Parfém CHLOÉ CHLOÉ ✔️ RECENZIA → 2024 +Skúsenosti zákazníkov

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Parfém Chloé Chloé recenzia
Vyskúšali sme parfém Chloé Chloé

Dámsky parfum Chloé – to je synonymum vášnivej nespútanosti, podmanivosti, nápaditosti a zároveň detinskej hravosti. Z každého jedného závanu vône doslova vyžaruje dokonalá ženskosť, teda doména značky Chloé. Parfum pre ženy Chloé Chloé je vhodný tak na denné nosenie, ako aj na špeciálne príležitosti. Sprevádzať vás môže po celý rok – tak na jar a v lete, ako aj na jeseň či v zime.

Vôni Chloé ani tentokrát nechýbajú klasické prvky, doplnené o hrejivé drevité tóny. Dominantná je tu tradičná ruža, ničím však nezaostáva ani vôňa magnólie, pivonky, frézie, konvalinky, cédrového dreva a liči. Snúbi sa tu svieža letná vôňa s hrejivou drevitou arómou. Kto by mal po vôni rozhodne siahnuť, to je romantická, nežná, no zároveň sebaistá žena. Je vhodná tak pre mladé a nespútané ženy, ako aj dámy v rokoch. Parfum je ako stvorený pre kreatívnu dušu sebavedomej ženy. Ženy, ktorej nechýba elegancia, jedinečnosť, prirodzenosť, sexepíl, fantázia, šarm, iskra a zmyselnosť. Ženy, ktorej v žilách koluje absolútny zmysel pre všetko moderné a štýlové.

Chloe parfem cenaParfém Chloé Chloé
 • Dlhotrvajúca aróma a široká škála balení
 • Od malých flakónov do kabelky po väčšie cenovo výhodnejšie
 • Vôňa vhodná na každé ročné obdobie a na každý deň
 • Dobrý pomer kvalitnej vône a ceny parfému
Kde kúpiť výhodne?
Ukázať najlepšiu ponuku

Hľadáte ďalšie ponuky? Pozrite ďalšiu ponuku. Pre viac informácii je k dispozícii detail parfému.

Charakter vône

Vôňa Chloé sa vyznačuje sviežosťou, ľahkosťou – priam nabáda dopriať si kúsok ovocia. Cítiť z nej omamné tóny kvetín a zelene, ako aj závan ďalekého Orientu. Parfum je vhodný tak na denné nosenie, ako aj na špeciálne príležitosti. Sprevádzať vás môže po celý rok – tak na jar a v lete, ako aj na jeseň či v zime.

Pre koho je určená?

Kto by mal po vôni rozhodne siahnuť, to je romantická, nežná, no zároveň sebaistá žena. Je vhodná tak pre mladé a nespútané ženy, ako aj dámy v rokoch. Parfum je ako stvorený pre kreatívnu dušu sebavedomej ženy. Ženy, ktorej nechýba elegancia, jedinečnosť, prirodzenosť, sexepíl, fantázia, šarm, iskra a zmyselnosť. Ženy, ktorej v žilách koluje absolútny zmysel pre všetko moderné a štýlové.

Sviežosť a hrejivosť v jednom

Vôni Chloé ani tentokrát nechýbajú klasické prvky, doplnené o hrejivé drevité tóny. Dominantná je tu tradičná ruža, ničím však nezaostáva ani vôňa magnólie, pivonky, frézie, konvalinky, cédrového dreva a liči. Snúbi sa tu svieža letná vôňa s hrejivou drevitou arómou.

 • Hlava: frézia, liči, pivonka
 • Srdce: konvalinka, magnólia, ruža
 • Základ: ambra, borievka virgínska

☑️ Príbeh vône

Vôňa robí radosť ženám a počiarkuje ich ženskosť po celom svete od roku 2008. Podoba luxusného flakóniku Chloé Chloé parfému v sebe odráža rýdzo elegantného ducha značky. Je za ním francúzska odevná značka Chloé. Sklo flakóniku je delikátne plisované a hrdlo flakóniku zdobí ručne uviazaná mašľa v nežne jemnej ružovej farbe.

Odporúčame siahnuť po väčšom flakóne, ktorý je cenovo výhodnejší a väčšie balenia sú aj obľúbenejšie u zákazníkov. Obľúbená a štandardná veľkosť tohto parfému je 75 ml flakón.


☑️ Flakón vône a cena

Každú ženu osloví a zaujme už samotný flakón. Tvorí ho strieborný krúžok s jemnou, ručne uviazanou ružovou stužkou. Napriek svojej jednoduchosti pôsobí naozaj luxusne a elegantne. Pritom cena tohto obľúbeného Chloé Chloé parfumu je priaznivá a parfém je tak dostupný, vhodný na denné nosenie po celý rok.

Najlacnejšie Chloé parfumy kúpite od jednotiek eur podľa veľkosti balenia. Parfém Chloé je tak lacno dostupný, ak sa rozhodnete pre menšie balenie. Odporúčame siahnuť po väčšom flakóne, ktorý je cenovo výhodnejší a väčšie balenia sú aj obľúbenejšie u zákazníkov. Obľúbená a štandardná veľkosť tohto parfému je 75 ml flakón.

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

Záverečné zhrnutie

Ak je žena ochotná do svojej obľúbenej vône zainvestovať, parfum Chloé sa stane jej neodmysliteľnou súčasťou, jej podpisom. Môže ho používať celoročne, pričom v priebehu dňa bude z vône vyžarovať sviežosť, ktorá sa k večeru zmení na hrejivú zmyselnú arómu. Chloé milujú ženy po celom svete. A nie náhodou…

4.7/5 - (215 votes)
Parfém Chloé Chloé od 27,54 €
Parfém Chloé Chloé
97.5
Tóny a vôňa parfému
10/10
  Trvácnosť vône
  10/10
   Zloženie parfému
   10/10
    Pomer cena a vôňa
    10/10

     Plusy

     • Dlhotrvajúca aróma
     • Široká škála balení
     • Vhodná na každé ročné obdobie
     • Ideálna vôňa na denné nosenie

     Mínusy

     • Vyššia cena pri menších baleniach

     Kde kúpiť výhodne?

     Ukázať najlepšiu ponuku

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

     Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

     Zľavy na KuponyZdarma.sk

     Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
     Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
     Prejsť na výber TOP mobilov >>

     Doprajte si oddych ❤️
     Vybrali sme najlepšie akciové wellness pobyty roka 2023
     Najlepšie pobyty
     Prejsť na najlepšie pobyty >>>

     TOP 12 pobytov roka 2023 ❤️