Najlepšie parfémy PRE ŽENY ❤️ 2024→ TOP 12 dámskych parfémov

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Najlepšie parfémy pre ženy
Vyberáme najlepšie parfémy pre ženy

Vyberáme najlepší parfém pre ženy, vieme totiž, ktoré sú tie najžiadanejšie a najlepšie parfémy roka. Nie jeden, nie zopár, ale máme pre vás top 12 parfémov pre ženy roka 2024. Zahaľte sa s nami do sveta dokonalých a zmysluplných vôní. Pomôžeme vám, ak hľadáte alebo vyberáte najlepšie parfémy pre ženy. My máme odpoveď v podobe 12 parfémov pre ženy roka 2024.

Aj keď parfémy nižšie číslujeme, všetky sú osobitné, nezaminiteľné, luxusné a dlho vydržia. Presvedčili sa o tom už milióny žien po celom svete. Jedná sa o najobľúbenejšie parfémy nielen roka, ale mnohé z nich sú tie najobľúbenejšie parfémy všetkých čias. Zvodne krásna, príjemne lichotivá, koketná alebo hanblivá? Ak vyberiete z týchto vôní, rozhodne nič nepokazíte, práve naopak, siahnete po kvalitnom parféme. Aj keď internet, počítače a dátový prenos vône neprenáša, predsa len je veľmi dobrý spôsob, ako vyberať medzi vôňami, v našom výbere top parfémov pre ženy roka 2024 na to nezabúdame.

Top hodnotenie

 12 najlepších parfémov pre ženy roka 2024 

Spravili sme test v podobe porovnania desiatok obľúbených vôní a zostavili náš výber najlepších parfémov pre ženy

Kliknite a pozrite naše záverečné zhrnutie najlepších parfémov pre ženy ⏬

☑️ Ako vyberať parfémy pre ženy

Častokrát je názor, že cez internet sa správny parfém nedá vybrať. My vieme, že internet a ani dátový kábel vôňu parfému neprenesú, taktiež ani my a ani ten najlepší internetový obchod. Tu však nastupuje zloženie a pomoc odborníkov. My to veľmi dobre vieme a preto môžeme pomôcť pri výbere. Pýtate sa, ako je to možné?

Každý dobrý parfém má svoje charakteristické črty vychádzajúce zo zloženia vône. Jedná sa o tzv. vysoké (hlava), stredné (srdce) a nízke tóny (základ). V neposlednom rade môže pomôcť aj druh vône. Nižšie aj popisujeme, ako sú tieto znaky pretavené do reálnych vôní. Takto môžete vybrať parfém bez toho, aby ste k nemu privoňali. My to dobre vieme, preto tieto charakteristiky nechýbajú pri žiadnom z parfémov, ktoré vám nižšie odporúčame.

Hlava
Jedná sa o tzv. vysoké tóny, ktoré cítime ako prvé po aplikácií. Rozvinú sa ihneď a vytvoria prvý dojem. Tieto tóny sú spravidla veľmi intenzívne a silné, no odznievajú pomerne rýchlo.

Srdce
Pri týchto zložkách sa jedná o tzv. stredné tóny. Tieto stredné tóny prídu na rad už po niekoľkých minútach, teda prichádzajú na rad po odznení tzv. vysokých tónov (hlavy).

Základ
Tu sa jedná o tzv. nízke tóny. Ide o poslednú fázu parfému, zároveň sa jedná o najdlhšiu časť vôní parfému. Dĺžka môže byť až po celý deň, zväčša sa udáva dĺžka vône približne 4 hodiny.

Druh vône
Pri druhu vône sa charakterizuje samotný parfém a jeho vône ako celok. Môže ísť o kvetinovú, orientálnu, aldehydovú alebo o iný druh vône, ktorých je veľké množstvo.

☑️ Záverečné zhrnutie

Hľadali, skúšali a testovali sme za vás. Výber sme zostavili tak, aby ste mali prehľad toho najlepšieho. Nižšie vyberáme tie najlepšie vône roka 2024. Mnohé z nich nie sú len najlepšie vône roka, ale aj najlepšie vône všetkých čias. Väčšina z nich sú doslova legendy, no aj keď náš výber je číslovaný, len ťažko ide jednu označiť za horšiu ako inú.

Každá z vôní nižšie je nezamiteľná, okúzľujúca a doslova si vás získa. Ponorte sa s nami do sveta vôní. Aj keď internet vône neprenáša, vďaka druhu vône a jej hlavným zložkám si môžete perfektne predstaviť plné dúšky vôní.

1.

☑️ Calvin Klein Euphoria → ✅ NÁŠ VÍŤAZ

Calvin Klein Euphoria parfumovaná voda pre ženyOrignálny nádych a ovocno-kvetinová vôňa sú charakteristické pre parfumovanú vodu pre ženy Calvin Klein Euphoria. Ideálna najmä pre energetické a sebaisté ženy. Vhodná ako pre každodenné nosenie, taktiež pre zvláštne a slávnostné príležitosti.

Táto kvetinová orientálna vôňa má základ zo štyroch zložiek. Sú to fialka, mahagón, pižmo a ambra. Srdce je orchidea a lotos. Hlavou parfumovanej vône pre ženy Calvin Klein Euphoria je granátové jablko. Kombinácia zložiek tejto vône predstavuje záhadný svet plný nespútanej prírody a exotických vôní.

 • Hlava: granátové jablko
 • Srdce: lotos, orchidea
 • Základ: ambra, fialka, mahagón, pižmo
 • Druh vône: kvetinová, orientálna

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Viac o parféme

 

2.

☑️ Chanel Coco Mademoiselle → ⭐ NÁŠ TIP

Chanel Coco Mademoiselle parfumovaná voda pre ženyTáto vôňa urobí sebavedomou každú ženu a očarí svojou zmyselnosťou. Podmanivá vôňa okúzli každú ženu. Sladká vôňa vanilky a ruže v kombinácii so sviežimi nádychmi citrusov a podmanivosťou jazmínu. Presne taká je Chanel Coco Mademoiselle parfumovaná voda pre ženy.

Hlavné esencie sú sebavedomie a zmyselnosť. Zárukou je nevšedný zážitok. Nechajte sa naplno oddať pokušeniu a zahaľte sa do jedinečnej vône Chanel Coco Mademoiselle. Druh vône je cyprusová, kvetinová. Srdce sa skladá z viacerých zložiek ako jazmín, mimóza, ruža a ylang-ylang. Hlava vône je bergamot, kvet pomarančovníka, mandarínka a pomaranč. Základ je podčiarknutý zložkami ako biele pižmo, fazule tonka, opoponax, pačuli, vanilka a vetiver.

 • Hlava: bergamot, kvet pomarančovníka, mandarínka, pomaranč
 • Srdce: jazmín, mimóza, ruža, ylang-ylang
 • Základ: biele pižmo, fazule tonka, opoponax, pačuli, vanilka, vetiver
 • Druh vône: cyprusová, kvetinová

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Viac o parféme

 

3.

☑️ Chloé Chloé

Chloé Chloé parfumovaná voda pre ženyPerfektná pre romantickú ženu, ale aj každú ženu, ktorá sa chce cítiť výnimočne. Jej svieža kvetinovo-púdrová vôňa si získa každú ženu, ale aj jej partnera. Vôňa vyjadrí cit a štýl dokonalej ženy. Vyjadruje jej dokonalú, nespútanú, tvorivú a sebavedomú jedinečnosť Chloé ženy, ktorá si vás doslova podmaní.

Svieža a pritom perfektne ženská vôňa vystihujúca nespútaného ducha. Základ je tvorený kombináciou jemného jantáru a elegantného cédrového dreva. Hlavný tón vône je vytvorený kombináciou sladkastého liči a opojnej pivonky a frézie. Táto kvetinová orientálna vôňa má aj ďalšie bohaté zloženie. Srdce je z konvaliniek, ruže a mognólie.

 • Hlava: frézia, liči, pivonka
 • Srdce: konvalinka, magnólia, ruža
 • Základ: jantár, cédrové drevo
 • Druh vône: kvetinová, orientálna

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Viac o parféme

 

4.

☑️ Giorgio Armani Si

Giorgio Armani Si parfumovaná voda pre ženyGiorgio Armani Si je ďalšia obľúbená parfumovaná voda pre ženy. Táto luxusná vôňa nepochybne dáva dôraz na modernú ženskosť, pocit slobody a prirodzenú krásu každej ženy. Ak siahnete po tejto vôni, tak vedzte, že ženy s touto vôňou sú plné charizmy a elegancie, presne tak pôsobia aj na svoje okolie.

Táto zvodná Giorgio Armani Si parfumovaná voda pre ženy sa radí medzi druh vône ako cyprusová, kvetinová a ovocná. Jej hlavu tvoria listy čiernej ríbezle. Srdce vône je frézia a ruža. Základ Giorgio Armani Si parfumovanej vody pre ženy sú zložky ako drevité tóny, ambroxan, pačuli a vanilka.

 • Hlava: listy čiernej ríbezle
 • Srdce: frézia, ruža
 • Základ: ambroxan, drevité tóny, pačuli, vanilka
 • Druh vône: cyprusová, kvetinová, ovocná

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Viac o parféme

 

5.

☑️ Guerlain Shalimar

Guerlain Shalimar parfumovaná voda pre ženyVôňa Guerlain Shalimar parfumovaná voda pre ženy je legendou. Pri tejto vôni môžeme smelo tvrdiť, že sa jedná o určite jednu z najlepších vôní všetkých čias. Značka má viac ako 180-ročnú tradíciu výroby parfémov a kozmetiky. Túto nezameniteľnú vôňu Guerlain Shalimar výrobca vôňu predstavil ešte v roku 1925 v Paríži.

Vôňa je druhom korenistá a orientálna. Názov parfému nie je náhodný a má symbolizovať lásku muža a krásnej ženy. Základ parfumovanej vody pre ženy Guerlain Shalimar je pižmo, kadidlo, koža, opoponax, vanilka a santalové drevo. Srdce je iné, tvoria ho ruža, vetiver, jazmín, koreň kosatca a pačuli. Hlava vône je bergamot, mandarínka, céder, citrón a citrusy.

 • Hlava: bergamot, céder, citrón, citrusy, mandarínka
 • Srdce: jazmín, koreň kosatca, pačuli, ruža, vetiver
 • Základ: kadidlo, koža, opoponax, pižmo, santalové drevo, vanilka
 • Druh vône: korenistá, orientálna

Na Notino.sk od 67,10 €
Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Viac o parféme

 

6.

☑️ Hugo Boss Boss Ma Vie

Hugo Boss Boss Ma Vie parfumovaná voda pre ženyHugo Boss Boss Ma Vie parfumovaná voda pre ženy je úžasná vôňa, ktorá bola predstavená len v roku 2014, no rýchlo si získala celý svet. Milióny predaných elegantných ružových flakónov to potvrdzuje. Nezameniteľná vôňa, ktorá dokonale počiarkuje ženskosť.

Vôňa sa inšpirovala krehkosťou ženskej duše. Jej fascinujúca kompozícia je oslavou ženskej jedinečnosti a krásy. Táto parfumovaná voda Boss Ma Vie Pour Femme od značky Hugo Boss to jednoducho potvrdzuje. Jedná sa o kvetionovú vôňu, ktorej hlavu tvorí kakus, základom sú drevité tóny a céder. Srdcom sú jazmín, frézia a ruža.

 • Hlava: kaktus
 • Srdce: frézia, jazmín, ruža
 • Základ: céder, drevité tóny
 • Druh vône: kvetinová

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Viac o parféme

 

7.

☑️ Lancôme La Vie Est Belle

Lancôme La Vie Est Belle parfumovaná voda pre ženyParfumovaná voda pre ženy Lancôme La Vie Est Belle je poctou pre všetky krásy ženy. Jedná sa o symbol šťastia a slobody. Exkluzívna parfumovaná voda, ktorá je zmyselne navrhnutá, aby okamžite vykúzlila úsmev na perách. Jej sladká ovocno-kvetinová a sofistikovaná vôňa si získa, očarí a podmaní každú ženu.

Vhodná ako na zvláštne príležitosti, tak aj na celodenné nosenie. Ideálna vôňa pre každú sebavedomú ženu. Základ vône je pačuli, fazule tonka, pralinka a vanilka. Srdce je kosatec, jazmín a kvet pomarančovníka. Hlava vône je hruška a čierne ríbezle. Všetky zložky tvoria a podčiarkujú jej kvetinovo-ovocný druh vône.

 • Hlava: čierne ríbezle, hruška
 • Srdce: jazmín, kosatec, kvet pomarančovníka
 • Základ: fazule tonka, pačuli, pralinka, vanilka
 • Druh vône: kvetinová, ovocná

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Viac o parféme

 

8.

☑️ Chanel N°5 Eau Premiere

Chanel N°5 parfumovaná voda pre ženyTento parfum pre ženy je úplná ikona. Každá žena si ho želá a každá si ho jednoducho zamiluje. S týmto výberom parfému rozhodne nič nemôžete pokaziť. Jedná sa o komplexnú vôňu pre vyzdvihnutie ženskej elegancie a rafinovanosti.

Gabrielle Bonheur Chanel je zakladateľkou značky Chanel. Pochádza z roku 1883 zo západofrancúzskeho mestečka Saumur. Známejšia pod menom Coco Chanel, tá začínala ako barová speváčka, no postupne prerazila v Paríži so svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.

Jeho základ je santalové drevo, vanilka, vetiver, ambra, cibetka, pačuli a pižmo. Chanel N°5 Eau Premiere je symbolom magického kúzla ženskosti. Všetko je doplnené mrazivými a sviežimi akordmi aldehydov. Je to symbol magického kúzla ženskosti a jeho arómy. Druh vône je aldehydová a kvetinová.

 • Hlava: aldehydy, bergamot, citrón, neroli, ylang-ylang
 • Srdce: jazmín, konvalinka, ruža
 • Základ: ambra, cibetka, pačuli, pižmo, santalové drevo, vanilka, vetiver
 • Druh vône: aldehydová, kvetinová

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Viac o parféme

 

9.

☑️ Moschino I Love Love

Moschino I Love Love parfumovaná voda pre ženyVôňa Moschino I Love Love je hravá a živá. Citlivá je ako čerstvo natrhané kvety, no pritom mladistvá a pri prvom navoňaní oslní a navodí s pocitom šťastia a radosti. Spontánna a pritom lákavá, aj taká je Moschino I Love Love parfumovaná voda pre ženy.

Nechajte sa prekvapiť nakazlivou iskrou tejto vône, presne taká je parfumovaná voda pre ženy Moschino I Love Love. Drevito-kvetinová vôňa si vás získa. Jej srdce je tvorené z viacerých sladkých zložiek ako konvalinka, cukrová trstina, čajová ruža, sitina a škorica. Hlava vône je citrón, červená ríbezľa a pomaranč. Základom sú pritom drevité tóny, céder a pižmo.

 • Hlava: citrón, červená ríbezľa, pomaranč
 • Srdce: cukrová trstina, čajová ruža, konvalinka, sitina, škorica
 • Základ: céder, drevité tóny, pižmo
 • Druh vône: drevitá, kvetinová

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Viac o parféme

 

10.

☑️ Lacoste Pour Femme

Lacoste Pour Femme parfumovaná voda pre ženyLacoste Pour Femme parfumovaná voda pre ženy vás naplno okúzli svojou dokonalou zmyselnosťou a ľahkosťou. Perfektne podčiarkne vašu ženskosť. Pre všetky ženy, ktoré dobre vedia čo chcú a neboja sa to vyjadriť. Pre všetky vnútorné emócie, ktoré chcú byť vyjadrené. Práve pre také ženy je táto vôňa.

Parfumovaná voda pre ženy Pour Femme je drevitá vôňa s jemnými kvetinovými tónmi. Vhodná pre zvláštne aj všednejšie príležitosti, ideálna na každý deň, najlepšie do teplých letných a teplejších jarných dní. Lacoste Pour Femme má za základ santalové drevo, céder, kadidlo a pižmo. Hlava je frézia a nové korenie. Srdce tejto vône je ruža, heliotrop, ibištek a jazmín.

 • Hlava: frézia, nové korenie
 • Srdce: heliotrop, ibištek, jazmín, ruža
 • Základ: céder, kadidlo, pižmo, santalové drevo
 • Druh vône: drevitá, kvetinová

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Viac o parféme

 

11.

☑️ Nino Cerruti 1881 Pour Femme

Nino Cerruti 1881 Pour Femme parfumovaná voda pre ženyVôňa Nino Cerruti 1881 Pour Femme je ako pohladenie hodvábu na koži. Jeho kvetinovo-púdrová vôňa s drevitými podtónmi pre každú romantickú ženu. Vhodná na každodenné nosenie, ale aj na zvláštne príležitosti.

Vo vrchných tónoch Cerruti 1881 Pour Femme si vás získa kvetinová kombinácia frézie, jazmínu, ruže, kosatca, mimózy, konvalinky a okvetných plátkov fialiek. Srdce vône tvoria brazílske ružové drevo, galbanum, harmanček, jazmín, koriander, kosatec, narcis, pomarančový kvet a tuberóza. Francúzska značka Cerruti tak podčiarkuje dokonalosť a výnimočnú kvalitu jej vône.

 • Hlava: fialka, frézia, jazmín, konvalinka, kosatec, mimóza, ruža
 • Srdce: brazílske ružové drevo, galbanum, harmanček, jazmín, koriander, kosatec, narcis, pomarančový kvet, tuberóza
 • Základ: ambra, céder, pižmo, santalové drevo, vanilka
 • Druh vône: kvetinová

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Viac o parféme

 

12.

☑️ Versace Bright Crystal → ✅ NÍZKA CENA

Versace Bright Crystal parfumovaná voda pre ženyVersace Bright Crystal parfumovaná voda pre ženy je kvetinovo-ovocná vôňa. Charakteristickým je jej ľahký nádych pižma. Príjemná vôňa parfému zaujme každého, jedná sa o vôbec najúspešnejšiu vôňu značky Versace.

Jeho vôňa je spočiatku za citrusmi, neskôr prechádza do sladších tónov. Versace Bright Crystal parfumovaná voda pre ženy má ako základ pižmo, ambra a drevo. Srdce je lotos, magnólia a pivonka. Hlava parfumovanej vône je granátové jablko, yuzu a ľadový akord.

 • Hlava: granátové jablko, ľadový akord, yuzu
 • Srdce: lotos, magnólia, pivonka
 • Základ: ambra, drevo, pižmo
 • Druh vône: kvetinová, ovocná

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Viac o parféme

 

✅ Kde kúpiť parfémy

Nižšie odporúčame len autorizované obchody a spoľahlivých predajcov. Ak sa rozhodnete pre nákup u vybraných predajcov, môžete si byť istý originalitou tovaru a zárukou výhodného nákupu.

OBCHODPOZRITE
Alza.sk Alza.sk
MerkuryMarket.sk
Okay.sk
ASKO-nabytok.sk
4Home.sk 4Home.sk
Klarstein.sk
Notino.sk Notino.sk
Mobelix.sk
Vivantis.sk Vivantis.sk
AndreaShop.sk AndreaShop.sk
inSPORTline.sk inSPORTline.sk
TPD.sk TPD.sk
Tescoma.sk Tescoma.sk
ZOOT.sk ZOOT.sk
BudChlap.sk BudChlap.sk
Brasty.sk Brasty.sk
Kondela.sk TempoNabytok.sk
DrMax.sk DrMax.sk
WebSupport.sk WebSupport.sk
Zerex.sk Zerex.sk
MegaPrsia.sk MegaPrsia.sk
Lieky24.sk Lieky24.sk
Wedos.sk Wedos.sk
AliExpress.com AliExpress.com
Bohatstvo-prirody.sk Bohatstvo-prirody.sk
Siko.sk Siko.sk
Shooos.sk Shooos.sk
Market24.sk Market24.sk
eJoy.sk eJoy.sk
Primulus.sk Primulus.sk
Dobra-miska.sk Dobra-miska.sk
iSEXshop.sk iSEXshop.sk
FootShop.sk FootShop.sk
eObuv.sk eObuv.sk
Modivo.sk Modivo.sk
Blancheporte.sk Blancheporte.sk
Autovybava.sk Autovybava.sk
Babickarstvo.sk Babickarstvo.sk
BabickinaZahrada.sk BabickinaZahrada.sk
ESAT.sk ESAT.sk
IDEA-nabytok.sk IDEA-nabytok.sk
Magnet-3pagen.sk Magnet-3pagen.sk
Sperky-eshop.sk Sperky-eshop.sk
Timestore.sk Timestore.sk
NajZlato.sk NajZlato.sk
Vejare.sk Vejare.sk
Protein.sk Protein.sk
Booking.com Booking.com
NejlevnejsiPNEU.cz NejlevnejsiPNEU.cz
Martinus.sk Martinus.sk
Invia.sk Invia.sk
Menox45.sk Menox45.sk
NaZuby.eu NaZuby.eu
MetalShop.sk MetalShop.sk
Erexan.sk Erexan.sk
BIOnatural.sk BIOnatural.sk
Erex24.sk Erex24.sk
HomePoint.sk HomePoint.sk
Herbatica.sk Herbatica.sk
Hotels.com Hotels.com
Bubulakovo.sk Bubulakovo.sk
DekorHome.sk DekorHome.sk
Firmaren.sk Firmaren.sk
GangstaGroup.sk GangstaGroup.sk
GigaLash.sk GigaLash.sk
Chocolissimo.sk Chocolissimo.sk
MobileGo.sk MobileGo.sk
Parys.sk Parys.sk
SoftCotton.sk SoftCotton.sk
Triola.sk Triola.sk
Bux.sk Bux.sk
Coinbase.com Coinbase.com
LekarenDoma.sk LekarenDoma.sk
Amiatex.sk Amiatex.sk
Holime.eu Holime.eu
DobryTextil.sk
GymBeam.sk
RajNechtov.sk
e-Spotrebice.sk
Alensa.sk
Electronic-Star.sk
MojNabytok.sk
OkuliareWayfarer.sk
TimeStore.sk
Powerlogy.com
DigiSlovakia.sk
ValachShop.sk
Incacollagen.sk
Heliumking.sk
DekorTextil.sk
AutoObuv.sk
AJprodukty.sk
69shop.sk
Skladove-okna.sk
IntimneNakupy.sk
Nutraceutics.sk
AVON-registracia.sk
Yves-Rocher.sk
ZlavaDna.sk
CisteOblecenie.sk
Dilego.sk
1autodiely.sk
LondonClub.sk
NejvyhodnejsiPneu.sk
BezDoteku.sk
SanaSport.sk
I-Living.sk
Pneu.sk
Sconto.sk
e-Matrac.sk
LucyStyle.sk
MojaLekaren.sk
Grizly.sk
Alinda.sk
MP3.sk
BeLenka.sk
Decathlon.sk
Artmie.sk (pôvodne MaliarskePlatno.sk)
Roboticky-Vysavac.sk
PantaRhei.sk
Svetla.sk
Restorio.sk (Online-Antikvariat.sk)
Candylife.cz
Eyerim.sk
Lidl.sk
Kniland.sk
Danimani.sk
Roy.sk
Symprove.sk
Dyson.sk

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

4.5/5 - (427 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

Zľavy na KuponyZdarma.sk

Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
Prejsť na výber TOP mobilov >>

Doprajte si oddych ❤️
Vybrali sme najlepšie akciové wellness pobyty roka 2023
Najlepšie pobyty
Prejsť na najlepšie pobyty >>>

TOP 12 pobytov roka 2023 ❤️