autorizované obchody a spoľahlivých predajcov. Ak sa rozhodnete pre nákup u vybraných predajcov, môžete si byť istý originalitou tovaru a záruku výhodného nákupu.

OBCHODPOZRITE
Alza.sk Alza.sk
MerkuryMarket.sk
Okay.sk
ASKO-nabytok.sk
4Home.sk 4Home.sk
Klarstein.sk
Notino.sk Notino.sk
Mobelix.sk
Vivantis.sk Vivantis.sk
AndreaShop.sk AndreaShop.sk
inSPORTline.sk inSPORTline.sk
TPD.sk TPD.sk
Tescoma.sk Tescoma.sk
ZOOT.sk ZOOT.sk
BudChlap.sk BudChlap.sk
Brasty.sk Brasty.sk
Kondela.sk TempoNabytok.sk
DrMax.sk DrMax.sk
WebSupport.sk WebSupport.sk
Zerex.sk Zerex.sk
MegaPrsia.sk MegaPrsia.sk
Lieky24.sk Lieky24.sk
Wedos.sk Wedos.sk
AliExpress.com AliExpress.com
Bohatstvo-prirody.sk Bohatstvo-prirody.sk
Siko.sk Siko.sk
Shooos.sk Shooos.sk
Market24.sk Market24.sk
eJoy.sk eJoy.sk
Primulus.sk Primulus.sk
Dobra-miska.sk Dobra-miska.sk
iSEXshop.sk iSEXshop.sk
FootShop.sk FootShop.sk
eObuv.sk eObuv.sk
Modivo.sk Modivo.sk
Blancheporte.sk Blancheporte.sk
Autovybava.sk Autovybava.sk
Babickarstvo.sk Babickarstvo.sk
BabickinaZahrada.sk BabickinaZahrada.sk
ESAT.sk ESAT.sk
IDEA-nabytok.sk IDEA-nabytok.sk
Magnet-3pagen.sk Magnet-3pagen.sk
Sperky-eshop.sk Sperky-eshop.sk
Timestore.sk Timestore.sk
NajZlato.sk NajZlato.sk
Vejare.sk Vejare.sk
Protein.sk Protein.sk
Booking.com Booking.com
NejlevnejsiPNEU.cz NejlevnejsiPNEU.cz
Martinus.sk Martinus.sk
Invia.sk Invia.sk
Menox45.sk Menox45.sk
NaZuby.eu NaZuby.eu
MetalShop.sk MetalShop.sk
Erexan.sk Erexan.sk
BIOnatural.sk BIOnatural.sk
Erex24.sk Erex24.sk
HomePoint.sk HomePoint.sk
Herbatica.sk Herbatica.sk
Hotels.com Hotels.com
Bubulakovo.sk Bubulakovo.sk
DekorHome.sk DekorHome.sk
Firmaren.sk Firmaren.sk
GangstaGroup.sk GangstaGroup.sk
GigaLash.sk GigaLash.sk
Chocolissimo.sk Chocolissimo.sk
MobileGo.sk MobileGo.sk
Parys.sk Parys.sk
SoftCotton.sk SoftCotton.sk
Triola.sk Triola.sk
Bux.sk Bux.sk
Coinbase.com Coinbase.com
LekarenDoma.sk LekarenDoma.sk
Amiatex.sk Amiatex.sk
Holime.eu Holime.eu
DobryTextil.sk
GymBeam.sk
RajNechtov.sk
e-Spotrebice.sk
Alensa.sk
Electronic-Star.sk
MojNabytok.sk
OkuliareWayfarer.sk
TimeStore.sk
Powerlogy.com
DigiSlovakia.sk
ValachShop.sk
Incacollagen.sk
Heliumking.sk
DekorTextil.sk
AutoObuv.sk
AJprodukty.sk
69shop.sk
Skladove-okna.sk
IntimneNakupy.sk
Nutraceutics.sk
AVON-registracia.sk
Yves-Rocher.sk
ZlavaDna.sk
CisteOblecenie.sk
Dilego.sk
1autodiely.sk
LondonClub.sk
NejvyhodnejsiPneu.sk
BezDoteku.sk
SanaSport.sk
I-Living.sk
Pneu.sk
Sconto.sk
e-Matrac.sk
LucyStyle.sk
MojaLekaren.sk
Grizly.sk
Alinda.sk
MP3.sk
BeLenka.sk
Decathlon.sk
Artmie.sk (pôvodne MaliarskePlatno.sk)
Roboticky-Vysavac.sk
PantaRhei.sk
Svetla.sk
Restorio.sk (Online-Antikvariat.sk)
Candylife.cz
Eyerim.sk
Lidl.sk
Kniland.sk
Danimani.sk
Roy.sk
Symprove.sk
Dyson.sk

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

4.8/5 - (215 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

Zľavy na KuponyZdarma.sk

Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
Prejsť na výber TOP mobilov >>

Doprajte si oddych ❤️
Vybrali sme najlepšie akciové wellness pobyty roka 2023
Najlepšie pobyty
Prejsť na najlepšie pobyty >>>

TOP 12 pobytov roka 2023 ❤️