Ako vybrať robotický vysávač? → 8x ✔️ +TOP 2023 najlepšie vysávače

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Ako vybrať roboticky vysávač
Radíme s výberom robotického vysávača
Pri výbere robotického vysávača nie je rozhodujúci len sací výkon, ale aj ďalšie parametre a vlastnosti. Dôležitá je funkcia zametania pomocou rotujúcich kefiek, výdrž batérie, rôzne funkcie ovládania, časovania a samotného vysávania. Vo všeobecnosti sú robotické vysávače najvhodnejšie na pevné, rovné povrchy a podlahy. My sme sa rozhodli pozrieť na tému ako vybrať najlepší robotický vysávač bližšie v tomto článku.

Ak sa ideme baviť o robotických vysávačoch, máme na mysli o trend v spotrebičoch, ktoré uľahčujú upratovanie. Robotický vysávač stačí po väčšine len zapnúť a o vysávanie sa už stará sám prístroj. Ten vďaka kolieskam, motorčekom a nabíjateľnej batérii sa samočinne pohybuje po priestoroch podlahy a zbavuje ich prachu, špiny a ďalších nečistôt. Všetko s heslom čistota pol života alebo načo si ničiť zdravie na upratovanie a mínať si tak svoj čas, ktorý viete využiť určite na príjemnejšie aktivity ako je vysávanie.

Top hodnotenie

 Vyberáme najlepšie robotické vysávače roka 2023 

Spravili sme test v podobe porovnania desiatok obľúbených modelov a zostavili náš výber najlepších produktov

Kliknite a pozrite naše záverečné zhrnutie najlepších robotických vysávačov ⏬

☑️ Vyberáme robotický vysávač

Asi sa už článok od článku opakujeme, no dôležité je ujasniť si, čo hľadáte. Samozrejme vieme, že hľadáte ten najlepší robotický vysávač, no tie sa líšia na základe rôznych typov, parametrov a funkcií. V neposlednom rade je to aj konečná cena za takýto spotrebič, či už do domácnosti, firmy, prevádzky alebo kdekoľvek inde. Na trhu sú robotické vysávače od 60 eur až do vyššie stovky eur.

Tieto robotické vysávače majú zväčša diskovitý tvar a pohybujú sa samostatne alebo inak povedané „autonómne“. Dokážu sa orientovať v priestore. V ponuke sú však aj modely, ktoré majú „d-tvar“, čím sú lepšie prispôsobené pre vysávanie rohov, no vo všeobecnosti každý typ vyčistí kúty podlahy pomerne rovnako dobre. Na spodnej strane majú silné rotačné kefy, ktoré zbierajú nečistoty a smerujú ich priamo k ich saciemu otvoru. Táto špina a nečistoty tak smerujú do nádržky. Tento typ vysávačov sa hodí pre priebežné upratovanie, ale aj pravidelné upratovanie.

Ak si kladiete otázky čo hľadáte odpoveď na to, aký robotický vysávač vybrať alebo ktorý robotický vasávač je najlepší alebo pre vás najvhodnejší, ste na správnom mieste. V našom článku nielen vysvetľujeme pojmy ohľadne robotických vysávač a vysávania pomocou robotického vysávača, ale aj ďalšie dôležité náležitosti pre správny výber vhodného robotického vysávača. Nechýba ani náš výber najlepších robotických vysávačov roka, ktorý je vždy aktuálny a odporúča tie najlepšie modely robotických vysávačov naprieč sortimentom rôznych výrobcov a ponúk množstva obchodov.

Môžete si rovno vybrať z toho, čo jednoznačne odporúčame:

PRE NÁROČNÝCH:
iRobot Roomba i7+Robotický vysávač iRobot Roomba i7+
 • Nabíjacia a čistiaca stanica 2v1
 • Inteligentné mapovanie
 • Mobilná aplikácia iRobot HOME
 • Trojstupňový systém upratovania
 • Inteligentné plánovanie upratovania
 • Systém proti zamotaniu do káblov
 • Na 1 nabitie 75 minút
Ďalšia ponuka | Detail
NÍZKA CENA:
Xiaomi Mi Robot Vacuum ProXiaomi Mi Robot Vacuum Pro
 • Ovládanie cez aplikáciu APP
 • 3 režimy vysávania a mopovania
 • Až 12 inteligentných senzorov
 • Vníma do diaľky až 8 metrov
 • Pri poklese batérie sa pôjde dobiť
 • Prekoná prekážky až do 2 cm
 • Na 1 nabitie 120 minút
Ďalšia ponuka | Detail

Časti robotického vysávača

Roboticky vysávačRobotický vysávač sa skladá z viacerých konštrukčných častí. Tie sa môžu model od modelu líšiť, jedná sa o prehľad častí a súčastí, ktoré môže byť súčasťou aj vami zvoleného robotického vysávača.

 • Hlavné kolieska – slúžia pre pohyb vysávača
 • Riadiace kolieska – slúžia pre smerovanie pohybu vysávača do strán
 • Hlavný rotačný kartáč – slúži pre samotné vysávania
 • Zberná nádoba – slúži na ukladanie špiny, prachu a ďalších nečistôt
 • Filter – rôzne modely môžu obsahovať rôzne filtre ako je HEPA filter a iné
 • Akumulátor (batária) – nabíjateľná, potrebná pre bezdrôtový chod vysávača
 • Bočné (pomocné) rotačné kartáče – môže byť jeden alebo viacero, slúžia pre lepšie čistenie pri stene
 • Ovládacie tlačidlá – minimálne tlačidlo pre zapnutie, ale aj ďalšie tlačidlá podľa konkrétneho modelu a jeho funkcii

 Aký zvoliť typ vysávača? 

Typ robotického vysávača treba zvoliť podľa toho, aké povrchy chcete vysávať. Hladké, rovné povrchy bez zvýšených prechod vzládne každý robotický vysávač. Koberce, vysoké prahy a spoľahlivé rozoznávanie prekážok dokáže už menej modelov. Pre správny výber by ste si mali typ robotického vysávača preto ujasniť hned na začiatku.

 • Na hladké a tvrdé podlahy – takéto vysávače sú vhodné len na podlahy, nie na koberce
 • Vhodný aj na koberce – tieto typy robotických vysávačov sú určené aj na vysávanie kobercov

Pozor na robotické mopy! Tieto dokážu hladké povrchy iba umyť pomocou vlhčenej handričky z mikrovlákna a vyleštiť, zväčša sú efektívnejšie ako vysávače, no nie sú to robotické vysávače v pravom zmysle slova, sú určené len na robotické zmývanie podlahy. Niektoré robotické vysávače však môžu mať takúto funkciu navyše okrem vysávania, to je v poriadku.

Náš tip: Vysávač by ste si mali vybrať podľa typu podlahy v domácnosti. Robotické vysávače zvládnu všetky hladké povrchy, ale nie všetky modely sú určené pre koberce, väčšina však áno.

Okrem kategórie robotických vysávačov sú na trhu aj ďalšie typy, niektoré viac alebo menej známe či vyhľadávané. Viacerým z nich sme sa preto už na našich stránkach venovali, iným sa budeme venovať možno už v tých najbližších článkoch. Jedná sa o klasické, mokro-suché, multifunkčné, parné, akumulátorové, pre alergikov, priemyselné, ručné, ručné a tyčové 2v1, ručné a tyčové 3v1, suché, tepovače, tyčové či výškové.

 Pre akú plochu / akú výdrž batérie? 

Pre pokrytie akej veľkej plochy a akú výdrž batérie zvoliť je často priamo úmerné. Samozrejme niektoré vysávače majú vyššiu spostrebu ako iné, no ak ide o vysávanie, tak je logické, že na pokrytie určitej plochy potrebuje vysávač aj určitú výdrž po nabití na toto upratovanie. Zaujímavé je doba počas ktorej bude vysávač vysávať po nabití batérii, tie sa rôzne líšia.

Kvalitné vydržia viac ako 80 minút a pokryjú až 120 metrov štvorcových plochy. Myslite dopredu a vždy zvoľte radšej o niečo väčšie nároky na váš budúci robotický vysávač, predídete tak prípradným problémom, toto platí aj pokiaľ ide o výdrž batérie a pre to, na pokrytie akej plochy hľadáte robotický vysávač. Modelov na trhu je veľké množstvo, preto nižšie v články vyberáme a odporúčame konkrétne modely.

Náš tip: Odporúčame zvoliť vysávač, ktorý pokryje väčšiu plochu ako potrebujete, vysávač tak na jendo nabitie môže plochu dôkladnejšie či viackrát povysávať.

 Aký zvoliť sací výkon? 

Sací výkon je dôležitý pre čo najlepšie povysávanie a čistenie. Podľa hodnoty sacieho výkonu si vlastne vyberáte, ako účinný bude váš budúci robotický vysávač. Logicky platí, že čím väčší sací výkon, tým lepší a účinnejší vysávač, čiže lepší výkon pri vysávaní. Sací výkon je udávaný jednotkou W. Lacnejšie modely dosahujú hodnoty pre sací výkon okolo 20 W, výkonnejšie modely ponúkajú 50, 60 W či ešte vyšší sací výkon.

Vyšší sací výkon môže znamenať aj kratšiu výdrž batérie a tým robotický vysávač je schopný pokryť menšiu plochu. Zoberte do úvahy aj tento fakt, no nemusí to byť pravidlom. Hlavne cenovo drahšie modely už dosponujú ako vyšším sacím výkonom, tak aj väčšou batériou s dlhšou výdržou na jedno nabitie.

Náš tip: Aj nižší sací výkon môže byť účinný. My odporúčame vysávať čo najčastejšie, kým je prachu menej a vysávač si s ním hravo poradí.

 ☑️ Akú zvoliť orientáciu v priestore? 

Tu skôr, ako vybrať podľa typu orientácie v priestore, by ste mali vedieť to, koľko ste ochotný za robotický vysávač zaplatiť. Je samozrejmé, že lacnejšie modely majú podstatne jednoduchšiu orientáciu v priestore a to skôr náhodnú, pričom cenovo drahšie modely už majú prepracovanejšiu a lepšiu orientáciu v priestore.

Najlepší roboticky vysávač

 • Základná orientácia – pozostáva skôr z náhodného pohybu a kombinácii rôznych naprogramovaných pohybov ako je rotačný pohyb od stredu do čoraz väčšieho kruhu, pohyb pozdĺž stien a pohyb do rôznych náhodných strán. Pri jemnom náraze do prekážky pracuje ďalej, len si sám v momente zmení smer svojej dráhy. Pri týchto sa jedná často o lacnejšie modely robotických výsavačov. Povysávajú však porovnateľne dobre oproti drahším modelom, ktoré si vedia orientáciu v pohybe lepšie mapovať a plánovať. Aj tieto modely sú často vybavené senzorom proti pádu zo schodov a podobne.
 • Pokročilá orientácia – tieto modely robotických vysávačov dokážu inteligentne mapovať priestor, ktorý je potrebné povysávať. Drahším modelom pomáhajú vstavané kamery, laserová orientácia, ale aj množstvo rôznych senzorov. Jedná sa o cenovo drahšie modely robotických vysávačov. Viaceré z nich môžete ovládať aj cez mobilný telefón alebo tablet.
Náš tip: Robotickým vysávačom so základnou orientáciou v priestore sa ťažšie orientuje a smeruje, no môžete ich nechať vysávať dlhšie a tým priestor povysávajú porovnateľne dobre, ako modely ktoré majú pokročilú orientáciu v priestore.

 Aké ďalšie funkcie vybrať? 

Aby ste vedeli vybrať správne, dôležité je poznať jednotlivé funkcie a parametre, ktoré jednotlivý modely a výrobcovia ponúkajú. My sme sa ich rozhodli preštudovať a vybrať prehľad tých, o ktorých ste mali rozhodne vedieť.

iRobot Roomba 981Funkcia zametania rotujúcimi kefkami
Vďaka funkcii zametania pomocou rotujúcich kefiek sú následne nečistoty vysávané do vnútornej nádrže hlavnou kefou.

Nabíjacia stanica
Vďaka nabíjacej stanici sa nemusíte starať o stav batérie a dobíjania vysávača. Vďaka funkcii nabíjacej stanici, prídavného príslušenstva v balení niektorých modelov, sa o včasné a pravidelné dobíjanie postará sám vysávač. Odporúčame skombinovať s funkcia pre možnosť plánovania upratovania.

Plánovač upratovania
Výborná funkcia pre plánované upratovanie. Ideálne ak má vysávač aj vlastnú nabíjaciu stanicu, kde sa vie sám včasne dobíjať. Už len stačí naplánovať kedy má robotický vysávač upratovať, napríklad v čase keď ste v práci.

Náš tip: Odporúčame vysávač, ktorý má plánovač upratovania a nabíjaciu stanicu. Vďaka tejto kombinácii môžete naplánovať upratovanie na čas keď ste napríklad v práci.

Turbokefa
Pre ešte lepšie a dôkladnejšie povysávanie.

Na zvieracie chlpy
Nie všetky robotické vysávače sú vhodné aj pre vysávanie zvieracích chlpov a srsti. Tieto majú zväčša vyšší sací výkon a väčšiu nádržku na prach a nečistoty.

Môžete si rovno vybrať z toho, čo jednoznačne odporúčame:

PRE NÁROČNÝCH:
iRobot Roomba i7+Robotický vysávač iRobot Roomba i7+
 • Nabíjacia a čistiaca stanica 2v1
 • Inteligentné mapovanie
 • Mobilná aplikácia iRobot HOME
 • Trojstupňový systém upratovania
 • Inteligentné plánovanie upratovania
 • Systém proti zamotaniu do káblov
 • Na 1 nabitie 75 minút
Ďalšia ponuka | Detail
NÍZKA CENA:
Tesla RoboStar iQ300Tesla RoboStar iQ300
 • Na všetky druhy podláh
 • Na zvieracie chlpy
 • Nabíjacia stanica
 • Hlučnosť len 55dB
 • Diaľkový ovládač aj aplikácia
 • Vysoký sací výkon až 3 000 Pa
 • Na 1 nabitie 120 minút
Ďalšia ponuka | Detail

Kefa na čalúnenie
Niektoré modely môžu obsahovať zvlášť rôzne prídavné príslušenstvo a nadstavce pre lepšie a dôkladnejšie čistenie rôznych povrchov., v tomto prípade určené pre vysávanie čalúnenia.

Vhodné pre alergikov / HEPA filter
Takéto modely obsahujú filter, často HEPA filter, prípadne iné, nečistoty sú tak lepšie a účinnejšie odstraňované a takéto vysávače sú označované aj ako vhodné alebo odporúčané pre alergikov a na prach a nečistoty citlivejšie osoby.

Náš tip: Filtre HEPA sa postarajú a zachytia aj najmenšie čiastočky prachu.

Hubice na tvrdé podlahy
Niektoré modely môžu obsahovať zvlášť rôzne prídavné príslušenstvo a nadstavce pre lepšie a dôkladnejšie čistenie rôznych povrchov.

Virtuálna stena
Zväčša sa jedná o malú krabičku, ktorá na pohľad nič nevysiela, no pre vysávač vyznačuje zónu, kam nemá prísť a vysávať ju. Môže sa jednať napríklad o kútik, kde leží vaše domáce zvieratko alebo kde sú hračky vašich detí, kde nie je vhodné, aby vysávač plnil svoju funkciu. Virtuálne steny sú pridanou hodnotou niektorých modelov, lebo vymedzujú upratovací priestor a zefektívňujú čistenie podláh.

Náš tip: Ak máte otvorené priestory a je kútik, ktorý nechcete prenechať vysávaču, vďaka tomuto môžete zvoliť miesto, ktorému sa vysávač pri upratovaní vyhne.

Ovládanie cez Wi-Fi
Vďaka tomuto môžete ovládať robotický vysávač cez Wi-Fi, zväčša cez spárovanú aplikáciu zo smartfónu alebo tabletu.

Najlepšie roboticke vysávačeDetekcia schodov
Vďaka zabudovaným senzorom robotický vasávač dokáže detekovať schody a zabraniť tak pádu, takému miestu sa vďaka tejto funkcii vyhne. Napríklad najmä ak potrebujete vysávať dom, dôležité sú senzory, ktoré ho chránia proti spadnutiu zo schodov. Takúto funkciu už má asi každý typ robotických vysávačov, aj tie lacnejšie.

Diaľkové ovládanie
Slúži pre diaľkové ovládanie a nastavenia vysávača. Niektoré modely namiesto ovládača umožňujú bezdrôtové ovládanie pomocou smartfónu alebo tabletu.

Bezdrôtové ovládanie
Tu sa jedná o bezdrôtové ovládanie pomocou smartfónu alebo tabletu, ktorý sa prepojí s robotickým vysávačom pomocou bezdrôtovej technológie Wi-Fi alebo bluetooth.

Rozmery vysávača
Výška robotického vysávača by mala byť nízka, aby sa dokázal dostať aj pod nábytok, ak plánujete upratovať aj pod ním. Myslite na to pri výbere vysávača.

Náš tip: Ak vyžadujete vysávanie aj pod nábytkom, voľte skôr nižšie prevedenia vysávačov.

Dotykový panel
Vďaka dotykovému panelu vám robotický vysávač poskytne komfotnejší a pohodlnejší spôsob ovládania.

Indikácia plnej prachovej nádržky
Keď sa nádržka na špinu, prach a ďalšie nečistoty zaplní, vysávač vás na to upozorní. Túto funkciu majú aj tie najzákladnekješie modely, líší sa však spôsob upozornenie. Lacnejšie modely upozorňujú len zvukovo alebo svetelne, drahšie modely vedia rozsvietiť konkrétne upozornenie na plnú nádržku či poslať notifikáciu na váš smartfón alebo tablet.

Záverečné zhrnutie

Pre čo najlepší výber sme v článku zhrnuli všetky dôležité informácie. Pre správny výber jednotlivých modelov môžete pokračovať priamo na stránky autorizovaných predajcov, ktorých vám nižšie odporúčame alebo pozrieť náš výber najlepších robotických vysávačov.

 Najlepšie robotické vysávače 

Porovnali sme dôležité parametre a vybrali sme pre vás pár tipov na najlepšie robotické vysávače. Ak hľadáte čo najlepšie a zároveň kvalitné modely bez ohľadu na cenu, pozrite náš výber označený ako pre náročných. Ak hľadáte čo najlepšie funkcie a parametre, no za dobrú cenu, pozrite náš výber označený ako nízka cena.

PRE NÁROČNÝCH:
iRobot Roomba i7+Robotický vysávač iRobot Roomba i7+
 • Nabíjacia a čistiaca stanica 2v1
 • Inteligentné mapovanie
 • Mobilná aplikácia iRobot HOME
 • Trojstupňový systém upratovania
 • Inteligentné plánovanie upratovania
 • Systém proti zamotaniu do káblov
 • Na 1 nabitie 75 minút
Ďalšia ponuka | Detail
NÍZKA CENA:
Xiaomi Mi Robot Vacuum ProXiaomi Mi Robot Vacuum Pro
 • Ovládanie cez aplikáciu APP
 • 3 režimy vysávania a mopovania
 • Až 12 inteligentných senzorov
 • Vníma do diaľky až 8 metrov
 • Pri poklese batérie sa pôjde dobiť
 • Prekoná prekážky až do 2 cm
 • Na 1 nabitie 120 minút
Ďalšia ponuka | Detail

 Robotické vysávače do 200 eur 

Ak hľadáte robotický vysávač, ktorý nestojí viac ako 200 eur, aj tu sme pripravili niekoľko tipov. Porovnali sme dôležité parametre a vybrali sme pre vás pár tipov na robotické vysávače do 200 eur. Ak hľadáte čo najlepšie a zároveň kvalitné modely hoci s vyššou cenu, pozrite náš výber označený ako pre náročných. Ak hľadáte čo najlepšie funkcie a parametre, no za nízku cenu, pozrite náš výber označený ako nízka cena.

PRE NÁROČNÝCH:
Tesla RoboStar T60Tesla RoboStar T60
 • Na všetky typy podláh
 • S pokročilým navigačným systémom
 • Až 13 infračervených snímačov
 • HEPA filter s účinnosť až 99,95 %
 • Dodávané aj diaľkové ovládanie
 • Inteligentná pamäť
 • Na 1 nabitie 110 minút
Ďalšia ponuka | Detail
NÍZKA CENA:
Sencor SRV 1000SLSencor SRV 1000SL
 • Dokáže vysávať a mopovať
 • Výška len 7,5 cm
 • Protiprachový filter
 • Senzory proti pádu zo schodov
 • Na plné nabitie stačia 3 hodiny
 • Priechodnosť až 2 cm cez koberce
 • Na 1 nabitie 80 minút
Ďalšia ponuka | Detail

 Najlepšie robo-vysávače na zvieracie chlpy 

Porovnali sme dôležité parametre a vybrali sme pre vás pár tipov na najlepšie robotické vysávače v podobe tých najlepších robo-vysávačov na zvieracie chlpy. Ak hľadáte čo najlepšie a zároveň kvalitné modely bez ohľadu na cenu, pozrite náš výber označený ako pre náročných. Ak hľadáte čo najlepšie funkcie a parametre, no za dobrú cenu, pozrite náš výber označený ako nízka cena.

PRE NÁROČNÝCH:
iRobot Roomba i7+Robotický vysávač iRobot Roomba i7+
 • Nabíjacia a čistiaca stanica 2v1
 • Inteligentné mapovanie
 • Mobilná aplikácia iRobot HOME
 • Trojstupňový systém upratovania
 • Inteligentné plánovanie upratovania
 • Systém proti zamotaniu do káblov
 • Na 1 nabitie 75 minút
Ďalšia ponuka | Detail
NÍZKA CENA:
Tesla RoboStar iQ300Tesla RoboStar iQ300
 • Na všetky druhy podláh
 • Na zvieracie chlpy
 • Nabíjacia stanica
 • Hlučnosť len 55dB
 • Diaľkový ovládač aj aplikácia
 • Vysoký sací výkon až 3 000 Pa
 • Na 1 nabitie 120 minút
Ďalšia ponuka | Detail

Autorizovaní predajcovia

Nižšie odporúčame len autorizované obchody a spoľahlivých predajcov. Ak sa rozhodnete pre nákup u vybraných predajcov, môžete si byť istý originalitou tovaru a záruku výhodného nákupu.

OBCHODPOZRITE
MerkuryMarket.sk
Okay.sk
ASKO-nabytok.sk
iSEXshop.sk iSEXshop.sk
FootShop.sk FootShop.sk
eObuv.sk eObuv.sk
Modivo.sk Modivo.sk
4Home.sk 4Home.sk
Alza.sk Alza.sk
Klarstein.sk
Notino.sk Notino.sk
Mobelix.sk
Mall.sk
Vivantis.sk Vivantis.sk
AndreaShop.sk AndreaShop.sk
inSPORTline.sk inSPORTline.sk
TPD.sk TPD.sk
Tescoma.sk Tescoma.sk
ZOOT.sk ZOOT.sk
BudChlap.sk BudChlap.sk
Brasty.sk Brasty.sk
BonPrix.sk BonPrix.sk
Kondela.sk TempoNabytok.sk
DrMax.sk DrMax.sk
WebSupport.sk WebSupport.sk
Zerex.sk Zerex.sk
BigON.sk BigON.sk
MegaPrsia.sk MegaPrsia.sk
Brands24.sk Brands24.sk
Lieky24.sk Lieky24.sk
Wedos.sk Wedos.sk
AliExpress.com AliExpress.com
Bohatstvo-prirody.sk Bohatstvo-prirody.sk
Siko.sk Siko.sk
Shooos.sk Shooos.sk
Market24.sk Market24.sk
eJoy.sk eJoy.sk
Travelist.sk Travelist.sk
Nu3tion.com Nu3tion.com
Obuvame.sk Obuvame.sk
Primulus.sk Primulus.sk
NN.sk NN.sk
NajLampy.sk NajLampy.sk
FaceUpAkne.sk FaceUpAkne.sk
Dobra-miska.sk Dobra-miska.sk
Blancheporte.sk Blancheporte.sk
Autovybava.sk Autovybava.sk
Babickarstvo.sk Babickarstvo.sk
BabickinaZahrada.sk BabickinaZahrada.sk
Butikovo.sk Butikovo.sk
ESAT.sk ESAT.sk
ChefShop.sk ChefShop.sk
IDEA-nabytok.sk IDEA-nabytok.sk
KondomShop.sk KondomShop.sk
Magnet-3pagen.sk Magnet-3pagen.sk
Magnetifico.sk Magnetifico.sk
ManStyle.sk ManStyle.sk
NahodSa.sk NahodSa.sk
Priody.sk Priody.sk
Sperky-eshop.sk Sperky-eshop.sk
Timestore.sk Timestore.sk
NajZlato.sk NajZlato.sk
Vejare.sk Vejare.sk
Protein.sk Protein.sk
Booking.com Booking.com
NejlevnejsiPNEU.cz NejlevnejsiPNEU.cz
Martinus.sk Martinus.sk
Invia.sk Invia.sk
Menox45.sk Menox45.sk
NaZuby.eu NaZuby.eu
MetalShop.sk MetalShop.sk
Topanky.sk Topanky.sk
Erexan.sk Erexan.sk
ZelenyZivot.sk ZelenyZivot.sk
GamiSport.sk GamiSport.sk
BIOnatural.sk BIOnatural.sk
Erex24.sk Erex24.sk
Aphrodisia.sk Aphrodisia.sk
HomePoint.sk HomePoint.sk
Herbatica.sk Herbatica.sk
Hotels.com Hotels.com
Bronx.sk Bronx.sk
Bubulakovo.sk Bubulakovo.sk
DekorHome.sk DekorHome.sk
Firmaren.sk Firmaren.sk
GangstaGroup.sk GangstaGroup.sk
GigaLash.sk GigaLash.sk
HanojuShop.sk HanojuShop.sk
Chocolissimo.sk Chocolissimo.sk
LekarenTriVeze.sk LekarenTriVeze.sk
MobileGo.sk MobileGo.sk
TopGal.sk TopGal.sk
Parys.sk Parys.sk
SoftCotton.sk SoftCotton.sk
TopVyrobky.sk TopVyrobky.sk
Triola.sk Triola.sk
Woodmint.sk Woodmint.sk
Bux.sk Bux.sk
Coinbase.com Coinbase.com
Feim.sk Feim.sk
Ringit.sk Ringit.sk
LekarenDoma.sk LekarenDoma.sk
Hrackarik.sk Hrackarik.sk
Amiatex.sk Amiatex.sk
YatoNaradie.sk YatoNaradie.sk
BodyMania.sk BodyMania.sk
Holime.eu Holime.eu
DobryTextil.sk
SkvelyDarcek.sk
inPostele.sk
GymBeam.sk
RajNechtov.sk
e-Spotrebice.sk
Alensa.sk
Electronic-Star.sk
MojNabytok.sk
ProfiKuchar.sk
OkuliareWayfarer.sk
NajLekaren.eu
Krasotika.sk
TimeStore.sk
Powerlogy.com
Prolaika.sk
eFarby.sk
DigiSlovakia.sk
OdevyPracovne.sk
ValachShop.sk
Incacollagen.sk
Heliumking.sk
DekorTextil.sk
AutoObuv.sk
AJprodukty.sk
Zenvia.sk
69shop.sk
Skladove-okna.sk
Avepharma.eu
Macafresh.sk
IntimneNakupy.sk
Tipsport.sk
Zaloz.ma
Nutraceutics.sk
AVON-registracia.sk
Cetelem.sk
Vejare.sk
123zlavy.sk
Boomer.sk
CenyNaDne.sk
CertovskeZlavy.sk
Delmas.sk
MegaZlava.sk
MoreZliav.sk
PrimaZlavy.sk
TorriaCars.sk
VivreHome.sk
Yves-Rocher.sk
ZaMenej.sk
ZlavaDna.sk
ZlavoHit.sk
ZlavovySvet.sk
CisteOblecenie.sk
Dreamlux.sk
TheShe.sk
Dilego.sk
1autodiely.sk
ForHim.sk
LondonClub.sk
NejvyhodnejsiPneu.sk
BezDoteku.sk
SanaSport.sk
I-Living.sk
Pneu.sk
Honest.sk
Dalea.sk
PostielkyPostele.sk
Libido4.eu
Sconto.sk
DrezyDoKuchyne.sk
Cool-ceny.sk
Sperky-for-you.sk
e-Matrac.sk
ShieldApparels.com
Flowii.com
Ladyland.sk
LucyStyle.sk
RentalCars.com
MojaLekaren.sk
Grizly.sk
Alinda.sk
NaMaximum.sk
MP3.sk
BeLenka.sk
Decathlon.sk
MaliarskePlatno.sk
Roboticky-Vysavac.sk
PantaRhei.sk
Svetla.sk
Online-Antikvariat.sk
Candylife.cz
SecuriaPro.sk
Eyerim.sk
Lidl.sk
Kniland.sk
Danimani.sk
Roy.sk
Symprove.sk
Dyson.sk

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

5/5 - (125 votes)

2 reakcie na “Ako vybrať robotický vysávač? → 8x ✔️ +TOP 2023 najlepšie vysávače”

 1. Dobrý večer, prosím poraďte mi,chcela by som si kúpiť robotický vysávač s mopom do 600 € , problém je v tomto ,že výška nožičiek na nábytku je 9 cm a skoro všetky vysávače majú výšku cca 10cm. Ďakujem. Bosákova Jana

  1. Ďakujeme za otázku.

   Áno, ako píšete, robotické vysávače majú výšku väčšinou cez 9 cm, najmä tie výkonnejšie. Ak hľadáte nižší robotický vysávač s mopom do 600 € tu odporúčame vysávač Tesla RoboStar iQ300, ktorý popisujeme vyššie. Jeho cena je pritom do 250 eur, má vysoký sací výkon, diaľkové ovládanie, nabíjaciu stanicu a ďalšie výhody. Poradí si aj so zvieracou srsťou a chlpmi. Nechýba ani funkcia plánovaného upratovania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

Zľavy na KuponyZdarma.sk

Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
Prejsť na výber TOP mobilov >>

Doprajte si oddych ❤️
Vybrali sme najlepšie akciové wellness pobyty roka 2023
Najlepšie pobyty
Prejsť na najlepšie pobyty >>>

TOP 12 pobytov roka 2023 ❤️