Hairburst recenzia a skúsenosti → Prečo (NE)KÚPIŤ? + Zľavový kód 2024

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Starostlivosť o vlasy každému v priebehu obyčajného dňa zaberie desiatky minút času, či už si ich len dvakrát za deň prečešeme, alebo sa venujeme tvorbe nejakého účesu či ich umývaniu a ošetreniu. Mať zdravé vlasy tiež túži každý z nás – obzvlášť ženy, ale Hairburst produkty sú rovnako určené aj pre mužov. Ak máte problematické vlasy, tenké vlasy, ktoré sa ľahko lámu, zlú kvalitu, riadky rast, či ďalšie problémy, práve pre vás sú určené produkty Hairburst.

Hairburst ponúka produkty naozaj pre každého – môžete si od nich zakúpiť vitamíny, kondicionéry, šampóny, spreje, masky, peelingy, dokonca aj sérum na obočie. Keďže Hairburst sľubuje zlepšenie rastu vlasov, vyskúšali sme za vás, či je to naozaj tak. Veľkou výhodou týchto produktov je, že sa nezameriavajú iba na vonkajšiu starostlivosť, ale ponúkajú predovšetkým starostlivosť zvnútra.

Všetko pre zdravý rast vlasov

Častokrát sa totiž snažíme kvalitu vlasov ovplyvniť novým šampónom alebo kondicionérom, pričom príčina problémov pramení v skutočnosti v nedostatku vitamínov. Hairburst vitamíny spájajú v sebe tie pre vlasy najdôležitejšie a v tom správnom množstve, takže v tomto smere nemôžete urobiť pre svoje vlasy a vôbec organizmus nič lepšie. Presne preto má Hairburst navrch, ako sme písali, ponúka vitamíny, kondicionéry, šampóny, spreje, masky, peelingy, dokonca aj sérum na obočie.

☑️ Prečo (NE)KÚPIŤ Hairburst produkty

  Hairburst recenzia a skúsenosti

 • Viditeľné výsledky, rýchlejší rast a objem, zdravšie a lesklejšie vlasy, menej vypadávania
 • Pomáhajú komplexne – najprv zvnútra, následne zvonka
 • Široká škála výrobkov pre rôzne typy vlasov
 • Produkty pôsobia lokálne – zameriavajú sa na vlasové folikuly
 • Bez obsahu parabénu a iných škodlivých látok
 • Všetky výrobky sú vegánske, certifikované a vyrobené výhradne v 100% zelenom výrobnom závode
 • Ak prerušíte pravidelné užívanie, účinok sa nemusí dostaviť

Kde kúpiť výhodne?

Čo je Hairburst?

Hairburst je značka vlasovej kozmetiky, ktorej hlavným cieľom je pozitívne ovplyvniť cyklus rastu vlasov. Produkty Hairburst usilujú o to, aby vlasy zostali čo najdlhšie v rastovej fáze, lebo tým dlhšie budú rásť. Tak isto obsahujú základné vitamíny a minerály, ktoré pôsobia zvnútra smerom von, čím riešia problém s nedostatkom živín, a práve ten často spôsobuje problémy s kvalitou vlasov.

Hairburst zlavovy kodKľúčovými zložkami kozmetiky Hairburst sú biotin, selén a zinok, dôležité pre zdravé vlasy. Biotin podporuje produkciu keratínu, o ktorom ste už určite veľa počuli – pomáha udržiavať vlasy silné, zdravé a lesklé. Selén zasa podporuje rast a opätovný rast vlasov tým, že pomáha zabíjať škodlivé voľné radikály vlasových a kožných buniek. Zjednodušene povedané, vaše vlasy predčasne nezostarnú. A do tretice zinok, ako prevencia proti vypadávaniu vlasov. Okrem rastu podporuje aj opravu vlasového tkaniva. Ak máte s vypadávaním vlasov problém, mali by ste si dávať pozor na prijímanie presnej dennej dávky zinka.

Vybrané produkty sú okrem spomínaných troch zložiek obohatené aj o hydrolyzovaný pšeničný proteín, ktorý pochádza z pšeničných klíčkov a napučiava vlasovú stopu vlhkosťou, takže vyzerá hustejšie. Na lámavé vlasy zvoľte produkty Hairburst s aminokyselinami – posilníte ich a zvlhčíte. Určite nájdete aj produkty s pantenolom či extraktom z hrachových klíčkov, ktoré okrem iného zvyšujú hustotu vlasov a dodávajú im objem.

Značka Hairburst si zakladá na úspešnosti a pomoci tisícom zákazníkov, no pretože k rastu dlhých a zdravých vlasov nedôjde cez noc, odporúča užívať doplnky spolu s kozmetickým sortimentom minimálne 90 dní.

Pre koho je určený Hairburst?

Hairburst je určený pre každého, kto dúfa, že zlepší zdravie, dĺžku, pevnosť a hrúbku svojich vlasov. Výrobky sú vhodné pre akýkoľvek typ vlasov a pohlavie, ale aby ste mohli používať tieto výrobky, Hairburst udáva, že musíte mať najmenej 12 rokov.

Kde sa vyrábajú produkty Hairburst?

Výrobky Hairburst sa vyrábajú hlavne vo Veľkej Británii, ale využívajú aj zariadenia v ďalších krajinách a to v celej Európe, USA aj Austrálii. Ďalšie podrobnosti sú vždy uvedené na štítku konkrétnych výrobkov.

S Hairburst o 2,54 cm rýchlejší rast

Sám Hairburst uvádza, že typicky v priemere vlasy dorastajú okolo 1,27 cm za mesiac, pri častom používaní produktov Hairburst je zlepšenie v priemere o 2,54 cm za mesiac. Pamätajte však na to, že výsledky sa u každého užívatelia líšia. Toľko o svojich výrobkoch píšu na stránkach Hairburst, aj to sa podrobilo testovaniu.

Hairburst vitamíny

Hairburst aktuálne ponúka 5 druhov vlasových vitamínov: dva z nich sú žuvacie, jedny určené pre ženy, jedny pre mužov a jedny označené názvom zdravé vlasové vitamíny. Zdravé vlasové vitamíny sú vyvinuté pre zdravší rast vlasov. Ide o zmes 26 vitamínov a minerálov zameraných na nedostatky poškodzujúce vlasy. Viditeľne zlepšujú jemné alebo redšie vlasy a podporujú rast tých nepoddajných.

Ako už z označenia vitamínov pre ženy nad 35 a mužov vyplýva, vitamíny na rast vlasov sú v nich vedecky formulované špeciálne pre tieto skupiny. Tie pre ženy dokonca môžu pomôcť aj vašej vlasovej pokožke a nechtom, pretože obsahujú kolagén. Mužské vitamíny zasa zlepšujú zdravie a hrúbku vlasov a sú vhodné aj pre každodenné zdravie.

My sme vyskúšali aj žuvacie vitamíny, ktoré tiež nájdete v dvoch podobách, jedny sú vo forme vegánskych jednorožcov (čo môže byť lákadlom aj pre deti nad 12 rokov) a druhé majú zasa tvar srdiečok. V princípe medzi nimi nie je veľký rozdiel, akurát jednorožce sú určené vegánom, ktorí by chceli tiež dosiahnuť maximálnu kvalitu svojich vlasov a nemôžu konzumovať iné produkty. „Srdiečkové“ vitamíny nás v prvom rade prekvapili svojou príjemnou chuťou a ľahkosťou prehĺtania, takže pri ich konzumácii ani nemáte pocit, že beriete lieky, ale iba že jete obyčajné ovocné cukríky. Viditeľné účinky po ich konzumácii sa objavili po troch mesiacoch – vlasy boli hustejšie, než pred konzumáciou vitamínov obsahujúcich biotín, selén a zinok.

Hairburst šampón

Aj v prípade šampóna môžete z produktov Hairburst vyberať až päťkrát, plus kúpiť si môžete aj verziu suchého šampóna. Hairburst ponúka šampóny na dlhšie a silnejšie vlasy, kučeravé a vlnité vlasy, suché a poškodené vlasy, mastné vlasy a pokožku hlavy a 2 v 1 pre mužov, kde je obsiahnutý aj kondicionér.

Vyskúšali sme opäť jeden typ šampónu, a to konkrétne ten na dlhé a silnejšie vlasy. Výrobca udáva, že je vhodný na každodenné použitie a aj napriek tomu, že pri jeho používaní by ste nemali mať závažne poškodené vlasy, ich hustota a zdravie bude ešte lepšie. Používali sme ho naozaj každý deň v malom množstve a po dvoch týždňoch boli vlasy naozaj dlhé, silné a hustejšie. Je to zrejme aj vďaka pantenolu a hydrolyzovaným pšeničným bielkovinám, ktoré šampón obsahuje. Odporúča sa kombinovať aj s kondicionérom na rast vlasov.

Hairburst kondicionér

Kondicionéri Hairburst sú podobne ako šampóny vo verziách pre všetky typy vlasov, a preto sa aj odporúčajú používať ako doplnok konkrétneho šampónu. Pri používaní akéhokoľvek kondicionéra by ste mali predovšetkým dodržať presný postup, v opačnom prípade sa jeho účinok nedostaví. V prvom rade odstráňte prebytočnú vodu z vlasov, kondicionér rovnomerne vmasírujte a nechajte pôsobiť 30 sekúnd. Potom opláchnite, aby sa zabránilo hromadeniu prebytočných látok.

Kondicionér pre dlhšie a silnejšie vlasy sme používali v kombinácii s rovnakým šampónom, ale až po týždni od začiatku používania šampónu. Jeho účinok sa v podobe hydratovanejších vlasov dostavil takmer okamžite. Po asi dvoch týždňoch sa zlepšil aj ich lesk, hustota a mäkkosť. Kondicionér dokonca výrazne pomáha s rozčesávaním vlasov, pretože zabraňuje aj ich zamotávaniu.

Hairburst maska

Masku na vlasy Hairburst ponúka len v jednej verzii, konkrétne pre dlhé a zdravé vlasy. Používali sme ju v kombinácii so šampónom a kondicionérom, čo jej účinok viditeľne zväčšilo. Okrem zvýšenej pevnosti vlasov ich udržiava a vyživuje a vďaka silnej kombinácii prírodne aktívnych zložiek zvyšuje aj ich lesk, hebkosť a hydratáciu.

Výhodou masky je aj príjemná kokosová vôňa, keďže extrakt z kokosového ovocia je jednou z jeho zložiek a okrem neho obsahuje aj extrakt z čierneho ovsa, ktorý výrazné zlepší štruktúru vlasov. Vlasy sa tak ľahko rozčesávali a zabránilo to aj štiepeniu končekov. Práve končeky vlasov boli po používaní tejto masky v oveľa lepšom stave, než pred ním, takže ňou môžete oddialiť aj návštevu kaderníčky. A to najlepšie na koniec: maska Hairburst obsahuje aj UV chrániče, ktoré ochránia vaše vlasy pred poškodením slnečným žiarením, takže vaša farba nebude po každom dni na slnku bledšia a bledšia.

Hairburst sada

Ak chcete pri používaní vlasovej kozmetiky Hairburst ušetriť, odporúčame zakúpiť si priamo niektorú zo sád viacerých produktov za zvýhodnenú cenu. Či už ide o kombináciu vitamínov, šampónu a kondicionéra, alebo len samotnej vlasovej kozmetiky. Pri výbere typu balíčka by ste mali zvážiť, či skôr potrebujete dodať organizmu to, čo mu chýba, zvnútra, alebo len stačí povrchová úprava. Typ výrobkov dokážete kombinovať podľa svojho výberu a typu vlasov, takže sa nemusíte báť, že by sa vám síce hodili vitamíny, ale šampón a kondicionér priradené k nim, nie.

My sme vyskúšali sadu nazvanú Žuvací balík na rast vlasov. Tvoria ho žuvacie vitamíny, ktoré sú zamerané na rast vlasov, šampón na posilnenie slabých vlasov a kondicionér dodávajúci vlasom vlhkosť. Túto verziu dokážete nakombinovať aj pre suché a poškodené vlasy, pre mastné a pre kučeravé vlasy. Dodržali sme optimálnu dĺžku užívania všetkých troch produktov, čiže 90 dní, a výsledok v podobe vyživenejších vlasov sa dostavil cca už po 2 mesiacoch užívania. Vlasy zároveň pôsobili plnším dojmom a zdvihnutejšie, než pred používaním vitamínov a šampónu s kondicionérom.

Výsledky viditeľné už po dvoch mesiacoch

Hairburst recenzia a skúsenostiDôležité je podotknúť, že nemôžete čakať zázrak po tom, čo zjete dve pilulky a raz si vlasy umyjete šampónom Hairburst. Viditeľný výsledok sme dokonca nedosiahli ani po pár týždňoch. Až po dvoch mesiacoch vlasy začali vyzerať zdravšie, miesta, na ktorých dovtedy rástli redšie a oslabenejšie vlasy sa začali meniť a oveľa menej vypadávali. Nezabúdajte tiež na pravidelné užívanie vitamínov každý deň, inak sa žiadaný účinok nedostaví.

Ideálna doba, po ktorej by sa určite mali dostaviť výsledky používania vlasovej kozmetiky a vitamínov Hairburst, sú tri mesiace. Aj na základe mnohých pozitívnych recenzií na ich stránke sa zdá, že Hairburst funguje – aká je teda naša skúsenosť? Po spomínaných dvoch mesiacoch sa pozitívne účinky ustálili a vlasy boli okrem iného aj lesklejšie. Hairburst teda na základe vlastnej skúsenosti odporúčame používať, ak vám z rôznych dôvodov nezabrali iné vlasové prípravky na vonkajšiu úpravu. Jeho výhodou je aj to, že nemusíte nakúpiť všetky druhy výrobkov tejto značky, ale pokojne ich môžete kombinovať aj s vlasovou kozmetikou inej značky.

Niekto by povedal, že 2 mesiace je pomerne dlhá doba, za nás skvelý údaj. Oproti rokom problémov s vlasmi sa jedná o skutočne krátku dobu. Efekt je pritom nielen v kvalite samotných vlasov, ale vlasy sú aj lesklejšie a menej vypadávajú. Výhod a pozitív je hneď niekoľko, vitamíny sú prospešné aj pre celkové zdravie.

Naše skúsenosti s Hairburst

Na základe vyššie uvedených skúseností s jednotlivými produktmi Hairburst môžeme potvrdiť, že ich popisované účinky sú viditeľné a dosiahnuteľné v prípade, že dodržíte dobu užívania a používania stanovenú minimálne na 90 dní. Potvrdzuje to nielen naša skúsenosť, ale aj spotrebiteľské štúdie, na ktorých si značka Hairburst zakladá.

Veľkou výhodou sú sady, ktorých zakúpením už prakticky k starostlivosti o vlasy nepotrebujete nič a zároveň ich výberom zvážite svoje potreby a individualizujete si ich presne pre svoj typ a kvalitu vlasov. Objavte ich výhodné ponuky na stránkach Hairburst. Používanie týchto produktov sa ničím neodlišuje od iných prípravkov na vlasy a vďaka tomu, že majú prírodné zloženie, neštípu v očiach a sú vhodné aj pre citlivú pokožku, či už vlasovú, alebo tú na rukách, ktorá prichádza do kontaktu so šampónom a inými prípravkami rovnako, ako samotné vlasy. Neobsahujú žiadne parabény ani iné chemické látky, majú aj vegánsku verziu a vyrábajú sa v certifikovaných a vyhovujúcich GMP (Good Manufacturing Practice) zariadeniach.

Hairburst recenzie a skúsenosti zákazníkov

Aby sme ponúkli aj ďalšie skúsenosti a názory zákazníkov, chceli sme sem pridať aj ďalšie názory a skúsenosti zákazníkov. Hľadali sme Hairburst recenzie a to ako na Hairburst šampón recenzie, Hairburst vitamíny recenzie, Hairburst tabletky recenzie aj iné recenzie Hairburst a skúsenosti s produktmi Hairburst, ale v tejto našej recenzii, sme chceli priniesť naše skúsenosti. Uvádzame však údaje, ktoré sú uvedené na stránkach Hairburst na základe otázok na ich zákazníkov.

98%
používateľov si všimlo rýchlejší rast vlasov po použití Hairburst
100%
používateľov uviedlo, že Hairburst znova použijú
88%
uviedlo, že sa ich vlasy cítili zdravšie po použití Hairburst

Záverečné zhrnutie:

Používanie kozmetiky Hairburst určite odporúčame zákazníkom, ktorí majú s kvalitou svojich vlasov dlhodobý problém. Naozaj pomáhajú obnoviť a zlepšiť ich rast a v druhom kroku pri použití doplňujúcej vlasovej kozmetiky aj lesk a celkovú kvalitu. Keďže Hairburst ponúka nielen vlasové prípravky, ale aj špeciálne upravené vlasové vitamíny, je šanca, že vám skutočne pomôže pri problémoch s kvalitou vlasov, oveľa vyššia, ako len pri zmene značky doteraz používaných šampónov či kondicionérov. Vyskúšať v prípade výrazne nízkej kvality vlasov ho odporúčame rovno v podobe výhodných sád, vďaka čomu sa zásobíte produktmi na presne určený čas užívania.

4.9/5 - (43 votes)
Hairbust produkty od 16,00 €
Hairbust produkty
97.8
Kvalita produktov
10/10
  Prevedenie
  10/10
   Účinnosť
   10/10
    Rozmanitosť produktov
    10/10
     Cena
     10/10

      Plusy

      • Viditeľné výsledky, rýchlejší rast a objem, zdravšie a lesklejšie vlasy, menej vypadávania
      • Široká škála výrobkov pre rôzne typy vlasov
      • Pomáhajú komplexne – najprv zvnútra, následne zvonka
      • Všetky výrobky sú vegánske, certifikované a vyrobené výhradne v 100% zelenom výrobnom závode
      • Bez obsahu parabénu a iných škodlivých látok

      Mínusy

      • Ak prerušíte pravidelné užívanie, účinok sa nemusí dostaviť

      Kde kúpiť výhodne?

      Ukázať najlepšiu ponuku

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

      Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

      Zľavy na KuponyZdarma.sk

      Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
      Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
      Prejsť na výber TOP mobilov >>

      Doprajte si oddych ❤️
      Vybrali sme najlepšie akciové wellness pobyty roka 2023
      Najlepšie pobyty
      Prejsť na najlepšie pobyty >>>

      TOP 12 pobytov roka 2023 ❤️