Teplovzdušná fritéza PRO Delimano ✔️→ (NE)KÚPIŤ !? Recenzia 2023 + skúsenosti

Chcete poradiť? Opýtajte sa
Teplovzdušná fritéza PRO Delimano recenzia
Vyskúšali sme teplovzdušnú fritézu PRO
Neustále sa okolo nás hovorí, že by sme mali jesť zdravo, zdravotných benefitov to má mnoho. Len málokto z nás si aspoň raz za čas nedopraje aj menej zdravé veci ako hranolky, rezne alebo pizzu. Všetky tieto jedlá sa dajú s teplovzdušnou fritézou pripraviť zdravšie, len treba vedieť ako na to. Pri vysmážaných jedlách sa dá využiť namiesto klasickej fritézy teplovzdušná, ktorá pripraví jedlo rovnako chutne, no bez obrovského množstva oleja. Je tomu skutočne tak?

Teplovzdušné fritézy si obľubuje čoraz viac ľudí, pretože prišli na to, že sa dá jedlo pripravovať nie len chutne, ale aj zdravo. Fritéza PRO od značky Delimano dokáže jedlo pripraviť s použitím o 95 % menej množstva oleja, než sme zvyknutí pri klasickom vyprážaní vo fritézach. Zároveň je príprava jedla v tomto prístroji jednoduchá a rýchla, takže to zvládnu aj začiatočníci v kuchyni.

☑️ Ako funguje teplovzdušná fritéza

Teplovzdušné fritézy predstavujú prevrat v príprave jedál, keďže ich dokážu pripraviť zdravo, no zároveň majú rovnakú chuť ako z klasickej fritézy. Prívlastok „teplovzdušná“ znamená, že sa na prípravu jedla používa horúci vzduch namiesto oleja.

Tento vzduch vo fritéze rovnomerne cirkuluje, takže sa nestane, že by bol pokrm niekde pripálený alebo surový. Týmto spôsobom je jedlo zdravšie, kaloricky nižšie a chutnejšie. Výhodou je aj variabilnosť prípravy jedál, od hranoliek, mäsa, cez zeleninu a dokonca aj pizzu.

Prečo (NE)KÚPIŤ teplovzdušnú fritézu PRO Delimano

  Teplovzdušná fritéza PRO Delimano

 • Použitie až o 95% menej oleja, než to je pri klasických fritézach
 • Nepriľnavý povrch pre ľahké čistenie, príprava jedál je tak úspornejšia
 • Zdravšia príprava jedál vďaka použitia menšieho množstva oleja
 • Väčšia veľkosť nádoby (3,5 l) oproti predchádzajúcemu modelu
 • Nastaviteľný časovač a automatické vypnutie po uplynutí nastaveného času
 • Ľahká manipulácia a používanie, otváranie funguje na jedno tlačidlo
 • Dostupná v 3 farbách – klasická čierna, elegantná biela a výrazná červená
 • Len 3 dostupné farby, uvítali by sme aj ďalšie

Kde kúpiť výhodne?

Ukázať najlepšiu ponuku

Väčší objem a lepší systém ohrevu

Teplovzdušná fritéza PRO je vylepšená nie len po technickej stránke, ale zlepšený je aj dizajn, takže je vhodná aj pre tých, ktorí si potrpia na vzhľade svojich spotrebičov a tom, či sa im hodia do interiéru kuchyne. Ale poďme k parametrom, ktoré sú pre vás, ako zákazníkov, tie najdôležitejšie. Je to veľkosť, ale aj naše skúsenosti s používaním fritézy a prípravy jedál.

Objem nádoby je až 3,5 litra, takže nebude problém na jeden raz pripraviť jedlo pre viacerých členov domácnosti. Aj napriek tomu, že sa veľkosť nádoby oproti predošlému modelu zväčšila o 1 liter, tak zostala veľkosť zariadenia rovnaká, čo je určite veľkou výhodou, hlavne ak sa snažíte ušetriť v kuchyni miesto. S košíkom, do ktorého vkladáte jedlo viete vďaka ergonomickému uchopeniu manipulovať jednoducho a na otvorenie fritézy stačí stlačiť len jedno tlačidlo. Hneď po zapojení prístroja do siete sa vám zobrazia kontrolky, vďaka ktorým viete určiť kedy je fritéza zapnutá a pripravená na používanie.

Prečo začať používať teplovzdušnú fritézu?

Čas prípravy vo fritéze nie je potrebné sledovať, pretože viete nastaviť časovač priamo na zariadení, a to až do 60 minút. Keď vami stanovený časový limit uplynie, tak sa fritéza automaticky vypne a nestane sa, že by vám jedlo vo vnútri prihorelo.

Delimano teplovzdušná fritéza PRO
Otváranie funguje na jedno tlačidlo
Delimano fritéza - skúsenosti
Ľahká manipulácia a používanie, všetky ovládacie prvky jasne označené

☑️ Čo dokáže teplovzdušná fritéza

Teplovzdušná fritéza je skvelým pomocníkom na prípravu jedál, tá je dokonca oveľa zdravšia. Používa dokonca až o 95% menej oleja, než to je pri klasických fritézach. Vysmážané pochúťky zlákajú každého bez výnimky. Príprava jedál je pritom neskutočne jednoduchá. Chrumkavé dobroty sú pritom už do pár minút hotové. Čo všetko si môžete s teplovzdušnou fritézou Delimano pripraviť?

 • Hranolky, kuracie krídelká, nugetky, cibuľové krúžky či opekaná zelenina, aj iné
 • S príslušenstvom navyše pripravíte aj pečivo, pizzu, špízy, mäso, hot-dogy a veľa ďalšieho

Ak hľadáte kompromis, aby ste si mohli dopriať všetky obľúbené jedlá a zároveň chcete brať ohľad na svoje zdravie, práve teplovzdušná fritéza Air Fryer PRO Delimano môže byť to správne pre vás.

Fritéza Delimano
S fritézou Delimano je príprava jedál skutočne jednoduchá
Čo dokáže fritéza Delimano
Zdravšia príprava jedál vďaka použitia menšieho množstva oleja

Skúsenosti zákazníkov

Priamo na stránke značky Delimano sa pri tomto produkte nachádza množstvo pozitívnych recenzií. Zákazníci sú spokojní hlavne s vysokou kvalitou a chuťou pripravovaného jedla, poukazujú na vysokú variabilnosť jedál, ktoré je možné vo fritéze pripravovať a minimálnym množstvom oleja, ktoré postačí na to, aby bolo jedlo pripravené chutne, no zároveň sa nepripieklo.

Fritéza PRO Delimano skúsenosti zákazníkov
Teplovzdušná fritéza PRO Delimano skúsenosti zákazníkov
Viac skúseností s používaním, prípravou jedál a názorov zákazníkov čo si zakúpili teplovzdušnú fritézu PRO Delimano môžete nájsť na stránkach produktu nižšie v časti „Recenzie od zákazníkov“.

Dostupné farby a príslušenstvo

Teplovzdušná fritéza PRO Delimano recenzia
V 3 farebných prevedeniach
Pri výbere akéhokoľvek spotrebiča si určite každý z nás zakladá na tom, aby nám ladil ku zvyšku kuchyne. Pri teplovzdušnej fritéze Delimano Air Fryer PRO sa toho nemusíte obávať, pretože je na výber v troch farebných variantoch – klasickej čiernej, elegantnej bielej a výraznej červenej. Je teda na vás a vašich preferenciách, ktorá farba sa vám páči najviac, no je určite výhoda, že máte na výber.

Navyše si môžete k fritéze dokúpiť aj ďalšie praktické príslušenstvo, ktoré odporúčame. Záleží už podľa toho, čo využijete a čo sa vám môže zísť. Nízky plech využijete na zdravú prípravu pečiva a pizze. Na prípravu špízov si môžete zaobstarať špeciálne prispôsobený stojan a na prípravu mäsa, grilovanej zeleniny alebo hot-dogov vám poslúži vyvýšený rošt.

Záverečné zhrnutie:

Teplovzdušná fritéza PRO Delimano je prevratná v príprave jedál. Príprava jedál je zdravšia, používa až o 95% menej oleja oproti klasickým fritézam. Vďaka funkciám časovoča, automatického vypnutia, ale aj ďalším, v porovnaní s veľmi priaznivou cenou, sa jedná o jednotku nielen medzi fritézami, ale jedná sa zároveň o neodmysliteľného pomocníka do každej kuchyne. Na výber až 3 farebné prevedenia, už len si vybrať tú, ktorá sa vám najviac hodí.

4.8/5 - (93 votes)
Teplovzdušná fritéza PRO Delimano 69,90 €
Teplovzdušná fritéza PRO Delimano
96.25
Praktické využitie
9/10
  Kvalita prevedenia
  10/10
   Údržba a čistenie
   10/10
    Pomer cena a výkon
    10/10

     Plusy

     • Nepriľnavý povrch pre ľahké čistenie, príprava jedál je tak úspornejšia
     • Použitie až o 95% menej oleja, než to je pri klasických fritézach
     • Nastaviteľný časovač a automatické vypnutie
     • Ľahká manipulácia a používanie, otváranie funguje na jedno tlačidlo
     • Väčšia veľkosť nádoby (3,5 l) oproti predchádzajúcemu modelu

     Mínusy

     • Len 3 dostupné farby, uvítali by sme aj ďalšie

     Kde kúpiť výhodne?

     Ukázať najlepšiu ponuku

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

     Nakupujte lacnejšie! Na www.KuponyZdarma.sk nájdete viac ako 9700 kupónov a zliav. Ukázať

     Zľavy na KuponyZdarma.sk

     Výber TOP 12 ❤️ mobilov roka 2023
     Najlepšie mobilné telefóny 2023 → Test TOP 24 mobilov roka
     Prejsť na výber TOP mobilov >>

     Doprajte si oddych ❤️
     Vybrali sme najlepšie akciové wellness pobyty roka 2023
     Najlepšie pobyty
     Prejsť na najlepšie pobyty >>>

     TOP 12 pobytov roka 2023 ❤️