Najlepšie SPAĽOVAČE TUKOV ❤️ 2021→ TOP 15 TEST najúčinnejších +Skúsenosti

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Najlepšie spaľovače tukov
Vybrali sme najlepšie spaľovače tukov
Ak začínate s cvičením určite premýšľate nad tým, ktoré výživové doplnky zvoliť. Doplnky výživy určite nie sú náhradou plnohodnotnej stravy, no pomáhajú vám pri cvičení dosahovať lepšie výsledky, či už sa to týka svalov, zhodenej váhy alebo centimetrov. Ak ste sa rozhodli zbaviť niekoľkých kíl, ktoré máte navyše, podľa odborníkov by určite vo vašej tréningovej výbave nemal chýbať proteín, BCCA a samozrejme spomínaný spaľovač tukov. My sme sa pozreli bližšie na tie najlepšie a najúčinnejšie spaľovače tukov.

Mnohí ľudia si myslia, že rýchlosť ich metabolizmu sa počas dňa mení a že keď zjedia viac jedla, tak im to organizmus nebude chcieť spáliť a telo si začne robiť zásoby. No to nie je pravda. Váš metabolizmus je celý čas konštantný a dopomôcť mu môžu práve takéto produkty nazývané spaľovače tukov. Tak, a ktoré sú teda tie NAJ spomedzi všetkých spaľovačov? Do ktorých sa naozaj oplatí investovať a nie sú to len zbytočne vyhodené peniaze?

☑️ Čo je spaľovač tukov?

V skratke povedané, je to produkt, ktorý zvyšuje prirodzený telesný metabolizmus pri cvičení. Pod pojmom metabolizmus rozumieme rýchlosť spaľovania tukov, čiže vlastne naštartuje proces viacnásobne vyššieho spaľovania tukov pri cvičení, ale aj počas dňa. Čiže tvrdenie, že tento produkt sám o sebe spaľuje tuky nie je pravdivý. On jen dopomáha k tomu, aby spaľovanie tukov prebiehalo rýchlejšie. Naše telo neustále spaľuje tuky, či už pri jedení, dýchaní a aj rôznych ďalších procesoch v tele, nie len pri cvičení. Preto sú aj také spaľovače tukov, ktoré si dáte ráno po raňajkách a nie len pred cvičením.

☑️ Vyberáme najúčinnejšie spaľovače tukov

Označiť jeden produkt za lepší ako druhý nám rozhodne neprislúcha. Toto vie aj každý výrobca, preto rôzne spaľovače tukov sa od seba odlišujú. Jeden ponúka niečo, čo druhý nie, ale nemusí byť preto horší. Len ponúka niečo iné, čo taktiež pomáha metabolizmu v spaľovaní tukov. Tu je preto dobré poznať celú škálu, môže sa stať, že niečo z toho proste nebude pre vás, preto je tu hneď celý rebríček overených produktov a medzi nimi si určite nájdete to najlepšie pre vás.

☑️ Záverečné zhrnutie

Hľadali, skúšali a testovali sme za vás rôzne produkty. Náš výber je zostavený tak, aby ste videli prehľad toho najlepšieho, čo aktuálne nájdeme na trhu. Nižšie vyberáme tie najlepšie spaľovače tukov roka 2020.

Mnohé zo spaľovačov tukov nižšie nie sú len najlepšie spaľovače súčastnosti, ale budú medzi najlepšími a odporúčanými ešte veľmi dlho. Článok samozrejme priebežne aktualizujeme. Aj keď je náš výber číslovaný, len ťažko ide jeden spaľovač tukov označiť za najúčinnejší alebo ešte lepší ako iný, samozrejme sme brali do úvahy aj cenu jednotlivých spaľovačov.

Do jedného výberu sme zaradili nielen tabletky, ale aj obľúbené proteínové diéty, ktoré sú veľmi účinné a ďalšie dobre známe prípravky na spaľovanie tukov a redukciu váhy.
1.

☑️ Nutrex Lipo 6 Black → ✅ VÍŤAZ TESTU

Nutrex Lipo 6 BlackTento produkt uviedol spaľovanie tukov na úplne inú úroveň. Je to jeden z tuky spaľujúcich suplementov, ktorý posúva spaľovanie ešte ďalej a obsahuje typ ingrediencií, ktoré sú spolu naozaj účinné. Výrazne navyšuje telesnú teplotu, takže funguje na princípe termogenézy a ľahšie tak rozpúšťa tukové zásoby v tele. Spaľovač je vo forme rýchlo vstrebateľných tekutých kapsúl a aj vďaka tomu účinkuje už veľmi rýchlo.

Aké látky sa v tomto účinnom spaľovači nachádzajú? Patria tu napríklad Theobroma Cacao, kofeín bezvodný, Coleus Forskohlii, Citrus Aurantium, Piper nigrum a Theacrine. Tento spaľovač je vhodný pre mužov aj pre ženy, tiež kontroluje chuť do jedla a účinne pôsobí v problematických partiách, ktoré sú u žien a mužov rôzne.

 • Extrémna formula 5-stupňovej výživy na odbúravanie tukov
 • 2-krát silnejší thyronín pre hyperaktívny metabolizmus tukov
 • Účinne vedie k odbúravaniu uložených tukových buniek
 • 3 aktívne termo fenyletylamíny pre hnedé tukové tkanivo
 • Vytvára kompletnú disperziu pre maximálnu pevnosť a silu svalov

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

2.

☑️ Good nature Chilliburner → ⭐ NÁŠ TIP

Good nature ChilliburnerPráve tento spaľovač patrí do skupiny tých, ktorý podporujú metabolizmus nie len pri cvičení, ale počas celého dňa a pri bežných aktivitách. Je to prírodný prípravok, ktorý podporuje chudnutie a je spracovaný patentovanou technológiou do mikrokapsúl. Chilliburner chráni traviaci trakt a ústnu dutinu od podráždenia, takže sa nemusíte báť toho, že by vás pálil.

Tento spaľovač prispieva k zníženiu váhy, chuti do jedla a podporuje metabolizmus, zvyšuje výdaj energie, podporuje zdravé zažívanie a lepšie vyprázdňovanie. Ideálne je ho samozrejme skombinovať s troškou viac pohybu a o niečo zdravšou stravou, no a výsledky sa dostavia veľmi skoro. Odporúča sa zjesť jednu tabletu denne na lačno, ideálne pred raňajkami.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

3.

☑️ Fykotin tabletky na chudnutie → ⭐ NÁŠ TIP

Fykotin tabletky na chudnutieObsahuje viacero prírodných zložiek a všetky sú známe tým, že naozaj pomáhajú pri redukcií hmotnosti. Medzi ne patria napríklad výťažky z rias Spirulina, Gracilaria, čo sú modrá a červená riasa, a extrakty z rastlín ako ginko, trpasličia breza, jalovec aj borievka. Medzi hlavné účinky tohto spaľovaču patria obmedzovanie chuti na sladké a prejedanie, vplyv na hladinu glykemického indexu a podporuje stabilnú hladinu glukózy v krvi.

Čo by ste od tohto produktu mali teda očakávať? Rýchlejšie a viditeľné úbytky váhy, chudnutie s menšou námahou a odbúravanie tukov, bez toho, aby sa vám strácalo množstvo svalov v tele. Produkt je určený ako pre ženy, tak aj pre mužov, ktorí sa chcú zbaviť nadbytočného množstva tukov v tele.

Oficiálne stránky | Detail produktu

 

4.

☑️ Express Diet 5-dňová diéta

Good Nature Express Diet 5-dňová diétaTento spaľovač tukov je na určité časové obdobie a je v podobe instantných jedál, takže je skôr považovaný za špecifickú diétu. Táto diéta funguje na princípe ketózy. Je to proces, pri ktorom sa spaľujú výhradne tuky a zároveň sa nemusíte báť straty svalstva. Táto diéta je vyrábaná vo Fínsku a bola špeciálne vyvinutá vedcami, takže sa nemusíte báť negatívnych účinkov alebo zdravotných problémov.

Pri 5 dňovej diéte máte na každý deň 4 jedlá, čiže celkovo máte 20 instantných jedál. Najväčšími výhodami tohto spaľovača tukov sú, že aj napriek nízkej kalorickej hodnote jedál netrpíte hladom. Strava zároveň dodáva telu všetko čo potrebuje – vitamíny, minerály a ostatné látky. No a v neposlednom rade je výhodou aj úspora času pri príprave jedál kedykoľvek a kdekoľvek.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

5.

☑️ Proteínový kokteil KetoMix

Proteínový kokteil KetoMixProteínový kokteil KetoMix je naozaj chutný, jednoduchý na prípravu a zároveň si ho obľúbite aj vďaka rôznorodému výberu chutí a intenzity. Chute drinkov môžete medzi sebou navzájom kombinovať, takže tento spaľovač určite nie je ničím nudným. Je to zdroj kvalitných bielkovín, ktoré prospievajú k rýchlejšiemu chudnutiu, má minimálny obsah tukov a cukrov, no zároveň obsahuje aj vitamíny a minerály nevyhnutné pre telo.

Príprava kokteilu je naozaj jednoduchá, stačí vám 300 ml vody a šejker na poriadne premiešanie nápoja. Kokteily taktiež neobsahujú žiadne chemické látky a sú účinné na chudnutie bez trápenia sa a hladovania.

Oficiálne stránky | Detail produktu

 

6.

☑️ Proteínová diéta KetoFit → ⭐ NÁŠ TIP

Ak chcete dosiahnuť výsledky a iné pomôcky vás v minulosti sklamali, KetoFit je skutočné riešenie. Jedná sa o proteínovú keto diétu navrhnutú špeciálne pre ženy. Nemusíte si dávať pozor na správny jedálniček, pretože KetoFit sa o to postará za vás. Jedná sa o rýchle a účinné chudnutie úplne bez stresu. Nejedná sa o zázrak, ale o produkt navrhnutý priamo pre ženy, vďaka tomu je tak účinný.

Proteínová keto diéta KetoFitŽiadneho hladovania sa nemusíte obávať, pretože KetoFit obsahuje vitamíny a zdraviu prospešné látky a prvky pre každý deň. Spolu až 31 prírodných zložiek. Tie zároveň chránia zdravie a krásu. Nie je potrebné športovať či cvičiť, všetko môžete nechať na KetoFit, pričom jeho účinky sú skutočne závratné a chudnutie veľmi rýchle.

 • Od českých odborníkov na produkty pre športovcov
 • Spĺňa legislatívne podmienky plnohodnotnej stravy
 • Tuk sa stráca bez pocitu hladu či cvičenia
 • Obsahuje až 31 prírodných zložiek a teplé jedlá
 • Rýchle chudnutie a nie je potrebné cvičiť
 • Bez jo-jo efektu a !!! s garanciou vrátenia peňazí !!!

Oficiálne stránky | Detail produktu

 

7.

‎☑️ Spaľovač tukov eSlim

Spaľovač tukov eSlimProdukt eSlim pre zníženie hmotnosti je unikátny vďaka svojmu zloženiu. Základom sú 100% výťažky a extrakty prírodného charakteru ako chilli, kofeín, zelený čaj, l-karnitín, citrus aurantium, vitamín c a ďalšie látky pre redukciu hmotnosti. Produkt eSlim je určený na zníženie hmotnosti, zrýchlenie metabolizmu, zníženie chuti na jedlo a pre lepšie spaľovanie.

Stačia 2 tablety ráno a 2 večer. Produkt eSlim a skúsenosti ľudí hovoria o spaľovaní tukov, znížení chuti do jedla, zlepšenie metabolizmu a pozitívny vplyv na znižovanie hmotnosti. Garancia vrátenia peňazí a diskrétne doručenie balíka je samozrejmosťou. Žiadne vedľajšie účinky nie sú známe. Vyrába sa pomocou receptúry z Veľkej Británie. Určený je pre všetkých, čo chcú schudnúť a hľadajú účinnú pomoc.

Oficiálne stránky | Detail produktu

 

8.

☑️ Ketónová dietá KetoDiet

Ketónová dietá KetoDietKetoDiet je účinná proteínová diéta, ktorá pomôže schudnúť bez pocitu hladu či cvičenia. Jedná sa o rýdzo českú značku, ktorá je na trhu viac ako 8 rokov. KetoDiet podporuje prirodzené a bezpečné chudnutie. Väčšina proteínových jedál KetoDiet je úplne bez lepku a prípravu jedál a nápojov sa dá zvládnuť len za pár minút.

Oceňujeme príjemnú chuť jedál a ich rozmanitosť. Taktiež to, že celý čas máte chudnutie plne pod kontrolou. Je len na vás, či si ich dáte ako zdravé raňajky, desiatu, rýchly obed alebo ľahkú večeru. Tieto nízkosacharidové proteínové jedlá a nápoje sú navyše obohatené o vitamíny a minerály, môžete zaradiť aj do svojej bežnej stravy.

Oficiálne stránky | Detail produktu

 

9.

☑️ BeastPink Beast Burn

BeastPink Beast BurnTeraz tu máme niečo, čo je špeciálne vyvinuté pre ženy. Beast burn je výhodný hlavne tým, že je na spaľovanie tukov rýchly a efektívny. Vhodný je najmä ako doplnok pre športovo aktívne ženy. Tak ako väčšina spaľovačov, tak aj tento upravuje stav metabolizmu, znižuje aj hladinu cholesterolu v krvi, regeneruje svalovú hmotu a má taktiež protizápalové účinky.

Čo sa týka zloženia, tak medzi účinné zložky tohto spaľovača patria ovocie acai, práve ktoré znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zelený čaj, vám dodá energiu a zrýchľuje metabolizmus, kofeín, dodáva potrebnú energiu a spaľuje tuky, extrakt z kôry bielej vŕby, zmierňuje bolesť svalov a podporuje chudnutie, L-karnitín, je najsilnejším z prírodných spaľovačov tukov, synefrín, zvyšuje bazálny metabolizmus, alebo vitamín C, ktorý podporuje imunitný systém a regeneráciu svalov.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

10.

☑️ MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite

MuscleTech Hydroxycut Next GenJe to jeden z najsilnejších termogénnych spaľovačov tukov, je založený na báze termogenézy, ktorá vedie k maximálnej efektivite a výdaju kalórií. Odporúča ho množstvo profesionálnych športovcov a bodybuilderov. Prečo máte pri tomto spaľovači naozaj istotu účinku? Bol vedecky testovaný a overený, že poskytuje zosilnenú termogenézu. Medzi jeho výhody patrí aj to, že vďaka nemu sa viete lepšie sústrediť.

Čo sa týka dávkovania, tak je ideálne si ho dať 30-60 minút pred dvoma najväčšími jedlami počas dňa. Nemôžete ale prekročiť množstvo 4 kapsule za 24 hodín. K tomuto spaľovaču by ste mali pridať aj poriadny pitný režim a na dosiahnutie čo najlepších výsledkov pridať aj prísnejšiu diétu. Zloženie tohto spaľovaču je naozaj pestré, a to napríklad vďaka L-ornitínu HCl, zelenej káve aj extraktu z červenej šalvie.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

11.

☑️ GymBeam Nero → ⭐ NÁŠ TIP

GymBeam NeroSpaľovač, ktorého zložky sú poriadne premyslené a každá má svoj význam a účel. Je to komplexný spaľovač a zameriava sa na nadbytočné tukové bunky. Má naozaj rýchly nástup účinkov a jeho zložky zároveň kontrolujú vašu chuť do jedla, takže je vhodný najmä v prípade, ak máte naozaj veľkú chuť do jedla. Taktiež upravuje funkciu metabolizmu a vďaka tomu bude váš organizmus spaľovať kalórie efektívnejšie.

Aké sú hlavné výhody tohto spaľovača? Má naozaj transparentné zloženie, je vhodný pre mužov aj ženy a podporuje aj mentálne sústredenie. Na užitie vám stačí len pohár vody, ktorým ho zapijete a užívať by ste mali dve kapsule ráno, hneď po zobudení, a dve kapsule pred hlavným jedlom. Čo sa týka látok, ktoré obsahuje, tak sa tam nachádzajú napríklad chitosan, kofeín či extrakt z čierneho čaju.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

12.

☑️ BioTech USA L-Carnitine

BioTech USA L-CarnitineSpaľovač, ktorého zložky sú poriadne premyslené a každá má svoj význam a účel. Je to komplexný spaľovač a zameriava sa na nadbytočné tukové bunky. Má naozaj rýchly nástup účinkov a jeho zložky zároveň kontrolujú vašu chuť do jedla, takže je vhodný najmä v prípade, ak máte naozaj veľkú chuť do jedla. Taktiež upravuje funkciu metabolizmu a vďaka tomu bude váš organizmus spaľovať kalórie efektívnejšie.

Aké sú hlavné výhody tohto spaľovača? Má naozaj transparentné zloženie, je vhodný pre mužov aj ženy a podporuje aj mentálne sústredenie. Na užitie vám stačí len pohár vody, ktorým ho zapijete a užívať by ste mali dve kapsule ráno, hneď po zobudení, a dve kapsule pred hlavným jedlom. Čo sa týka látok, ktoré obsahuje, tak sa tam nachádzajú napríklad chitosan, kofeín či extrakt z čierneho čaju.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

13.

☑️ GymBeam CLA

GymBeam CLA 1000Spaľovač, ktorého zložky sú poriadne premyslené a každá má svoj význam a účel. Je to komplexný spaľovač a zameriava sa na nadbytočné tukové bunky. Má naozaj rýchly nástup účinkov a jeho zložky zároveň kontrolujú vašu chuť do jedla, takže je vhodný najmä v prípade, ak máte naozaj veľkú chuť do jedla. Taktiež upravuje funkciu metabolizmu a vďaka tomu bude váš organizmus spaľovať kalórie efektívnejšie.

Aké sú hlavné výhody tohto spaľovača? Má naozaj transparentné zloženie, je vhodný pre mužov aj ženy a podporuje aj mentálne sústredenie. Na užitie vám stačí len pohár vody, ktorým ho zapijete a užívať by ste mali dve kapsule ráno, hneď po zobudení, a dve kapsule pred hlavným jedlom. Čo sa týka látok, ktoré obsahuje, tak sa tam nachádzajú napríklad chitosan, kofeín či extrakt z čierneho čaju.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

14.

☑️ GymBeam L-Carnitine → ⭐ NÁŠ TIP

GymBeam L-Carnitine 220 000L-Karnitín je prírodná látka, ktorá je celkovo považovaná za jednu z najúčinnejších, čo sa týka rýchlejšieho metabolizmu a spaľovania tukov. Okrem toho, že je veľmi účinná na chudnutie, tak má aj ďalšie benefity pre zdravie človeka. Medzi ne patria napríklad podpora kardiovaskulárneho systému, regeneráciu svalstva a taktiež eliminuje tvorbu kyseliny mliečnej. Výhodou tohto spaľovača jej to, že neobsahuje žiadne zbytočné konzervanty a zároveň je v ňom L-Karnitín vysoko koncentrovaný.

Pre koho je tento GymBeam spaľovač tukov L-Karnitín 220 000 mg/l 500 ml určený? Pre všetkých, ktorí sa chcú zbaviť nadbytočných kíl, pre profesionálnych aj rekreačných športovcov. Jednoducho pre všetkých tých, ktorí chcú naštartovať svoj organizmus a zároveň zmeniť svoj vzhľad. Odporúčanou dennou dávkou je 20 ml, 30 minút pred tréningom alebo medzi hlavnými jedlami.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

15.

☑️ GymBeam Green Tea → ✅ NÍZKA CENA

GymBeam Green TeaČo je iné na tomto spaľovači je to, že je to vlastne vysoko koncentrovaný extrakt zo zeleného čaju, ktorý funguje ako spaľovač, no dokáže nabudiť aj na tréning. Je to extrakt z čajových lístkov rastliny Camellia Sinesis, a medzi vlastnosti tejto rastliny patria aj stimulačný účinok a blahodarný účinok na zdravie. Je bohatý na vitamíny a minerálne látky, no výnimočný je hlavne vďaka bioaktívnym látkam fenolom a polyfenolom.

Green Tea podporuje spaľovanie tukov a zrýchľuje metabolizmus. Kofeín v zelenom čaji podporuje výkonnosť a tiež dopomáha k spaľovaniu tukov. Medzi minerálne látky, ktoré sa v tomto spaľovači nachádzajú, patria draslík, fluór, horčík, mangán aj zinok, no a vitamíny tam nájdete B1, C, E, K aj B2.

Na {{shop_name}} od {{product_price}}

Kde kúpiť | Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

Kde kúpiť spaľovače tukov

Nižšie odporúčame len autorizované obchody a spoľahlivých predajcov. Ak sa rozhodnete pre nákup u vybraných predajcov, môžete si byť istý originalitou tovaru a záruku výhodného nákupu.

OBCHODPOZRITE
Pilulka.sk Pilulka.sk
DrMax.sk DrMax.sk
Lieky24.sk Lieky24.sk
BabickinaZahrada.sk BabickinaZahrada.sk
PreZdravie.sk PreZdravie.sk
MojaLinia.sk MojaLinia.sk
Herbatica.sk Herbatica.sk

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zainvestovali sme cez Finax

Aké sú (NE)VÝHODY + EXKLUZÍVNA AKCIA !!
FINAX Recenzia
Pozrite sa, čo sme zistili >>

Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

Zľavy na KuponyZdarma.sk

Výber TOP 15 ❤️ mobilov roka 2021
Najlepšie mobilné telefóny 2021 → Test TOP 15 mobilov roka
Prejsť na výber TOP mobilov >>