CESTOVNÉ POISTENIE AXA → ZĽAVA -50% !! ❤️ +Skúsenosti klientov (AKTUÁLNA AKCIA 2023)

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Cestovné poistenie AXA
Vyskúšali sme cestovné poistenie AXA
Cestovné poistenie AXA patrí medzi najobľúbenejšie cestovné poistenie na našom trhu. Vďaka jedinému poistenie sa môžete prirpaviť na množstvo rizík a neočakávaných situácii. Či je to skutočne tak a aké sú skúsenosti s cestovným poistením AXA sme sa rozhodli pozrieť bližšie v tomto článku. Na našej stránke radíme nielen pri nákupe tovarov, ale aj služieb. Aj my cestujeme a chceme poznať to najlepšie a najvýhodnejšie ak ide o cestovné poistenie.

Ak vyberáte poistenie z viacerých ponúk rôznych poisťovní a inštitúcii, určite vás nezaujíma len to, čo všetko je poistením kryté, ale aj to aká je samotná cena poistenia. Aj na to sme sa pozreli, skôr ako začneme vám predstavíme čo prináša a ponúka cestovné poistenie AXA Assistance. Skúsenosti zákazníkov nám potvrdia či sa naozaj jedná o nielen najlacnejšie cestovné poistenie online, čo je rýchle poistenie, poistenie pre deti, cestovné poistenie cez internet či sms, ale aj férové a správne riešenie pre vás a vašich blízkych.

Cestovné poistenie AXA skúsenostiCestovné poistenie AXA
 • Vybavíte online na pár kliknutí a teraz so zľavou 50%
 • Aj poistenie batožiny, osobných vecí, dokladov – aj ich stratu
 • Poistenie či už vyrážate za prácou, dobrodružstvom alebo za oddychom
 • Aj pre poistenie od jedného dňa, aj keď idete hoci len na výlet
 • Poistenie AXA chráni aj v prípade choroby COVID-19
❤️ EXKLUZÍVNA AKCIA → EXTRA ZĽAVA -50% ❤️

Využite špeciálnu ponuku len z našich stránok. Pozor, platí len pre poistenie vytvorené online. Jedná sa o plnohodnotné cestovné poistenie a zľava platí na všetky balíky poistení a tak môžete využiť na poistenie pre celú rodinu aj na celoročné cestovné poistenie.

Získať so zľavou 50%

☑️ Čo je cestovné poistenie AXA

Poistenie či už vyrážate za prácou, dobrodružstvom alebo za oddychom.
Cestovné poistenie AXA je produkt spoločnosti AXA ASSISTANCE a jedná sa o komplexné cestovné poistenie na cesty, ale aj cestovné poistenie či už vyrážate za prácou, dobrodružstvom alebo relaxom. Na všetky neočakávané situácie je tu poistenie AXA. Poskytuje cestovné poistenie, poistenie právnej ochrany a zdravotné poistenie cudzincov. Poistenie vybavíte online za pár minút a pri objednaní cez túto akciovú stránku máte cestovné poistenie AXA so zľavou 50%. Poistenie je pritom platné už po 4 hodinách od vykonania platby.

Na výber sú 3 varianty tohto poistenia, pričom zvoliť si môžete takú, ktorá vám najviac vyhovuje. K dispozícii sú aj rôzne pripoistenia, ktoré vám uľahčia cestovanie. Cestovné poistenie si môžete uzatvoriť na jeden deň, viac dní alebo až na celý rok. Asistencia je pre poistencov na dosah ruky a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ak potrebujete, cestovné poistenie AXA ASSISTANCE si môžete uzatvoriť len na jeden deň, na viac dní alebo hoci aj na celý rok.

Výhody poistenia AXA Assistance

Produkt cestovného poistenia AXA prináša viacero výhod, vďaka čomu sa jedná o obľúbené poistenie na cesty. Jedná sa o obľúbený spôsob, ako získať poistenie online rýchlo, za minimum peňazí a to z plným krytím na rôzne životné situácie.

 • Platí pre cestovanie hoci na deň a aj v zahraničí – áno, platí hoci len cestujete k vašim známym, na výlet, víkend, dovolenku či za športom.
 • Nonstop bezplatná asistencia na telefóne – nech ste kdekoľvek, AXA je k dispozícii.
 • Poistenie na 1 deň alebo aj na rok – využiť sa dá hoci len na krátky výlet.
 • Najrýchlejšie cestovné poistenie – poistenie AXA je platné už po pár hodinách od platby.
 • Aj pre rizikové športy – na poistenie AXA sa môžete spoľahnúť aj pri športe.
 • Poistenie batožiny a osobných vecí – môžete uplatniť aj na vaše osobné a ďalšie veci.
 • Najlacnejšie cestovné poistenie – zahŕňa viac ako iné poisťovne a to za nižší poplatok.
 • Vybavíte online => pri objednaní cez túto akciovú stránku máte cestovné poistenie AXA teraz so zľavou 50% ❤️

Cestovné poistenie AXA zľava 50%

☑️ Čo zahŕňa poistenie spoločnosti AXA

Cestovné poistenie AXA Assistance zahŕňa viaceré poistení v jednom balíku. Okrem toho si ho môžete ešte nastaviť podľa seba a využiť aj ďalšie pripoistenie. Nižšie máme prehľad, čo ponúka cestovné poistenie, ak sa rozhodnete pre poistenie od AXA Assistance. AXA Assistance ponúka rôzne varianty a balíky pre cestovné poistenie, alternatívne poistenia a pripoistenia.

Poistenie liečebných nákladov

Cestovné poistenie AXA Assistance
Platí aj na športové aktivity či za dobrodružstvom
Poistenie liečebných nákladov je pri poistení AXA Assistance samozrejmosťou. Toto poistenie je dostupné pre každý balík cestovného poistenia. Keď sa v zahraničí zraníte alebo ochoriete, poisťovňa sa postará o všetky náklady s tým spojené, ako sú na ošetrenie, liečbu, lieky a samozrejme aj o nutné prevozy, môže to byť hoci aj zásah horskej služby či transport vrtuľníkom. Poisťovňa sa o vás postará a to aj o to, aby ste sa bezpečne vrátili domov. Nemusíte sa báť ani o najmenších, pokiaľ ide o dieťa alebo prevoz nie je dočasne možný, poisťovňa zaisťuje aj dopravu a ubytovanie sprevádzajúcej osoby. Dostupné vo variante Excelent, Komfort a Reference.

Úrazové poistenie

Úrazové poistenie pre cestovné poistenie AXA Assistance zahŕňa poistné plnenie v prípade ako sú trvalé následky alebo smrť následkom úrazu. Cestovné poistenie AXA poskytne finančné plnenie až do výšky 40 000 €. Úrazové poistenie je dostupné vo variante Excelent a Komfort.

❤️ EXKLUZÍVNA AKCIA → EXTRA ZĽAVA -50% ❤️

Využite špeciálnu ponuku len z našich stránok. Pozor, platí len pre poistenie vytvorené online. Jedná sa o plnohodnotné cestovné poistenie a zľava platí na všetky balíky poistení a tak môžete využiť na poistenie pre celú rodinu aj na celoročné cestovné poistenie.

Získať so zľavou 50%

Poistenie zodpovednosti za škodu

Toto poistenie zodpovednosti za škodu sa vzťahuje na škodu na zdraví či na majetku, ktorú spôsobíte tretej osobe pri bežných činnostiach. Môže sa jednať aj o športové aktivity, rekreáciu či zábavu alebo iné aktivity. Poistenie AXA pomôže pokryť nároky tretích osôb alebo cudzích poisťovní. Tie sa môžu domáhať zaplatenia škody a to až do výšky 250 000 €. Aj na toto vás môže kryť v plnej výške cestovné poistenie AXA Assistance. Toto poistenie je dostupné je vo variantách Excelent a Komfort.

Poistenie batožiny

Poistenie batožiny sa vzťahuje na cestovnú batožinu ale aj veci osobnej potreby. Poisťovňa pomôže zmierniť škody pri poškodení alebo zničení batožiny a samozrejme aj jej obsahu. Tu môže ísť ako o živelnú udalosť, taktiež krádež vlámaním sa do dopravného prostriedku a podobne. Poistenie batožiny pokrýva aj stratu alebo odcudzenie osobných dokladov. Toto poistenie sa vzťahuje aj na výrobky ako elektroniku, fotoaparáty, kamery, počítače a športové, prípadne obchodné vybavenie. Poistenie je dostupné vo variante Excelent a Komfort.

Poistenie cestovania lietadlom

Poistenie cestovania lietadlom je na to, či už dôjde k zrušeniu alebo oneskoreniu letu, ktorým máte letieť. Poprípade sa vzťahuje aj na oneskoreniu doručenia vašej batožiny. Toto poistenie pokryje náklady ako na nákup občerstvenia, nutného ošatenia a taktiež hygienických potrieb či ďalšie súvisiace výdavky, ktorý tým budú pre vás potrebné. Toto poistenie je dostupné vo variante Excelent.

Poistenie asistenčných služieb

Cestovné poistenie AXA skúsenosti
Nech sa vyberiete kamkoľvek, asistencia je k dispozícii nonstop
Špecialisti poisťovne sú k dispozícii celých 24 hodín denne a to 7 dní v týždni. Sú pripravení poradiť, odpovedať na vaše otázky, pomôcť vám v akejkoľvek situácii, ktorá môže v súvislosti s vašou cestou alebo pobytom u nás či v zahraničí nastať.

Navyše Asistencia Lifestyle vám ešte aj umožní užiť si cestu do zahraničia skutočne bez starostí. Poisťovňa zariadi za vás rezervácie cestovných lístkov či vstupeniek na kultúrne akcie. Taktiež sú k dispozícii aj pre výber vhodného ubytovania či to najlepšie miesto pre vaše prípadné pracovné či iné rokovanie.

Vrámci poistenie máte k dispozícii turistické a lekárske informácie, telefonická pomoc v núdzi, tlmočenie a preklady, telefonická služba právnych informácií a právna ochrana. Cestovné poistenie AXA Assistance je súbor kompletného poistenia, asistencie, informácii a služieb, ktoré môžete pri cestovaní alebo pobyte potrebovať.

❤️ EXKLUZÍVNA AKCIA → EXTRA ZĽAVA -50% ❤️

Využite špeciálnu ponuku len z našich stránok. Pozor, platí len pre poistenie vytvorené online. Jedná sa o plnohodnotné cestovné poistenie a zľava platí na všetky balíky poistení a tak môžete využiť na poistenie pre celú rodinu aj na celoročné cestovné poistenie.

Získať so zľavou 50%

Pripoistenia a alternatívne poistenia

Okrem rôznych poistení, ktoré sú v základe cestovného poistenie AXA Assistance, sú k dispozícii aj ďalšie pripoistenia. Pre cestovné poistenia AXA Assistance máte na výber z nasledujúcej alternatívy poistenia a pripoistení.

Dovolenka bez starostí

Ak sa náhodou na dovolenke alebo na ceste niečo stane, poisťovňa všetko rieši za vás. Na poisťovňu môžete nechať všetky starosti aj potom, ako prídete domov. Vy môžete pokojne oddychovať či venovať sa príjemnejším aktivitám a činnostiam.

Pripoistenie storna cesty

Ak nastane situácia, že vašu dovolenku či pobyt budete musieť zrušiť, všetky vymerané storno poplatky za vás zaplatí poisťovňa.

Pripoistenie chronických ochorení

Rôzne dlhodobo liečené ochorenie predstavuje jedno z vôbec z tých najväčších rizík. Jedná sa o riziko, ktoré sa v zahraničí prejavuje najčastejšie. a poisťovňa AXA to dobre vie. Týmto poistením sa na to môžete vopred pripraviť.

Bezpečný domov

Vďaka tomuto kým ste na cestách alebo v zahraničí, poisťovňa chráni váš domov počas toho ako vy cestujete, či relaxujete na dovolenke.

Rodinné poistenie

Cestovné poistenie AXA zľava
Aj ako rodinné poistenie
Jedná sa o rodinné poistenie opakovaných výjazdov ako alternatíva poistenia, vďaka ktorej môže vaše poistenie zároveň chrániť vás aj vaše deti. Je to vhodné ak vaše deti cestujú spolu s vami, ale je to aj pre deti, ktoré cestujú samé.

Bezstarostní rodičia

Poisťovňa sa postará nielen o dieťa, ale aj o vás. Ak dôjde k hospitalizácii dieťaťa v zahraničí, poisťovňa AXA Assistance zaistí rodičom prevoz a pobyt v nemocnici. Spoľahnúť sa môžete aj na to, že poisťovňa poskytne maximálnu súčinnosť aj v týchto nepríjemných situáciách a chvíľach.

Pripoistenie pracovných ciest

Toto poistenie je aj pre manuálne pracovné pozície. Získajte asistenciu a pomoc pri neočakávaných problémoch a komplikáciách.

Pripoistenie pre rizikové športy

Vďaka tomuto pripoisteniu rizikových športov budete môcť podnikať svoje obľúbené športové aktivity takmer bez obmedzenia. Vzťahuje sa na letné, zimné a celkovo všetky športy.

❤️ Cestovné poistenie AXA 50% zľava

Výhod pre cestovné poistenie AXA je viac ako dosť. Jednou z nich je aj špeciálna zľava 50% ❤️ na uzatvorenie cestovného poistenia AXA. Vybavíte v priebehu niekoľkých minút online, všetko potrebné zadáte na pár kliknutí. Na výber je z troch variantov s možnosťou neobmedzeného krytia, či už vyrážate za prácou, dobrodružstvom alebo oddychom.

Cestovné poistenie AXA zľava 50%

Cestovné poistenie AXA podmienky

Veľkou výhodou tohto poistenia je, že ho vybavíte rýchle a jednoducho online. Ak máte záujem o poistenie, stačí prejsť na stránky pre cestovné poistenie na web AXA, kde zároveň máte uzatvorenie poistenia so zľavou 50%, a na pár kliknutí si vybavíte poistenie online. Všetky potrebné údaje zadáte online. Cestovné poistenie AXA podmienky sú všetky informácie, ktoré by mal poznať každý poistenec. Môžete si prejsť informácie pre klienta a kompletné poistné podmienky v plnom znení, ktoré má AXA zverejnené na svojich stránkach.

Zdravotné poistenie práca

Ak myslíte na seba či na svojich blízkych a máte záujem o zdravotné poistenie pri práci v zahraničí, aj tu môžete využiť variant z ponuky cestovné poistenia AXA. Ako cestovné zdravotné poistenie vybavíte rovnako rýchlo na pár kliknutí len za niekoľko minút. Aj pri menej rizikovej práci v zahraničí odporúčame mať zdravotné poistenie.

Cestovné poistenie pre tehotné

Cestovné poistenie AXA ponúka rôzne varianty. Na výber sú 3 varianty, či desiatky alternatív poistenia a pripoistenia. Zvoľte si to, ktoré práve potrebujete či hľadáte pre seba alebo vašich blízkych.

Krátkodobe havaríjne poistenie

Krátkodobe havaríjne poistenie
Pripoistenie aj pri ceste autom
Ak cestujete autom, odporúčame krátkodobe havaríjne poistenie na dovolenku, ktoré ochráni nielen vás, ale aj vaše auto či kryje prípadné škody. Poistenie vozidla pri ceste do zahraničia a poistenie zodpovednosti za škodu by mali byť samozrejmosťou, ak vyrážate na dovolenku, ale aj za prácou, na cesty do zahraničia.

Poistenie osôb

Aj pre poistenie osôb je vhodné cestovné poistenie AXA Assistance. Na výber je z troch variantov cestovného poistenia s možnosťou neobmedzeného krytia. Poistenie je dostupné aj keď vyrážate za športom či prácou.

Poistenie na dovolenku

Či hľadáte poistenie k moru, na hory či za dobrodružstvom, cestovné poistenie spoločnosti AXA Assistance ponúka rôzne varianty či alternatívy poistenia a pripoistenia a samozrejmosťou je aj plné krytie aj pri rizikovejších aktivitách.

❤️ EXKLUZÍVNA AKCIA → EXTRA ZĽAVA -50% ❤️

Využite špeciálnu ponuku len z našich stránok. Pozor, platí len pre poistenie vytvorené online. Jedná sa o plnohodnotné cestovné poistenie a zľava platí na všetky balíky poistení a tak môžete využiť na poistenie pre celú rodinu aj na celoročné cestovné poistenie.

Získať so zľavou 50%

Poistenie fotoaparátu či elektroniky

Fotoaparát, osobné veci, notebooky, mobilný telefón, doklady či elektronika nás často sprevádzajú, aj keď vyrážame na cesty. Či už sa jedná o cestu a pobyt za prácou alebo oddychom, cestovné poistenie AXA Assistance kryje aj to, čo mnohé iné poisťovne neposkytujú alebo si za to pýtajú premrštené sumy.

Konkrétne poistenie batožiny sa vzťahuje na cestovnú batožinu ale aj veci osobnej potreby. Poisťovňa pomôže zmierniť škody pri poškodení alebo zničení batožiny a samozrejme aj jej obsahu. Tu môže ísť ako o živelnú udalosť, taktiež krádež vlámaním sa do dopravného prostriedku a podobne. Poistenie batožiny pokrýva aj stratu alebo odcudzenie osobných dokladov. Toto poistenie sa vzťahuje aj na výrobky ako elektroniku, fotoaparáty, kamery, počítače a športové, prípadne obchodné vybavenie. Poistenie je dostupné vo variante Excelent a Komfort.

Ročné cestovné poistenie

Cestovné poistenie AXA ponúka rôzne varianty, pripoistenia a alternatívy poistenia. Všetky tieto ponuky sú dostupné ako poistenie na pár dní či ako celoročné cestovné poistenia. Ak hľadáte ročné cestovné poistenie, možno aj ceny a porovnanie, balíky pre cestovné poistenia AXA Assistance sú vždy zároveň s nízkou cenou a vysokými možnosťami krytia. Potvrdzujú to aj skúsenosti a rôzne recenzie.

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

Záverečné zhrnutie

Oceňujeme veľkú ponuku variantov a pripoistení. Máme odskúšané, že uzatvorenie poistenia je na pár kliknutí. Pri úhrade online platbou je platnosť poistenia za pár hodín. Vyzdvihujeme aj krytie na batožinu, ktoré platí aj na osobné veci a doklady aj pri strate či odcudzení, čo mnohé iné poisťovne často kryť odmietajú. Pri uzatvorení cez túto akciovú stránku AXA máte zľavu 50%. Odporúčame uzavrieť celoročné poistenie a budete mať plné krytie a poistenie pre rôzne situácie, či vyrážate cez víkend na výlet, na dovolenku, pobyt alebo cez týždeň za prácou.

Cestovné poistenie AXA od 1,39 €
Cestovné poistenie AXA
96.5
Krytie poistenia
10/10
  Možnosti pripoistení
  10/10
   Prehľadnosť online formulára
   9/10
    Pomer ceny a krytia
    10/10

     Plusy

     • Vybavíte online a teraz so zľavou 50%
     • Veľký výber balíkov poistenia a pripoistení
     • Možnosť poistenia osobných vecí či dokladov, aj ich stratu
     • Aj na rizikové športové aktivity či manuálnu pracovnú cestu
     • Poistenie AXA chráni aj v prípade choroby COVID-19

     Mínusy

     • Doklady o poistení zasielajú emailom a do mobilu cez aplikáciu Wallet (iPhone) a Android

     Kde kúpiť výhodne?

     Získať so zľavou 50%

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

     Zainvestovali sme cez Finax

     Naše skúsenosti + Aké sú (NE)VÝHODY?
     FINAX Recenzia
     Pozrite sa, čo sme zistili >>

     Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

     Zľavy na KuponyZdarma.sk

     Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2022
     Najlepšie mobilné telefóny 2022 → Test TOP 12 mobilov roka
     Prejsť na výber TOP mobilov >>