Darček PRE MAMU ❤️ → 50x najlepšie TIPY 2024 na darčeky (nielen) na Vianoce a k narodeninám

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Asi najdôležitejším človekom v živote mnohých z nás je mama. Aj keď s ňou niekedy nezdieľame názory, vkus či záujmy, každý z nás je určite má za čo ďakovať. A ako inak to urobiť, ak nie milým, praktickým alebo originálnym darčekom. Príležitostí je na to hneď niekoľko – počas roka majú mamičky svoj špeciálny sviatok v máji a potom sú tu narodeniny, meniny a Vianoce. My vám poradíme s darčekom.

Či už hľadáte darček pre mamu na Vianoce, narodeniny, meniny, pre starú mamu alebo k sviatku, naše nápady na darček pre mamu vám pomôžu nájsť to pravé.

Darček pre mamu - najlepšie tipy a inšpirácie nielen na Vianoce a k narodeninám
Naše tipy na darčeky pre mamu

Ak si neviete rady, čo na ktorý sviatok vybrať, prípadne máte pocit, že ste už svojej mame darovali všetko, práve pre vás sú určené nasledujúce tipy, v ktorých určite nájdete niečo, čo ešte vaša mama nemá. Zamyslite sa možno aj nad tým, čo by ju potešilo (darček nemusí byť vždy len praktický), prípadne akým typom mamy je – či skôr tým akčným, ktorý dlho neobsedí, alebo naopak, užíva si vytúžené chvíľky relaxu, keď nič nemusí. V našich tipoch nájdete pre každú mamu to pravé!

Top hodnotenie

 50 najlepších tipov a inšpirácii na darčeky pre mamu roka 2024 

Prešli sme stovky produktov a spravili sme výber najlepších darčekov pre mamu, ktoré rozhodne odporúčame.

Kliknite a pozrite naše záverečné zhrnutie najlepších darčekov ⏬

Darček pre mamu

Či si to chceme priznať alebo nie, mama je pre väčšinu z nás tou najdôležitejšou osobou v živote. Nie je nič krajšie ako jej to dať vhodne najavo. Môže ísť práve o milý darček. Príležitostí je počas roka viac ako dosť, aby ste na žiadnu z nich nezabudli, máme pre vás krátky prehľad tých príležitostí, kedy sa to možno očakáva alebo kedy je to minimálne vhodné a vítané.

Náš tip: Príležitostí na darček pre mamu je viacero. Na tieto by ste nemali zabudnúť → Vianoce, narodeniny, meniny, jubileum ako výročie sobáša, narodenie vnúčaťa, Deň matiek (druhá nedeľa v mesiaci máj) a Medzinárodný deň žien (8. marec).

Spoločný strávený čas je najdôležitejší

Pouvažujte, ako môžete darovať darček a zároveň stráviť viac času so svojou mamou.
Určite s nami budete súhlasiť, že spoločne strávený čas je ten najdôležitejší čas a chvíle, či už ide o našich súrodencov, deti, starých rodičov, ale aj rodičov a čas s vlastnou mamou. Všetko nie je len o pekne zabalenom darčeku, či o jeho obstarávacej cene. My to veľmi dobre vieme, preto viacero z darčekov odporúčame práve takých, pri ktorých si môžete dopriať viac spoločne stráveného času. Chápeme aj to, že toto žiaľ nie je možné pri každej príležitosti na obdarovanie. Nech už sú dôvody akékoľvek, preto odporúčame aj také darčeky, ktoré aj napriek tomu potešia a veríme, že viaceré, ak nie rovno všetky, sa výborne hodia do vkusu aj tej vašej.

Aký darček pre mamu

Často sú najlepšie darčeky pre mamu tie od srdca, môžete darovať práve niečo také. Malé deti to majú jednoduché, veľa darčekov vyrobia za pomoci vychovávateliek, učiteliek, babiek alebo starších súrodencov. Nie je nič zlé ani na kupovanom darčeku, stačí správne zvoliť. Nápady na darček pre mamu a rôzne tipy na darčeky máme aj my. Originálny darček pre mamu, darček pre priateľovú mamu, darček pre mamu na 40-tku alebo iné okrúhle narodeniny, jubileum a darček k sviatku, presne také sú naše tipy na najlepšie darčeky pre mamu.
Darček pre mamu
Vyberáme darček pre mamu

Darčeky nemusia ani stáť veľkú sumu, určite tam nájdete aj lacné darčeky pre mamu, nechýbajú ani tie z druhej strany v podobne hodnotnejších a drahších. My sme si dali záležať, aby každý darček pre mamičku, či už darček na narodeniny pre mamu alebo k inému sviatku stál za to.

Záverečné zhrnutie

Hľadali sme za vás a vyberáme, podľa nás, to najlepšie v podobe darčeka pre mamu na Vianoce, k meninám, k narodeninám, na Deň matiek v máji, prípadne na inú príležitosť. Ak neviete ktorý alebo aký darček vybrať, vďaka nám získate hneď 50 najlepších tipov, rád a odporúčaní pre ten možno aj najoriginálnejší a najlepší darček pre mamu. Jednotlivé tipy na darčeky pre mamu nižšie sú uložené náhodne, len ťažko je možné označiť jeden za lepší ako druhý.

Tipy na darčeky pre mamu, ktoré vyberáme nižšie, sú uvedené v bežnej cene. Aktuálne informácie, platnosť a prípadnú akciovú cenu nájdete po prekliknutí. Tá môže byť často nižšia, preto odporúčame si to overiť po prekliknutí sa na ponuku do konkrétneho eshopu.

☑️ Vyhrievacia deka alebo vankúš → ✅ HIT ROKA 2024

Ohrievač na nohy aj telo
Skutočný relax pre celé telo
Kto by obzvlášť za chladných zimných dní nemal rád sedenie či driemanie na gauči prikrytý teplou dekou. Deku však môžete veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť za vyhrievaciu podložku na nohy a telo. Výhodou oproti deke je to, že zahrieva konkrétne svaly, takže má aj blahodárne účinky na chodidlá, chrbát, brucho, nohy a ruky a tiež sa vám nikdy nestane, že musí počkať aspoň päť minút, kým sa skutočne zahrejete – táto podložka funguje ihneď po zapnutí. Umožní tak vašej mame a možno aj vám, ak vám ju požičia, dokonalú relaxáciu.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Všestranné použitie vďaka funkčnému dizajnu 2 v 1
 • Viacero stupňov vyhrievania pre maximálny relax
 • Pomáha zmierňovať napätie a bolesť svalstva
 • Ľahký, skladný a prenosný, môžete ho zbaliť na cesty

Bežná cena: od 99,90 € 55,90 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Obraz na plátne alebo iný foto-darček

Obraz na plátne alebo iný fotodarček
Takýto obraz na plátne už od 15,90 €
Určite nám dáte za pravdu, že pekná spomienka je niekedy viac, než nový zážitok. A ako takú spomienku sformovať do hmotnej podoby? Najlepším spôsobom je fotka či video. To prvé dokážete darovať nielen v peknom rámčeku (vytvorenom napríklad aj z mušličiek z dovolenky, z ktorej konkrétna fotka je), ale aj vytlačené na hrnčeku, tričku či vankúši, takže obdarovaná môže mať takmer stále spomienku pri sebe.

Originálne je aj vytvoriť pre ňu fotoalbum s vlastným textom, v ktorom jej môžete jednotlivé udalosti farbisto pripomenúť, prípadne nechať jej vytlačiť kalendár s rodinnými fotkami, vďaka čomu vás môže mať 12 mesiacov v roku pri sebe.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Personalizovaný, osobný a originálny darček
 • Dá sa zohnať za cenu dostupnú pre všetkých
 • Poteší a príjemne dojme každú mamu
 • Môžete objednať odkiaľkoľvek a nechať doručiť až k dverám

Bežná cena: od 22,90 € 15,90 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Zdravotný matrac, prípadne vankúš → ⭐ NÁŠ TIP

Kvalitný zdravotný matrac alebo vankúš
Kvalitný spánok je základom zdravia
Darček, ktorý myslí aj na zdravie, je vlastne 2 v 1. A čo môže byť viac, ako to, že chcete svojej mame dopriať kvalitný a ničím nerušený spánok? Na to však nebude potrebovať len ticho a čas, ale aj matrac a vankúš šetrný k jej chrbtici a pre lepšie zdravie. Existuje mnoho online návodov a článkov, ako vybrať ten správny, napríklad v závislosti od najčastejšej polohy pri spaní či váhy. Pamätajte, že investíciu do kvalitného matraca či vankúša vám telo stokrát vráti.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Praktický darček pre kvalitný spánok
 • Dokáže rapídne zlepšiť kvalitu života
 • Potrebuje a ocení ho každý
 • Najmä pri matraci bude váš darček ten najväčší zo všetkých

Bežná cena: 119,99 € 99,99 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Kvalitná čokoláda zo Slovenska → ✅ NÍZKA CENA

Kvalitná čokoláda alebo bonboniéra
Od srdca a prospešná zdraviu
Ktorá žena by nemala nejakú neresť, za ktorú sa potom preklína, ale ktorá jej dokáže vykúzliť úsmev na tvári a potešiť ju. Jednou z takýchto “nerestí” je určite čokoláda, predovšetkým pre dámy, ktoré si držia líniu. Dopriať si raz za čas sladké pokušenie však určite hriechom nie je.

Je navyše vedecky preukázané, že čokoláda obsahuje vysoký podiel antioxidantov, vitamínu B a magnézia a tá horká dokonca blahodárne pôsobí na pokožku, oči, mozog a spomaľuje starnutie. To je určite dostatok dôvodov na to, aby ste potešili svoju mamu kvalitnou bonboniérou alebo ručne robenou čokoládou. Údajne je totiž čokoláda lepšia, ako vášnivý bozk.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Pozitívny vplyv na psychické zdravie
 • Teší sa všeobecnej obľúbenosti (nič týmto darčekom nepokazíte)
 • Stimuluje mozog, priaznivé účinky pre telo
 • V rôznych cenových reláciách – dostupná pre všetkých

Bežná cena: od 4,99 € 3,19 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Kuchynský robot

Kuchynský robot
Praktický pomocník do každej kuchyne
Faktom je, že 90 % mamičiek nie je vo svojom voľnom čase len dobrými mamami, ale aj skvelými kuchárkami. Darujte tej svojej skvelého kuchynského pomocníka – kuchynský robot. Vďaka tomu si možno vychutnáte jej kysnuté koláče či domáci chlebík častejšie, kuchynský robot totiž podstatne uľahčuje prácu s hnetením cesta, našľahaním bielkov či vytvorením hladkého krému.

Niektoré planetárne kuchynské roboty sa navyše dajú rozšíriť aj mnohými nadstavcami, ktoré sú buď priamo súčasťou balenia, alebo sa dajú dokúpiť. Z robota potom môže na chvíľu byť aj mixér, mlynček či odšťavovač. Prípadne ich môžete neskôr dokupovať ako ďalšie darčeky.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Šetrí čas pri dlhom šľahaní alebo miesení
 • Uľahčuje varenie – pracuje sám, bez pomoci
 • Vo väčšine kuchýň využiteľné pre každodenné použitie
 • Ideálne pre začínajúce, ale aj pokročilé kuchárky

Náš extra tip: Potrebujete poradiť s výberom? Všetky rady sme zhrnuli v našom článku ako vybrať kuchynský robot.

Bežná cena: od 109,90 € 74,90 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

 Čítajte: Darček pre otca → 50x najlepšie tipy 

Máte už darček pre otca? Zostavili sme náš výber na tie najlepšie darčeky pre otca

Kliknite a pozrite si náš článok s tipmi na najlepšie darčeky pre otca >>

☑️ Čítačka e-kníh

Čítačka ekníh
Lacné čítanie šetrné k prírode
Pre vášnivé čitateľky neexistuje lepší darček, ako čítačka e-kníh. Na jednej strane si “predpripravíte” darčeky na ďalšie sviatky, pretože odteraz môžete kupovať e-knihy vo veľkom – a na druhej strane určite každú ženu poteší, že už nemusí utierať prach a hľadať miesto pre ďalšie a ďalšie knihy v preplnenej knižnici. Čítačka je navyše aj veľmi praktická, mama si ju bude môcť so sebou vziať do kabelky v podstate kamkoľvek pôjde.

Navyše veľkosť písma sa dá prispôsobiť, a tak tie mamy, ktoré už pri čítaní potrebujú okuliare, nebudú mať problém ani s príliš malými písmenkami a niektoré čítačky vedia text dokonca previesť aj do hovorenej podoby. Rovnako už nebudú musieť čítať vedľa spiaceho otca pri slabom svetle nočnej lampy – čítačka má totiž sama svoj zdroj svetla.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Šetrí miesto – stačí jedno malé zariadenie do kabelky
 • E-knihy sú lacnejšie, než tlačené a nikdy nie sú vypredané
 • Cudzie slová v texte si viete okamžite dohľadať
 • E-kniha šetrí životné prostredie

Bežná cena: od 159,90 € 83,90 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Profesionálna vlasová kozmetika → ⭐ NÁŠ TIP

Kvalitná vlasová kozmetika
Kvalita ako zo salónu za dostupnú cenu
Vlasy sú pýchou žien a to v každom veku. Ak svoju mamu poznáte naozaj dobre, a to je veľmi pravdepodobné, môžete si dovoliť kúpiť jej aj darček, ktorý sa inak veľmi neodporúča, pretože hrozí, že sa netrafíte do vkusu a obľúbenej značky obdarovaného. Nebojte sa možno ani zaexperimentovať – ak je zvolená kozmetika naozaj kvalitná, nemáte ňou čo pokaziť. Každá mama sa chce predsa aj páčiť a čokoľvek jej k tomu pomôže, navyše vo vkusnom a peknom obale, ju určite poteší.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Praktický a osobný darček
 • Môže mať relaxačné ale aj zdravotné benefity
 • V rôznych cenových reláciách – môžete kúpiť jeden kus, aj celú sadu
 • Na rôzne účely – pre lepší objem, rast, kvalitu vlasov..

Bežná cena: od 19,99 € 8,99 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Súprava posteľných obliečok

Hrejivá posteľná obliečka
Pôsobivý vzhľad a kvalitné prevedenie
Jedným z najpraktickejších darčekov je určite posteľná bielizeň. Opotrebováva sa a potrebuje ju naozaj každý – navyše uľahčíte svojej mame cestu do obchodu, pretože asi málokto nakupuje praktické veci s nadšením. V dnešnej dobe sa už dá ako vzor na posteľné obliečky vybrať naozaj čokoľvek, dokonca ich viete aj nechať potlačiť vlastnou fotografiou. Je teda iba na vašej fantázii, čím sa bude môcť vaša mama vďaka vám prikrývať. My vám odporúčame rovno tie najlepšie.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Praktický a potrebný darček
 • V rôznych cenových reláciách (ani kvalitné materiály nestoja veľa)
 • Ocení krásne prevedenie podľa vkusu a kvalitu prevedenia
 • Na výber veľké množstvo farieb, vzorov, materiálov..

Bežná cena: od 19,99 € 7,49 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

…alebo si môžete rovno vybrať z našich 4 favoritov:

pokračujte ďalej našim článkom…

☑️ Remeselné a ľudové výrobky zo Slovenska

Zástera či ďalšie drobnosti do domácnosti
Praktický darček vždy poteší
Ak je vaša mama skvelá kuchárka a práve vďaka tomu už má všetky elektrospotrebiče, aké sa do kuchyne vojdú a dajú dať, ešte stále ju môžete potešiť akýmkoľvek iným kuchynským náradím či maličkosťou do kuchyne. Od varešiek, ktorých nikdy nie je dosť, cez plechové hrnčeky a dózy až po kuchynské rukavice či utierky. Vyskladajte mame praktický set, napríklad zástera, chňapka v rovnakom textilnom prevedení, zápisník na recepty a chutná vareška so srdiečkom. Okrem potešenia pre oko určite nájde aj svoje praktické využitie.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Na dlhodobé používanie, podporíte lokálne značky
 • Praktický darček aj estetický úžitok
 • Dá sa kúpiť za rôzne ceny
 • Na výber rôzne prevedenia, farby a vzory

Bežná cena: od 15,90 € 8,90 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Masážny prístroj na nohy alebo celé telo

Masážny prístroj Body Buddy
Doprajte relax a úľavu
Doprajte luxus a relaxáciu ako v špecializovaných salónoch, a to v pohodlí domova. Elegantne vyzerajúci a všestranný masážny prístroj môže poskytnúť 3D masáž pre rôzne časti tela. Praktické upínanie stabilizuje jednotlivé časti tela počas masáže a dá sa jednoducho spustiť a ovládať. Na výber rôzne modely v rôznych cenách.

Masážny prístroj poskytuje dokonalý relax nielen na konci náročného dňa, ale môže dobre uľaviť kedykoľvek je to potrebné. Všestranný dizajn pre maximálnu praktickosť a príjemné materiály pre pohodlný zážitok. Objavte jednotlivé produkty a ich funkcie.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Veľmi pohodlným spôsobom uvoľňuje unavené a napäté svaly
 • Vhodný pre každodennú relaxáciu tela a odbúranie stresu
 • Ideálne riešenie pre každého, kto pociťuje nervové napätie a únavu
 • Na výber rôzne modely v rôznych cenových reláciách

Bežná cena: od 99,99 € 49,99 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Hrejivý sveter vybraný do jej vkusu

Hrejivý sveter vybraný do jej vkusu
Darček so spomienkou na vás
Oblečenie je nutnosť a zároveň predovšetkým pre ženy aj vášeň a záľuba. Ak venujete svojej mame niečo praktické a elegantné zároveň, určite sa vám poďakuje už len tým, že si k danému kusu oblečenia vytvorí citový vzťah a zakaždým, keď si ho oblečie, si na vás spomenie. Takýmto príkladom je sveter, ktorý sa tematicky hodí predovšetkým pod vianočný stromček, ale ak má vaša mama sviatok v niektorý z chladnejších mesiacov v roku, ocení ho rovnako.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Praktický aj štýlový darček zároveň
 • Kvalita dostupná aj za prijateľnú cenu
 • Obrovský výber aj online
 • Na výber rôzne prevedenia, farby a vzory

Bežná cena: od 27,90 € 14,90 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Darčekový set plný slovenských produktov → ✅ NÍZKA CENA

Darčekový set plný produktov Slovenska
Slovenské a dobré
Je vaša mama lokálpatriotkou? Miluje slovenské potraviny, alkohol či keramiku? Tak presne pre ňu je určený darček pozostávajúci čisto zo slovenských výrobkov. Či už čaje vyrobené z byliniek nazbieraných v slovenských lesoch, alebo vianočné ozdoby zdobené tradičnou modranskou majolikou – to všetko je určené pre ľudí, ktorí si vážia svoje korene a zároveň sa nimi radi pochvália. Potešte teda svoju mamu niečím originálnym a zároveň podporte lokálnych predajcov a remeselníkov.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Originálny a jedinečný darček
 • Rôznorodosť použitia – od potravín cez úžitkové predmety
 • Na výber krásne originálne slovenské produkty
 • Viac darčekov v jednom

Bežná cena: od 4,20 € 1,65 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Robotický vysávač

Robotický vysávač
Zvláda aj mopovanie a UV dezinfikovanie
Mnohé domácie panie budú určite súhlasiť, že robotický vysávač je vynález tisícročia. Nielenže nás zbavili nekonečne otravnej povinnosti menom vysávanie, ale udržiavajú náš domov v čistote, aj keď tam nie sme, takže nás už nikdy neprekvapí nečakaná návšteva bez toho, aby sme nemali obývačku ako zo škatuľky. A to je sen každej mamy, ktorej mladšie alebo staršie deti zvyknú raňajkovať pri televízii či domáci maznáčik stráca chlpy po celom byte.

Darujte jej teda robotický vysávač a venujte tak bezstarostné návraty z práce či voľné soboty, za ktoré vám bude určite nekonečne vďačná.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Šetrí čas, miesto a energiu (oproti klasickému vysávaču)
 • Jednoduché ovládanie aj na diaľku
 • Bezproblémové vyprázdňovanie nádobky na odpad (už žiadne vymeniteľné vrecká)
 • Vyššie modely zvládajú aj mopovanie a UV dezinfikovanie

Bežná cena: od 153,90 € 115,40 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Šperkový set → ⭐ NÁŠ TIP

Šperkový set
Hodnotný darček, ktorý vydrží
Šperk obvykle neznamená len 24-karátový diamant, za ktorý dáte ako prvú splátku svoju ročnú výplatu. Čoraz väčšej obľube sa teraz tešia narámky s príveskami, ku ktorým môžete prívesky za rozumné ceny dokupovať ako darčeky na niekoľko ďalších príležitostí, alebo kúpte jemný strieborný či zlatý prívesok, za ktorých určite nemusíte zaplatiť horibilnú sumu.

Pamätajte, že menej je niekedy viac, a ak vaša mama nie je vyslovene extravagantný typ, vyberajte skôr minimalisticky. Koniec koncov, pekný šperk vždy poteší ženu a to v každom veku.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Darček s estetickou a citovou hodnotou
 • Dlhodobé využitie, správne zvolený šperk sa dá nosiť stále
 • Poteší každú ženu
 • Darček, ktorý nikdy nestratí na hodnote

Bežná cena: od 27,90 € 22,40 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Prístroj na starostlivosť o pleť

Prístroj na starostlivosť o pleť
Pomocník pre krajšiu pleť
Vynikajúcim praktickým pomocníkom, ktorý ušetrí kopec času v kúpeľni, je kozmetický prístroj na tvár. Či už zvolíte masážny kozmetický prístroj, ktorý okrem masáže odstraňuje odumreté bunky, ochraňuje pokožku pred akné a zlepšuje krvný obeh, alebo tvárový epilátor na odstránenie jemných chĺpkov na tvári.

Nezabúdajte ani na správne zrkadlo, ktoré budete ku ktorémukoľvek z prístrojov potrebovať – väčšina zrkadiel sa vyrába ako dvojité, pričom jedno z dvoch zrkadiel je zväčšovacie, a existujú už dokonca aj zrkadlá s LED osvetlením. Každá žena a mama obzvlášť bude určite vďačná za niečo, čo jej každý deň pomôže skrášliť sa.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Praktický darček na každodenné použitie
 • Zlepší kvalitu života a zdravie
 • Hĺbková starostlivosť o pleť alebo telo
 • Univerzálny darček – nemôžete netrafiť vkus, značku

Bežná cena: od 15,50 € 10,90 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Značkové hodinky – štýlové a praktické zároveň

Značkové hodinky
Praktický aj estetický úžitok zároveň
Správnym doplnkom pravej dámy nie je len krásny narámok, náhrdelník či náušnice, ale aj luxusné hodinky. Zaslúži si ich každá mama a v tomto prípade platí jedno: nešetrite. Hodinky by mali tiež byť šperkom, takže určite siahnite po overených módnych značkách,

Ak je vaša mama skôr športový typ, nevadí – kvalitné hodinky môžu mať aj športový dizajn. V dnešnej dobe sa veľkej popularite tešia aj inteligentné hodinky spárovateľné s vaším telefónom. Tie však zvoľte iba v prípade, ak vašu mamu tešia výdobytky techniky. Mohlo by sa totiž stať, že nebude vedieť, čo s nimi robiť.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Nadčasový darček, ktorý bude dobre slúžiť
 • Praktický aj estetický úžitok zároveň
 • Dlhodobá životnosť
 • Rôzne prevedenia, značky a cenové relácie

Náš extra tip: Čo tak ísť s dobou? Zhrnuli sme a vybrali najlepšie smart hodinky.

Bežná cena: od 79,00 € 39,50 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Hrejivú prikrývku (nielen) na zimu

Hrejivý set deky a vankúša
Príjemne zahreje aj celú rodinu
Čo je večer lepšie, než zabaliť sa do hrejivej prikrývky? Ešte si uvariť čaj, zobrať si svoju obľúbenú knihu alebo zapnúť obľúbený seriál a iba tak relaxovať? Už nemusíte hľadať nikde inde. Pri tomto darčeku máte istotu, že ním nemôžete nič pokaziť – dokonca si môžete vybrať aj z viacerých prevedení a farieb tú, ktorá bude obdarovanej mame vyhovovať, prípadne je jej obľúbená. Navyše sa dá využiť, aj keď k vám niekto nečakane príde prespať.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Viacúčelové využitie v celej domácnosti po celý rok
 • Praktický, univerzálny darček
 • Príjemne zahreje a výborný pre chvíle relaxu
 • Pre celú rodinu, aj rodinné veľkosti

Bežná cena: od 29,99 € 14,99 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Parfém vybraný do jej vkusu → ⭐ NÁŠ TIP

Značkový dámsky parfém
Dobrá vôňa nikdy nič nepokazí
Podobne ako pri kozmetike, výber parfému nie je ľahký. Ak však poznáte obľúbenú značku či vkus svojej mamy, môžete si to namieriť priamo do parfumérie či e-shopu s parfémami.

Rovnako sa môžete zamerať na konkrétnu príležitosť, na ktorú parfém kúpite – jemnejšie vône ocenia tí, ktorí sa často pohybujú v spoločnosti viacerých ľudí, ťažšie a korenené vône sa zasa vynímajú napríklad na obchodnom jednaní, kde chce navoňaná osoba pôsobiť sebavedome a dominantne. Pozor na sladkasté vône, ktoré navodzujú pocit zblíženia až intímna. Nič ale nepokazíte sviežou, ovocnou vôňou vhodnou na každodenné nosenie.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Luxusný a zároveň praktický darček
 • Vhodný pre každú ženu
 • Dostupné v e-shopoch – môžete nechať doručiť priamo mame
 • Na výber rôzne veľkosti v rôznych cenách

Náš extra tip: Potrebujete poradiť s výberom? Zhrnuli sme a vybrali najlepšie parfémy pre ženy.

Bežná cena: od 13,50 € 12,20 €

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

☑️ Oddychový a ozdravný wellness pobyt → ⭐ NÁŠ TIP

Oddychový a ozdravný wellness pobyt
Darček, vďaka ktorému výborne zrelaxuje
Zregenerovať sa po náročnom pracovnom týždni či zložitom životnom období môže byť nielen príjemné, ale aj zdravotne prospešné. Vyberte wellness pobyt šitý na mieru vašej mame – je skôr vášnivou turistkou? Alebo sa radšej naloží do teplej vane a na chvíľu zabudne na všetko? Kúpte jej voucher, vďaka ktorému si sama vyskladá zoznam procedúr či druh masáží. Alebo jej pri takomto pobyte robte spoločnosť a budete bohatší aj o spoločné zážitky.

✅ Dôvody, prečo kúpiť:

 • Možnosť úpravy podľa vlastných predstáv (voľba procedúr)
 • Zážitkový darček, vďaka ktorému výborne zrelaxuje
 • Vysoký benefit pre zdravie v každom veku
 • Lokality po celom Slovensku aj v zahraničí

Náš extra tip: Pre náš výber konkrétnych pobytov pozrite náš článok pre najlepšie oddychové pobyty pre dvoch.

Bežná cena: od 59,90 € 36,00 € / noc

Akciová ponuka | Viac o produkte

 

Rýchle tipy na záver

Nevybrali ste si z tipov vyššie? Máme pre vás aj ďalšie. Niektoré z týchto produktov sú navyše aktuálne zlacnené.

Máte aj vy ďalšie tipy a nápady na darčeky pre mamu? Podeľte sa snami o nich v komentároch, článok budeme postupne aktualizovať o ďalšie. Pomôžete tak aj iným, čo hľadajú aký darček pre mamu kúpiť.

Kde hľadať darčeky za najlepšie ceny

Nižšie odporúčame len autorizované obchody a spoľahlivých predajcov. Ak sa rozhodnete pre nákup u vybraných predajcov, môžete si byť istý originalitou tovaru a zárukou výhodného nákupu. Vyberáme eshopy, kde podľa nás nájdete najlepšie darčeky.

OBCHODPOZRITE
Alza.sk Alza.sk
MerkuryMarket.sk
Okay.sk
ASKO-nabytok.sk
4Home.sk 4Home.sk
Klarstein.sk
Notino.sk Notino.sk
Mobelix.sk
Vivantis.sk Vivantis.sk
AndreaShop.sk AndreaShop.sk
inSPORTline.sk inSPORTline.sk
TPD.sk TPD.sk
Tescoma.sk Tescoma.sk
ZOOT.sk ZOOT.sk
BudChlap.sk BudChlap.sk
Brasty.sk Brasty.sk
Kondela.sk TempoNabytok.sk
DrMax.sk DrMax.sk
WebSupport.sk WebSupport.sk
Zerex.sk Zerex.sk
MegaPrsia.sk MegaPrsia.sk
Lieky24.sk Lieky24.sk
Wedos.sk Wedos.sk
AliExpress.com AliExpress.com
Bohatstvo-prirody.sk Bohatstvo-prirody.sk
Siko.sk Siko.sk
Shooos.sk Shooos.sk
Market24.sk Market24.sk
eJoy.sk eJoy.sk
Primulus.sk Primulus.sk
Dobra-miska.sk Dobra-miska.sk
iSEXshop.sk iSEXshop.sk
FootShop.sk FootShop.sk
eObuv.sk eObuv.sk
Modivo.sk Modivo.sk
Blancheporte.sk Blancheporte.sk
Autovybava.sk Autovybava.sk
Babickarstvo.sk Babickarstvo.sk
BabickinaZahrada.sk BabickinaZahrada.sk
ESAT.sk ESAT.sk
IDEA-nabytok.sk IDEA-nabytok.sk
Magnet-3pagen.sk Magnet-3pagen.sk
Sperky-eshop.sk Sperky-eshop.sk
Timestore.sk Timestore.sk
NajZlato.sk NajZlato.sk
Vejare.sk Vejare.sk
Protein.sk Protein.sk
Booking.com Booking.com
NejlevnejsiPNEU.cz NejlevnejsiPNEU.cz
Martinus.sk Martinus.sk
Invia.sk Invia.sk
Menox45.sk Menox45.sk
NaZuby.eu NaZuby.eu
MetalShop.sk MetalShop.sk
Erexan.sk Erexan.sk
BIOnatural.sk BIOnatural.sk
Erex24.sk Erex24.sk
HomePoint.sk HomePoint.sk
Herbatica.sk Herbatica.sk
Hotels.com Hotels.com
Bubulakovo.sk Bubulakovo.sk
DekorHome.sk DekorHome.sk
Firmaren.sk Firmaren.sk
GangstaGroup.sk GangstaGroup.sk
GigaLash.sk GigaLash.sk
Chocolissimo.sk Chocolissimo.sk
MobileGo.sk MobileGo.sk
Parys.sk Parys.sk
SoftCotton.sk SoftCotton.sk
Triola.sk Triola.sk
Bux.sk Bux.sk
Coinbase.com Coinbase.com
LekarenDoma.sk LekarenDoma.sk
Amiatex.sk Amiatex.sk
Holime.eu Holime.eu
DobryTextil.sk
GymBeam.sk
RajNechtov.sk
e-Spotrebice.sk
Alensa.sk
Electronic-Star.sk
MojNabytok.sk
OkuliareWayfarer.sk
TimeStore.sk
Powerlogy.com
DigiSlovakia.sk
ValachShop.sk
Incacollagen.sk
Heliumking.sk
DekorTextil.sk
AutoObuv.sk
AJprodukty.sk
69shop.sk
Skladove-okna.sk
IntimneNakupy.sk
Nutraceutics.sk
AVON-registracia.sk
Yves-Rocher.sk
ZlavaDna.sk
CisteOblecenie.sk
Dilego.sk
1autodiely.sk
LondonClub.sk
NejvyhodnejsiPneu.sk
BezDoteku.sk
SanaSport.sk
I-Living.sk
Pneu.sk
Sconto.sk
e-Matrac.sk
LucyStyle.sk
MojaLekaren.sk
Grizly.sk
Alinda.sk
MP3.sk
BeLenka.sk
Decathlon.sk
Artmie.sk (pôvodne MaliarskePlatno.sk)
Roboticky-Vysavac.sk
PantaRhei.sk
Svetla.sk
Restorio.sk (Online-Antikvariat.sk)
Candylife.cz
Eyerim.sk
Lidl.sk
Kniland.sk
Danimani.sk
Roy.sk
Symprove.sk
Dyson.sk

 Čítajte: Darček pre otca → 50x najlepšie tipy 

Máte už darček pre otca? Zostavili sme náš výber na tie najlepšie darčeky pre otca

Kliknite a pozrite si náš článok s tipmi na najlepšie darčeky pre otca >>

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

5/5 - (146 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

Zľavy na KuponyZdarma.sk

Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
Prejsť na výber TOP mobilov >>

Doprajte si oddych ❤️
Vybrali sme najlepšie akciové wellness pobyty roka 2023
Najlepšie pobyty
Prejsť na najlepšie pobyty >>>

TOP 12 pobytov roka 2023 ❤️