Ako vybrať sedačku? TEST ❤️ 2020 → 23x AKO ✔️ +TOP Sedačky

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Ako vybrať sedačku
Rady a tipy ako vybrať sedačku
Investujte do kvalitného prevedenia sedačky, aby ste získali komfort a pohodlie. Obývačka sa nezaobíde bez kvalitného gauča. Ako ho však vybrať, keď na trhu je množstvo modelov? Materiál, správna poloha chrbtice v sede či v ľahu, dostatočná vzdialenosť nôh od zeme alebo jednoduchá údržba, víťazia vo výbere sedačky na mieru zákazníka alebo aj špecifických požiadavkých pri výbere už hotového gauča alebo sedacej súpravy. Vyberte si tú svoju sedačku a pohodlie bude samozrejmosťou pri sedení.

Ktorá sedačka bude najvhodnejšia do vášho domova? Najčastejšie je výber podľa ceny, následne je to podľa prevedenia tvaru, farieb a materiálov. Typov a druhov sedačiek je hneď niekoľko. Výrobcovia dokážu ulahodiť každému zákazníkovi. Nižšie v článku vám pomôže s odpoveďami na časté otázky pri výbere a s výberom sedasej súpravy podľa dôležitých preferencií a kritérii výberu. Doprajte si to pravé pre vaše pohodlie.

Ujasnite si, čo hľadáte

Je to preto skôr otázka na vás, čo vyžadujete a preferujete od vašej budúcej sedačky, gauča alebo rovno celej sedacej súpravy. Na vás už je len to, vybrať si tú svoju. Ako vybrať najlepšiu sedaciu súpravu vám poradíme a pomôžeme. Čítajte pozorne a naše rady a tipy vám isto pomôžu pri výbere. Vyberieme aj tie najlepšie sedacie súpravy a gauče, ktoré si obľúbilo už množstvo zákazníkov pred vami a možno aj pre vás budú to pravé.

Skôr, ako sa pustíme do výberu novej sedačky, zvoľte si čo preferujete – aké prevedenie, rozmery, materiál, farbu, cenu.. Nižšie vám poradíme ako na to
Ak sa jedná o výber sedacej súpravy, skúste odpovedať na otázky, aký zvoliť tvar sedačky, aké vybrať prevedenie, ale nie menej dôležitý je výber materiálu, výšky sedenia a taktiež samotnej ceny sedacej súpravy. Nižšie v článku vám pomôže s odpoveďami na nich a s výberom sedasej súpravy podľa týchto dôležitých preferencií a kritérii výberu. Doprajte si to pravé pre vaše pohodlie. Ktorá sedačka bude najvhodnejšia do vášho domova? Najčastejšie je výber podľa ceny, následne je to podľa prevedenia tvaru, farieb a materiálov. Typov a druhov sedačiek je hneď niekoľko. Výrobcovia dokážu ulahodiť každému zákazníkovi.

 Aký zvoliť tvar sedačky? 

Tvar sedačky je dôležitý aspekt výberu, ak nie vôbec ten najdôležitejší a najhlavnejší. Práve to, koľko máme miesta a kde chcem sedačku umeistniť sa počiarkuje pod to, aký zvoliť tvar sedačky. Aby ste vedeli správne zvoliť tvar sedačky, je potrebné poznať jednotlivé tvary sedačiek a sedacích súprav.

Pohovky a gauče
Jedná sa tvarom a prevedením o rovné – pozdĺžne sedenie.

Rohové sedacie súpravy (do tvaru L)
Spomenuté typy sa skladajú zväčša z 2 až 5 sedacích častí, majú dostatok úložného priestoru. Vybrať si môžete pravého alebo ľavého prevedenia rohu v kvalitnom materiálovom prevedení.

Ak sa pozrieme do histórie týchto sedačiek, začali sa vyrábať okolo roku 1950, ovplyvnené viktoriánskou dobou vzniku za účelom ušetrenia priestoru. Menšie časti sa mohli dobre uložiť do rohov, kde nebránili nábytku alebo hranici predelenia izieb. Rohové sedacie súpravy (do tvaru L) môžu mať rôzne varianty rohu.

 • Ľavý roh
 • Pravý roh
 • Univerzálny roh
 • Symetrický roh

Ak hľadáte, čo konkrétne odporúčame, nižšie vyberáme z tých najpredávanejších typov.

PRE NÁROČNÝCH:
Rohová sedačka Gevona
 • Celočalúnenie na výber z 9 farieb látok
 • Polohovateľné záhlavie pre najlepší komfort
 • Chromové nožičky a kvalitná konštrukcia
 • Výška, šírka, hĺbka: 60-95 x 250 x 104-225 cm
 • Výška, hĺbka sedu: 42 x 59 cm
Ďalšie parametre a detail produktu
NÍZKA CENA:
Rohová sedačka Po-Sed Arenna
 • Dvoj-kombinácia na výber z 3 prevedení
 • V cene je praktická taburetka
 • Spacia plocha vznikne prisunutím taburetky
 • Výška, šírka, hĺbka: 71-87 x 238 x 160 cm
 • Výška, hĺbka sedu: 43 x 44 cm
Ďalšie parametre a detail produktu

Sedacie súpravy do tvaru U
Jedná sa o podobné sedacie súpravy, ako rohové sedacie súpravy do tvaru L. Skladajú sa zväčša z viacerých sedacích častí.

Sedacie súpravy s kreslami
Pri týhto sedacích súpravách sa jedná o set na sedenie s viacerých častí. Môže sa jednať o najčastejšie jednu sedačku rovného prevedenia, ktorá je doplnená o dve kreslá.

Rozkladacie sedačky
Spoľahlivý, praktický a jednoduchý. Zachráni nás, ak príde viac hostí a nemáme ich kde uložiť na spánok. Nepokazí nádych elegantného štýlu a dokonale zapadne do farebnej obývačky. Tieto sedačky sa vyznačujú tým, že ich je buď celé alebo čiastočne možné rozkladať pre získanie viac miesta na sedenie alebo ležanie. Niektoré rozkladacie sedačky sú vhodné aj na občasné prespávanie.

Sedačky s úložným priestorom
Jedná sa o sedačky, ktoré v sebe obsahujú praktický úložný priestor. Často tieto sedačky nie sú ani pomerne drahé, no oceníte ich praktické využitie pre obsiahnutie odkladacieho úložného priestoru.

Futon
Posteľ a sedačka v jednom. Operadlá sú zapracované do matraca, na ktorom sedíte. Vysoký chrbát sedačky so štvorcovou mäkkou výplňou ušetrí náš chrbát od hrbenia sa a v prípade únavy nemusíte krčiť nohy. Nožičky sú nízko, avšak dostatočne vysoko, aby ste pod nich dostali vysávač a zbavili sa nasadaného prachu. Ak vám hrozí tichá domácnosť, bude to pre vás ako pohodlná náhrada postele.

Posteľ s úložným priestorom
Mať sedačku, ktorá v sebe ukrýva posteľ a úložný priestor je rozumné riešenie, ak nie ste príliš vysokí a chcete univerzálny nábytok. Jednoduché prevedenie, pohodlie a praktickosť je vizitkou pre sedačkovú posteľ.

💡 Náš tip: Rohové sedačky do tvaru L a sedačka do tvaru U poskytujú viac možností pre priečne či pozdĺžne ležanie a oddych. Sú tak ideálne a čoraz obľúbenejšie do obývacej izby.

Poschodová sedačka
Chaty alebo ubytovne, ktoré ponúkajú nocľah rodinám s deťmi, chcú praktické a priestorovo nenáročné sedačky, ktoré sú univerzálne. Práve za daným účelom vznikla sedačka, ktorá je hore a matrac umiestnený dole. Vyspia sa na nej naraz dve deti. Konštrukcia je pevná a vydrží dlhé roky.

Dvojmiestna sedačka
Kto by ju nemal rád? Zmestia sa do nej dvaja ľudia a pritom si príjemne posedia bez toho, aby sa dotýkali. Potrebuje menej priestoru ako obyčajný gauč a pokojne ju môžete umiestniť do izby s menšou rozlohou.

Polohovacia sedačka
Radi pozeráte televíziu a chcete si vyložiť nohy v horizontálnej polohe? Žiadny problém! Vyklopte rozšírenú sedaciu časť a pozerajte obľúbený program v pohodlí.

 Aké zvoliť rozmery? 

Tu je to individuálne podľa toho, ako vás pustí vaša obývačka alebo priestor inej miestnosti, kam nový gauč alebo sedaciu súpravy vyberáte. Dôkladne si zmerajte rozmery pred kúpou, ideálne si znázorniť tieto rozmery na konkrétne miesto, aby ste lepšie získali predstavu o tom, či sa daná sediacia súprava rozmerovo hodí a dobre zmestí do priestoru miestnosti.

💡 Náš tip: Pred výberom si zmerajte priestor a určite si maximálne rozmery.

Veľká sedacia súprava môže opticky zmenšiť miestnosť, samozrejme je na nej často viac miesta a viete sa na nej doslova „vyvaliť“ a načerpať novú silu. Ak však má byť skôr funkčným nábytkom pre menej osôb, dobre poslúži aj menšia sedačka alebo sedacia súprava, ktorá vám zároveň nechá dostatok miesta v jej okolí. Myslite na aj tieto aspekty výberu nového sedenia.

 Aká má byť správna výška? 

Dočiahnu vaše nohy s prehľadom na zem? Veľmi dobre, správna sedačka nie je ani príliš blízko a rovnako nie príliš vysoko od zeme. Sú operadlá vo vašej prirodzenej výške rúk a môžete sa príjemne zavaliť? Ak máte dostatočný rozpočet, tak väčšia sedacia súprava poskytne viac komfortu sedenia. Z praktického hľadiska stačí, ak viete zopár vyššie spomenutých zásad, ktoré sú dôležité pre správny výber výšky sedenia. Na to myslite pri výbere.

Aj tu platí, čo sme písali vyššie. Veľká sedacia súprava môže opticky zmenšiť miestnosť, samozrejme je na nej často viac miesta a viete sa na nej doslova „vyvaliť“ a načerpať novú silu. Ak však má byť skôr funkčným nábytkom pre menej osôb, dobre poslúži aj menšia sedačka alebo sedacia súprava, ktorá vám zároveň nechá dostatok miesta v jej okolí.

 Aké vybrať prevedenie? 

Existuje viacero variant, ktoré sú zaužívané v žargóne čo sa týka sedacích súprav, sedačiek, pohoviek a gaučov. Nižšie si ich pomenujeme a popíšeme.

Chesterfield
Operadlá a chrbát sedačky sú dokonale vystužené. Gombíky, ktoré zatláčajú vzduch do materiálu, vytvárajú pravidelný vzor charakteristický pre pohodlie anglickej šľachty a lordov. Matrac, na ktorom sedíte, je rovný a krásne sa leskne. Druh sedačky vznikol z potreby zámožných pánov byť v každej situácii uhladený a upravený. Ak si na sedačku sadnete, matrac sa nepokrčí a ostane za každých okolností na svojom mieste. Luxus, ktorý si dnes dokážeme dopriať, bol obľúbený v 18.storočí.

Pohovka podľa Lawsona
Polohovateľné záhlavieThomas Lawson bol bankár a žil vo viktoriánskych časoch. Potrpel si na komfort a mal estetické cítenie. Práve podľa tohto pána s vyberaným vkusom pomenovali sedačku, ktorá má vankúše inej farby ako jej matrace. Je dostatočne mäkká a pohodlná pre každého, kto má rád domácu pohodu.

Anglická pohovka
Nízke operadlá a vysoký pevný chrbát sedačky so zemitým odtieňom prevedenia látky evokuje anglický pokoj a rozvážnosť. Nohy si možno vyložiť nielen na zem, ale aj pohodlný matrac. Dĺžka pohovky postačuje nato, aby sa v nej priemerne vysoký človek mohol po celej dĺžke vyspať a ráno sa zobudiť bez kŕčov v končatinách.

Sedačka strednej triedy
Vysoké nožičky, minimalistický štýl a čisté línie. Slová, ktoré vystihujú sedačku obľúbenú najmä v polovici minulého storočia až do roku 1970, je navrhnutá tak, aby vyzerala dobre a príjemné sa v nej oddychovalo. Jednoduché farby, splývavé tón v tóne, ladia s elegantným nábytkom.

PRE NÁROČNÝCH:
Sedačka Amoti do tvaru U
 • Má veľký úložný priestor a funkciu rozkladania
 • Záhlavie na opierkách je polohovateľné
 • Dekoratívne prešitie umocňuje štýlový dizajn
 • Výška, šírka, hĺbka: 88-100 x 335 x 175-230 cm
 • Výška, hĺbka sedu: 42 x 60 cm
 • Plocha spania: 126 x 270 cm
Ďalšie parametre a detail produktu
NÍZKA CENA:
Sedačka Stilo do tvaru U
 • Rozkladacia s úložným priestorom
 • Dodávaná s vankúšmi
 • Kombinácia látky Fiesta a Montana
 • Výška, šírka, hĺbka: 320 x 158-218 x 85 cm
 • Výška, hĺbka sedu: 40 x 70 cm
 • Plocha spania: 130 x 295 cm
Ďalšie parametre a detail produktu

Cabriole
Sedačka v luxusnom prevedení s ozdobnými ornamentami má rovnako vysoký chrbát a operadlá. Posedí sa vám v nej lepšie ako pospí. Kvalitný materiál a unikátne prevedenie so štíhlymi nožičkami dokáže spestriť jednoduchú izbu alebo obohatiť interiér o luxusný kúsok nábytku.

Most cez rieku
Chrbát sedačky, ktorý sa hore zužuje a na konci pripomína druhý breh mosta, je mimoriadne príjemný pre chrbticu. Gombíky na chrbte sedačky sa nezabodávajú a neškriabu. Opierky sú nízke a namiesto rúk si môžete podoprieť i hlavu.

 Aký zvoliť materiál poťahu? 

Skôr, ako nový gauč kúpite, pozrite sa na materiál, z ktorého je gauč zhotovený. Prebehnite rukou po látke v rôznych smeroch a presvedčte sa, či je materiál dostatočne jemný. Sadnite si na gauč a ponorte sa do sedačky. Ak je dostatočne mäkká a vaša chrbtica sa nachádza v správnej polohe, gaučová stena s matracmi ju podopiera tak ako má, cítite sa komfortne, ste na dosah vášmu pohodlnému gauču.

 • Látka
 • Koža
 • Ekokoža
💡 Náš tip: Aj keď kožené gauče môžu byť pre svoju vyššiu cenu akýmsi znakom prestíže a luxusu, pri pohodlí sedenia vyhrávajú látky.

Odolnosť látky voči oderu a pevnosť

Oderuodolnosť látok alebo odolnosť látky voči oderu je dôležitý parameter použitých látok. Tento údaj veľa napovie o kvalite a životnosti sedacej súpravy. Číselný údaj udáva odolnosť voči oderu, ktorý daná látka vydrží. Čím vyššie toto číslo je, tým vyššia je odolnosť a živostnosť látky. Lepšiu odolnosť látky voči oderu dosahujú vo výrobe použitím vyššej, pri najkvalitnejších látkach až extrémnej, hustoty použitých vlákien.

Požiadavky na materiál

Pri výbere sedačky podľa matriálu nezabúdajte ani na kvalitu látky. Lepšie materiály majú rôzne užitočné funkčné schopnosti. Môže sa jednať o látky v kvalitnom prevedení s nenáročnou údržbou, odpodzujúce špinu a ďalšie nečistoty. Myslite na funkčnú a praktickú stránku výberu látky a materiálu.

Bezúdržbový materiál
Mnoho kvalitných materiálov nie je potrebných čistiť.

💡 Náš tip: Toto neplatí napríklad o koži, o ktorú sa je z času na čas postarať prírpavkami na údržbu a starostlivosť o kožu.

Odolnosť voči žmolkovaniu
Takáto látka nemá pri používaní žmolky.

Odolnosť voči páraniu
Látky sú odolné voči poškodeniu alebo zničeniu páraním materiálu.

Farebná stálosť
Tieto látky si dlhšie udržujú svoje farby.

Jednoduché čistenie
Už keď sa stane nehoda, takéto látky je často dostatočné vyčistiť kúskom mierne navlhčenej handry a ľahkými krúživými pohybmi.

Použitie certifikovaných materiálov pri výrobe
Toto by malo byť samozrejmosťou, pri výrobe sedačiek. Každá látka je riadne preverená a príslušne certifikovaná.

Odolnosť voči špine a prachu
Tieto materiály dokážu odpudzovať prach, ten sa na nich ťažšie usádza a materiál je aj odolnejší voči nečistotám. Prípadné nečistoty je často dostatočné vyčistiť kúskom mierne navlhčenej handry a ľahkými krúživými pohybmi.

💡 Náš tip: Zvoľte kvalitné látky, ktoré sú nenáročné na údržbu, ľahko sa čistia, prípadne odpudzujú prach.

Záverečné zhrnutie

Pri vašom konkrétnom výbere nezabúdaje na prevedenie, ktoré ste si zvolili, rozmery, farby, látky a ďalšie požiadavky a parametre výberu. Nižsie vyberáme a odporúčame tie, ktoré sú medzi zákazníkmi obľúbené a podľa nás by nemali újsť ani vašej pozornosti.

 Najlepšie rohové sedačky 

Rohové sedačky sú obľúbené vďaka tomu, že maximálne využijú priestor, aj keď sa jedná o kút izby. Spomenuté typy sa skladajú zväčša z 2 až 5 sedacích častí, majú dostatok úložného priestoru. Vybrať si môžete pravého alebo ľavého prevedenia rohu v kvalitnom materiálovom prevedení. Nižšie vyberáme tie typy, ktoré by ste rozhodne mali poznať pred kúpou.

PRE NÁROČNÝCH:
Rohová sedačka Gevona
 • Celočalúnenie na výber z 9 farieb látok
 • Polohovateľné záhlavie pre najlepší komfort
 • Chromové nožičky a kvalitná konštrukcia
 • Výška, šírka, hĺbka: 60-95 x 250 x 104-225 cm
 • Výška, hĺbka sedu: 42 x 59 cm
Ďalšie parametre a detail produktu
NÍZKA CENA:
Rohová sedačka Po-Sed Arenna
 • Dvoj-kombinácia na výber z 3 prevedení
 • V cene je praktická taburetka
 • Spacia plocha vznikne prisunutím taburetky
 • Výška, šírka, hĺbka: 71-87 x 238 x 160 cm
 • Výška, hĺbka sedu: 43 x 44 cm
Ďalšie parametre a detail produktu

 Najlepšie rozkladacie sedačky 

Rozkladacie sedačky ponúkaju nadštandard v podobe extra funkcie občasnej alebo stálejšej spacej časti. Ideálne pre menšie byty, väčšie rodiny alebo pre prespanie hostí. Spoľahlivý, praktický a jednoduchý. Takýto typ nás zachráni, ak príde viac hostí a nemáme ich kde uložiť na spánok.

PRE NÁROČNÝCH:
Rohová sedačka Santiago
 • Prevedenie biela ekokoža + sivá látka
 • S praktickým veľkým úložným priestorom
 • Rozkladacia na spaciu časť pre 2 osoby
 • Výška, šírka, hĺbka: 86-106 x 260 x 168 cm
Ďalšie parametre a detail produktu
NÍZKA CENA:
Rohová sedačka Tobias
 • Dvoj-kombinácia na výber z 3 prevedení
 • Rozkladacia na spaciu časť 118 x 198 cm
 • Výška, šírka, hĺbka: 70-80 x 230 x 144 cm
 • Výška, hĺbka sedu: 40 x 51 cm
Ďalšie parametre a detail produktu

 Najlepšie sedačky do tvaru U 

Sedacie súpravy do tvaru U sú podobné, ako už spomenuté rohové sedacie súpravy do tvaru L. Skladajú sa zväčša z viacerých sedacích častí, ktoré sú rozložené do tvaru písmena U. Ponúkajú veľký priestor na sedenie a komfort. Nižšie vyberáme náš výber najlepších kúskov.

PRE NÁROČNÝCH:
Sedačka Amoti do tvaru U
 • Má veľký úložný priestor a funkciu rozkladania
 • Záhlavie na opierkách je polohovateľné
 • Dekoratívne prešitie umocňuje štýlový dizajn
 • Výška, šírka, hĺbka: 88-100 x 335 x 175-230 cm
 • Výška, hĺbka sedu: 42 x 60 cm
 • Plocha spania: 126 x 270 cm
Ďalšie parametre a detail produktu
NÍZKA CENA:
Sedačka Stilo do tvaru U
 • Rozkladacia s úložným priestorom
 • Dodávaná s vankúšmi
 • Kombinácia látky Fiesta a Montana
 • Výška, šírka, hĺbka: 320 x 158-218 x 85 cm
 • Výška, hĺbka sedu: 40 x 70 cm
 • Plocha spania: 130 x 295 cm
Ďalšie parametre a detail produktu

 Najlepšie sedačky – top sedačky 2020 

Zobrali sme do úvahy rôzne požiadavky zákazníkov a modernej doby. Porovnali sme rôzne prevedenia, parametre, funkcie a samozrejme sme vzali do úvahy aj cenu. Nižšie sme na základe tohto a viacerých zdrojov informácii zostavili náš výber pre najlepšie sedačky roku 2020.

1.

Rohová pohovka Cartagena → ✅ VÍŤAZ TESTU

Rohová pohovka CartagenaPohovky Cartagena sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov. Základom je rám z masívneho borovicového dreva a preglejky. Nožičky sú oceľové a použité sú pružiny, ktoré majú výbornú priedušnosť a vhodné sú aj pre alergikov a majú aj najlepší pomer trvácnosti a pružnosti. Nosnosť pohovky je vďaka tomu úctyhodných 400 kilogramov.

Zobraziť detail produktu

 

2.

Rohová sedačka GEVONA

Polohovateľné záhlavieSedacia súprava GEVONA je s celočalúnením, má chromové nohy a jej moderný vzhľad len podčiarkuje dostatok komfortu, ktorý sedacia súprava poskytuje. Sedacia súprava má polohovacie záhlavie, ktoré zabezpečuje komfortné opretie chrbta a hlavy. K dispozícii je nastavenie polohy opretia až v 5 stupňoch. Súprava poskytuje aj úložný priestor.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

3.

Rohová sedačka MARIETA U

Rohová sedačka MARIETA ULuxusná sedacia súprava pri ktorej už na prvý pohľad vidieť kvalitné a precízne prepracovanie. Je priestranná so šírkou až 320 cm a v obľúbenom tvare U. Okrem hlavnej časti má pohodlné otomany a súčasťou sedacej súpravy sú štyri dekoratívne vankúšiky.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

4.

Rohová pohovka Gamma → ⭐ NÁŠ TIP

Rohová pohovka GammaRohová pohovka Gamma má rám z masívneho borovicového dreva, dosky z drevotriesky a preglejky. Pohovka má kovové nožičky. Vďaka kvalitnej konštrukcii je maximálna nosnosť úctyhodných 400 kilogramov. Ako výbornú vyzdvihujeme aj regulovateľné opierky hlavy. Pohovku možno rozložiť a kompletne sklopiť, pričom vznikne plnohodnotný priestor na spanie o rozmeroch 197 × 126 centimetrov.

Zobraziť detail produktu

 

5.

Rohová sedačka Amoti

Polohovateľné záhlavieRohová rozkladacia sedačka v tvare do U Amoti je vyrobená z kvalitnej ekokože v čiernej farbe a látky Portland v sivej farbe. Sedačka je nielen estetická, ale aj praktická. Úložný priestor a funkcia rozloženia je určite vítaná, taktiež komfortné polohovacie záhlavie, ktoré sa polohuje vďaka plynovým piestom.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

6.

Rohová sedačka Biter

Rohová sedačka BiterBITER U je v tvare U, ktorá poskytuje priestor na sedenie pre všetkých členov domácnosti. Vyrobená je z kvalitnej čiernej ekokože. Tento materiál je navyše vhodný pre alergikov. Môžete si poskladať si sedačku podľa vlastných predstáv a vlastnej potreby.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

7.

Rohová sedačka Santiago

Biela ekokoža + sivá látkaSedačka SANTIAGO v sivej látke Matrix a bielej ekokoži sa výborné hodí do každej obývačky. Rozkladá systémom automat, čiže na rozloženie nepotrebujete veľké úsilie. Špeciálne tvarované polohovacie opierky hlavy. Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky Matrix a v 6 farebných prevedeniach ekokože.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

8.

Rohová sedačka Arenna → 👍 NÍZKA CENA

Rohová sedačka Po-Sed ArennaSedačka Po-Sed Arenna ponúka kombináciu ekokože a látky, ktorá je príjemná na sedenie a elegantná na pohľad. Jej tmavé plastové nohy dotvárajú celkový dizajn sedačky. Pohodlné sedenie zaručujú pružinové matrace. Sedačka je nerozkladacia, spacia plocha vznikne prisunutím taburetky, ktorá je v cene sedačky. Na výber máte z viacerých farebných prevedení.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

9.

Sedacia súprava FELIMA

Sedacia súprava FELIMAFELIMA je obľúbená sedacia súprava. Ako prvé zaujme dekoratívne šitie na sedacej časti, ale aj zaujímavami opierkami na ruky a oblé kraje. Jej farebné prevedenie len podčiarkuje jej perfetkný dizajn. Ponúka spaciu časť aj praktický úložný priestor. Dodávané je spolu s 3 veľkými vankúšmi a 2 menšími vankúšmi.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

10.

Rohová sedačka Darcia

Rohová sedačka DarciaKrásna sedačka v dvojfarebnom prevedení. Je čalúnená aj zo zadnej strany, tak ju môžete umiestniť aj do priestoru. Dva malé vankúšiky sú v cene sedačky.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

11.

Rohová sedačka Tobias

Dvoj-kombináciaSedačka je celá čalúnená látkou Malmo vo farebnom prevedení cappuccino. Vďaka funkcii rozkladania je možné vytvoriť plochu na spanie s rozmerom 118 x 198 cm. Súčasťou rohovej sedačky Tobias sú aj štyri vankúše, ktoré vytvárajú komfortnú opierku chrbtice.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

12.

Rohová sedačka Stilo

Kombinácia látky Fiesta a MontanaUniverzálna rohová sedacia súprava STILO ROH U sa dodáva aj s dvomi dekoratívnymi vankúšikmi. Oprieť sa môžete na jeden zo šiestich oporných vankúšov. Úložný priestor určite oceníte. Rozložením získate dostatočnú plochu na spanie s rozmerom 130×295 cm.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

13.

Rohová sedačka VISBY → 👍 NÍZKA CENA

Rohová sedačka VISBYVISBY je obľúbená univerzálna rohová sedačka za nízku cenu, pritom ponúka naozaj veľa. Ponúka možnosť rozloženia na spaciu časť a zároveň praktický úložný priestor. Jej elegantný vzhľad upúta na prvý dojem a jej cena je viac ako priaznivá, ponúka najviac v tejto cenovej hladine, pritom v kvalitnom prevedení s pružinami Falista.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

14.

Sedacia súprava EMILY

Sedacia súprava EMILYSedačka EMILY je celočalunená rohová rozkladacia sedacia súprava s viacerými vychytávkami. V cene je 5 malých dekoratívnych vankúšikov. Sedačku je možné rozložiť na pohodlnú posteľ s rozlohou 129×202 cm. Výplň je kvalitná pružina Falista a obľúbená Pur pena.

Ďalšia ponuka | Detail produktu

 

15.

Rohová sedačka Milano → ⭐ NÁŠ TIP

Rohová sedačka MilanoPriestranná pohovka Milano je v dostupná ako vpravom aj vľavom prevedení. Vyrobená je s dôrazom na kvalitu prevedenia a dostupné sú rôzne farebné varianty. Má v sebe zabudovaný objemný praktický úložný priestor a je rozkladacia.

Zobraziť detail produktu

 

Kde kúpiť sedačky

Nižšie odporúčame len autorizované obchody a spoľahlivých predajcov. Ak sa rozhodnete pre nákup u vybraných predajcov, môžete si byť istý originalitou tovaru a záruku výhodného nákupu.

OBCHODSORTIMENTPOZRITE
TPD.sk TPD.skElektronika, Nábytok, Domácnosť, Mobilné telefóny, Apple
NovyNabytok.sk NovyNabytok.skNábytok, Bytové doplnky, Domácnosť, Matrace
TempoNabytok.sk TempoNabytok.skNábytok, Bytové doplnky, Domácnosť, Matrace
IDEA-nabytok.sk IDEA-nabytok.skNábytok, Bytové doplnky, Matrace
Nabytok-Bogart.sk Nabytok-Bogart.skNábytok, Domácnosť, Bytové doplnky, Matrace
inPostele.skNábytok
Nabbi.skNábytok
MojNabytok.skNábytok, Matrace
AJprodukty.skNábytok
ASKO-nabytok.skNábytok, Matrace
Sedacky-nabytok.skDomácnosť, Nábytok, Matrace
DUBU.skNábytok

Chcete poradiť? Opýtajte sa

Radíme s výberom pri nakupovaní. Naša poradňa nižšie je vám k dispozícii, stačí položiť otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

Zľavy na KuponyZdarma.sk

Výber TOP 15 ❤️ mobilov roka 2020
Najlepšie mobilné telefóny 2020 → Test TOP 15 mobilov roka
Prejsť na výber TOP mobilov >>

Vybrali sme TOP 13 sedačiek roka 2020
TOP SEDAČKY roka 2020 → TEST 13 najlepších sedačiek
Prejsť na náš výber TOP sedačiek >>

TOP SEDAČKY roka 2020