Sencor SCG 5050BK mlynček ✔️ RECENZIA → 2024 !! +Skúsenosti zákazníkov

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Sencor SCG 5050BK mlynček na kávu – recenzia
Vyskúšali sme Sencor SCG 5050BK
Elektrický mlynček na kávu Sencor SCG 5050BK je výborný pomocník na mletie kávy. Prístroj poskytuje bohatú škálu nastavení a dostatočne veľký násypník na pražené kávové zrná, ktorý pojme až 180 gramov kávových zŕn. Vyberať môžete až zo 17 nastavení jemenosti, respektíve hrubosti, mletia kávových zŕn. Na výber je počet výsledných porcií 2 až 12 šálok kávy.

Napriek malým rozmerom dokáže tento mlynček na kávu spracovať aj väčšie množstvo kávy a to s bohatými nastaveniami mletia kávy. Stačí naplniť násypník, navoliť si jemnosť/hrubosť mletia, vybrať počet porcií výsledného kávového prášku a o všetko ostatné sa postará sám mlynček na kávu. Pre zapnutie stačí jediné stlačenie, mlynček sa pritom sám vypne, keď bude zvolené množstvo kávového prášku hotové. Mletie kávy má byť súčasťou prípravy každej jednej šálky kávy. Vďaka tomu je výsledná chuť kávy oveľa lepšia a lahodnejšie.

Sencor SCG 5050BK☑️ Mlynček na kávu Sencor SCG 5050BK
 • Na výber až 17 nastavení mletia kávových zŕn
 • Jednoduchá obsluha len pomocou 3 ovládacích prvkov
 • Na údržbu postačí 1 malá kefka, ktorá je súčasťou balenia
 • Pojme 180 gramov a zomelie naraz až 100 gramov kávy
Kde kúpiť výhodne?

☑️ Vlastnosti a výhody

Mlynček na kávu Sencor SCG 5050BK je praktický pomocník pri príprave kávy. Vďaka mlynčeku na kávu môžete pripravovať kávu ako profesionál. Docielite čerstvo namletú kávu. Mletie kávy má byť súčasťou prípravy každej jednej šálky kávy. Vďaka tomu je výsledná chuť kávy oveľa lepšia a lahodnejšie. Takto pripravovaná kávy je pritom lepšia pre naše srdce a žalúdok.

 • 17 nastavení mletia – zvolíte si od jemného až po hrubé mletie
 • Ľahké čistenie – jeho mlecia hlavica je jednoducho vyberateľná a prístroj sa tak dobré čistí
 • Stačí 1 stlačenie – prístroj má len 3 ovládacie prvky a keď je káva zomletá, prístroj sa sám vypne
 • Veľký násypník – násypník pojme až 180 gramov kávových zŕn
 • Až 12 porcií kávy – mlynček naraz pomelie až 100 gramov kávy, čo je až 12 porcií

☑️ Jednoduchá obsluha a čistenie

Toto by ste mali vedieť hneď z úvodu. Žiadne zdĺhavé skladanie a rozkladanie. Ani zložitého nastavenia. Stačí vyplniť násypník, zvoliť jemnosť/hrubosť mletia a nastaviť výsledný počet porcií kávy. Prístroj zapnete jediným tlačidlom a nič ďalšie už nie je potrebné. Keď bude kávový prášok hotový, prístroj sa sám bezpečne vypne. Pri ďalšej prírpave kávového prášku už máte nastavenia z poslednej obsluhy, ďalšia príprava je o to jednoduchšia a rýchlejšia. Na čistenie postačí jediná malá metlička, ktorá je súčasťou balenia. Mlynček na kávu má vzadu priestor pre uloženie kábla, takto ho ľahko zložíte a prípadne odložíte tak, aby nezaberal príliš veľa miesta.

☑️ Len 3 ovládacie prvky

Žiadne zložité skladanie a ovládanie. Pre dokonalo zomletú kávu postačujú jeho 3 ovládacie prvky. Stačí naplniť násypník, navoliť si jemnosť/hrubosť mletia, vybrať počet porcií výsledného kávového prášku a o všetko ostatné sa postará sám mlynček na kávu. Pre zapnutie stačí jediné stlačenie, mlynček sa pritom sám vypne, keď bude zvolené množstvo kávového prášku hotové.

Sencor SCG 5050BK mlynček na kávu – recenzia
Aj napriek malým rozmerom rýchlo zomelie až 100 gramov zŕn pre 12 porcií kávy

☑️ 17 nastavení mletia kávy

Aj keď prístroj popisujeme ako jednoduchý na ovládanie a údržbu, napriek tomu ponúka bohaté možnosti. Čo sa týka nastavení jemnosti/hrubosti mletia, k dospozícii je až 17 nastavení mletia kávy. Počet porcií výslednej kávy si taktiež ľahko nastavíte, všetko pomocou otočných ovládačov. Na výber je 2 až 12 porcií výsledného kávového prášku. Na zapnutie postačí už len jediná stlačenie a keď bude kávový prášok hotový, prístroj sa sám bezpečne vypne.

☑️ Veľká kapacita pre kávu

Ako na kávového zrná, ktoré plníte do zásobníka, tak aj pre nádobu na odoberanie výsledného kávového prášku platí, že sa jedná o mlynček na kávu, ktorý má síce menšie rozmery, no hravo si poradí aj s väčším množstvom kávy. Jeho násypník pojme až 180 gramov kávových zŕn a odoberateľná nádoba je na 100 gramov kávového prášku, čo zodpovedá až 12 porciám kávy.

☑️ Špecifkácia a parametre

Rôzne technické parametre, rozmery prístroja, váha, napájanie a príkon vám taktiež pomôžu pri rozhodovaní o kúpe. Vďaka nízkej váhe a malým rozmerom nie je problém ho po každom použití uložiť do skrinky alebo zavrieť do vyššieho šuflíka.
Mlynček Sencor SCG 5050BK

 • Šírka výrobku: 23 cm
 • Výška výrobku: 17 cm
 • Hĺbka výrobku: 10,5 cm
 • Hmotnosť výrobku: 1,5 kg
 • Napájanie: 220 – 240 V, 50/60 Hz
 • Príkon: 110 W

☑️ Údržba prístroja

Na čistenie postačí jediná malá čistiaca metlička, ktorá je súčasťou balenia. Násypník je ptorebné vyprázdniť, stačí odklopiť jeho vrchný kryt. Jednoducho rukou a miernym pootočením vrchnej časti mleciaho mechanizmu časť z neho vyberiete. Teraz postačí všetky súčasti očistiť metličkou. Všetky zvyšky prepadnú cez mechanizmus dole do odoberateľnej nádoby na už mletú kávu. Tento následne vyčistíte ako posledný. Krytku násypníka a odoberateľnú nádobu môžete umyť vo vode. Pred ďalším použitím ich však dobre osušte. Celá údržba vám nezaberie viac ako pár minút.

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

Záverečné zhrnutie

Zobrali sme do úvahy parametre, vlastnosti, cenu a ďalšie dôležité súčasti výberu a hodnotenia. Všetko sme to zhrnuli, ako výhody, tak aj nevýhody. Celkovo tento výrobok hodnotíme ako kvalitný a praktický do každej domácnosti. Odporúčame jeho kúpu. Jeho precízne spracovanie a praktické vlastnosti určite oceníte.

3.5/5 - (957 votes)
Sencor SCG 5050BK 44,60 €
Sencor SCG 5050BK
98
Praktické využitie
10/10
  Kvalita prevedenia
  10/10
   Údržba a čistenie
   10/10
    Pomer cena a výkon
    10/10

     Plusy

     • 17 nastavení mletia kávových zŕn
     • Zomelie naraz až 100 gramov kávy
     • Veľký násypník pojme 180 gramov kávových zŕn
     • Na údržbu postačí 1 malá kefka, ktorá je súčasťou balenia
     • Jednoduchá obsluha len pomocou 3 ovládacích prvkov

     Mínusy

     • Kratší prívodný kábel
     • Aj keď má vzadu úložný priestor pre kábel, ten je však pomerne tesný, mohol byť väčší

     Kde kúpiť výhodne?

     Ukázať najlepšiu ponuku

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

     Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

     Zľavy na KuponyZdarma.sk

     Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
     Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
     Prejsť na výber TOP mobilov >>

     Doprajte si oddych ❤️
     Vybrali sme najlepšie akciové wellness pobyty roka 2023
     Najlepšie pobyty
     Prejsť na najlepšie pobyty >>>

     TOP 12 pobytov roka 2023 ❤️